18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dwie psiapsiółki...

~DMT • 2023-05-08, 21:33
Wybierz która... 8-)


Siriuz

2023-05-08, 21:43
Ale emocje! Do samego końca nie było wiadomo kogo i co trafi, tylu ludzi, to mogła być riksza, przewód pod napięciem, para gejów na motocyklu a tu takie coś

flejtuch

2023-05-08, 21:43
Celność 9/10… gdyby tak obie to by było 10

Json

2023-05-08, 22:03
Widząc tyle materiałów z Indii czy Ameryki południowej aż dziwi mnie to że na sadolu nie powstała inicjatywa zorganizowania wycieczki w tamte rejony. Wyborazacie sobie ile materiału można by nagrać? Możliwe że i własnego :mrgreen: a jako przewodnikow wycieczki mamy sadolowa trójce velture helman i Flodzisław

turor

2023-05-08, 22:08
Json napisał/a:

Widząc tyle materiałów z Indii czy Ameryki południowej aż dziwi mnie to że na sadolu nie powstała inicjatywa zorganizowania wycieczki w tamte rejony. Wyborazacie sobie ile materiału można by nagrać? Możliwe że i własnego a jako przewodnikow wycieczki mamy sadolowa trójce velture helman i Flodzisław



Veltur - nigdzie nie idę , noga mnie boli
Halman - z idiotami z IQ poniżej 50 nigdzie się nie wybieram
Flodzia - poczekajcie zrobię zdjęcie płynącego gówna rzeką na sadola

HermanVonSztolc

2023-05-08, 22:57
Pan bóg... jak co piątek... śćierał kurz w niebie. Dziewczyna miała pecha że opróżnił zmiotke

smc

2023-05-08, 23:06
turor napisał/a:

Veltur - nigdzie nie idę , noga mnie boli
Halman - z idiotami z IQ poniżej 50 nigdzie się nie wybieram
Flodzia - poczekajcie zrobię zdjęcie płynącego gówna rzeką na sadola






Geishaa

2023-05-08, 23:43
Ktoś zrzucił cegłę z góry czy co :-?

mygyry

2023-05-08, 23:55
Zawsze k***a ta ładniejsza...

szinigami

2023-05-09, 01:08
Spodziewałam się jakiegoś samobójcy.

el_kadafi

2023-05-09, 01:15
Raczej matka z córką.
Ale to dobra śmierć. Idziesz i w ułamku sekundy gaśnie światło.

tarcer123

2023-05-09, 07:19
Powinno jednać 6 sekund wcześniej...

Pan_Cernik

2023-05-09, 07:51
Ilość czynników, które wpłynęły na to że ona była w tej sekundzie w tym miejscu i oraz tych, że komuś się w właśnie tej sekundzie kamyczek z rąk wymsknął jest po prostu niesamowita.

Wszystko co przez cały dzień robiły, doprowadziło do tego że obie znalazły się w tym miejscu o tym czasie.
Jakby ich dzień i co w tym czasie robiły rozłożyć na pojedyncze czynniki i obliczyć prawdopodobieństwo że dojdzie do takiej sytuacji to raczej bardziej prawdopodobne by było trafienie "szóstki".

Do czego zmierzam.
To nie pierwszy film, który widziałem gdzie o czyjejś śmierci lub życiu zadecydowała sekunda czy dwie. Sekundy, które były wynikiem wielu wcześniejszych czynności.

Więc chyba są dwie możliwości.
Albo są ludzie, którzy mają naprawdę k***eskiego pecha, albo Ktoś daje nam jakieś sygnały...

Mez

2023-05-09, 09:41
Json napisał/a:

Widząc tyle materiałów z Indii czy Ameryki południowej aż dziwi mnie to że na sadolu nie powstała inicjatywa zorganizowania wycieczki w tamte rejony. Wyborazacie sobie ile materiału można by nagrać? Możliwe że i własnego a jako przewodnikow wycieczki mamy sadolowa trójce velture helman i Flodzisław




Sam se jedź, tylko weź reklamówkę do żygania. W kraju gównem i moczem płynącym przy dużej wilgotności i wysokiej temperaturze. Jak kupują auto lub p*zdzika to w oglaszeniu pewnie jest że ma klakson, bo inaczej to się nie sprzeda.