18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dwie baby na ałtozdradzie.

~Velture • 2024-04-14, 15:42
Ciekaw jestem opinni sadolowych ekspertów bo wg. ekspertów z usa to wina gościa który "ZA SZYBKO WYPRZEDZAŁ".


Siriuz

2024-04-14, 19:01
TwójCzarnyPan napisał/a:

Siriuz to nie tylko komiczna ruska onuca, ale też kliniczny przypadek nieuleczalnego incela. Pogarda dla kobiet to jego religia.



Tłuk jesteś niezły i do pary z maleńką, bo to ona napisała "Dziołchy inteligencją nie grzeszą". Ja słowem nie napisałem nic o kobietach :)
O lewakach pisałem, i potwierdzasz tylko, że lewacy to imbecyle.

Heliar

2024-04-14, 19:46
Autor napisał/a:

Nie! Babsko jechało środkiem i zmieniło pas nie upewniwszy się czy nie jedzie pojazd na lewym. A kierowca Dodge'a ratował się awaryjnym.



Mylisz się, zjechała, albo raczej zaczęła zjeżdżać na środkowy, a później wróciła na lewy. Manewr godny baby, co nie znaczy, że idiota zapie**alający z tyłu sam sobie nie jest winien.

Juzwa

2024-04-14, 19:49
Velture napisał/a:

Dwie baby na ałtozdradzie.



aŁtoZDrada, no ja pie**ole!

Heliar

2024-04-14, 19:50
Juzwa napisał/a:

aŁtoZDrada, no ja pie**ole!



a no "ałtozdrada" taką funkcję baba też ma, więc opis pasuje ;-)

dgfdfg

2024-04-14, 19:57
to była jej wina, bo jedzie jak totalna p*zda i zajechała mu drogę. Nie wazne że zapie**alał, może jechać nawet 900 kmh, to nie znaczy że może zajechać mu drogę. Oboje są winni ale ona bardziej

Evil21

2024-04-14, 20:24
To jest zajechanie drogi powinna dostać mandat i paralizator w cipę żeby zapamiętała po co są lusterka w samochodzie. Co do typa w Dodgu również jest winny bo zamiast hamować postanowił wyprzedzić w dodatku po pasie wyłączonym z ruchu.

budowapl

2024-04-14, 20:59
Gra wstępna

ba...........zu

2024-04-14, 21:40
Autor napisał/a:

Nie! Babsko jechało środkiem i zmieniło pas nie upewniwszy się czy nie jedzie pojazd na lewym. A kierowca Dodge'a ratował się awaryjnym.



Halo, moment. Co znaczy ratował się pasem awaryjnym? Powinien ratować się hamulcem. Tu widać, że wręcz dodał gazu. Nie widać na filmie, aby wyskoczyły mu przed maskę. Równie dobrze mógł też jechać tym skrajnym lewym (awaryjnym lub kończącym się - nie wiadomo) i chcieć wskoczyć na prawy, a wtedy one miały pierwszeństwo, bo prawa ręka. Nawet gdyby, wyskoczyły mu przed maskę, to nadal nie jest bezpośrednią przyczyną wypadku. Skoro nie hamował, to głąb i/lub jechał za szybko.

Siriuz napisał/a:


O lewakach pisałem, i potwierdzasz tylko, że lewacy to imbecyle.



Myślę, że się grubo mylisz. Lewacy popie**alają elektrycznymi hulajnogami albo rowerami w tych pedzialskich, obcisłych lycrach. Najgorsze zmory dróg i autostrad (w szczególności autostrad) to bardzo prawaccy kierowcy tirów, w których wiszą lampki choinkowe, flagi i godła polski, obrazki z Maryjką i różańce obowiązkowo.

Wombat212

2024-04-14, 23:35
Siriuz napisał/a:

Taa, jeszcze powinien zapytać czy może wyprzedzić i nie urazi ich uczuć, ale po uprzednim upewnieniu się jakie są ich zaimki. Wysłać całe lewactwo do Australii i niech tam sobie budują swój raj.



A murzynow i resztę ciapanych do Afryki. Jaki świat wtedy stałby się lepszy i bezpieczniejszy ech

Bronek89

2024-04-15, 01:08
Wina nie wina... mega podoba mi się postawa pasażerki... zachowała spokój i uspokajała koleżankę... większość by darła ryja, a ta na spokojnie :-) :)

Hyena83

2024-04-15, 15:02
Film dość stary już, bo z zeszłego roku, jak nie dwóch lat.no i oczywiście urwany.
Głupie c**y jechały dość długo tym pasem, wręcz się zasiedziały na nim, a typowi się chyba śpieszyło, ale nie dość mocno aby żwawiej je wyprzedzić

Siriuz

2024-04-15, 15:20
babazwozu napisał/a:

Myślę, że się grubo mylisz. Lewacy popie**alają elektrycznymi hulajnogami albo rowerami w tych pedzialskich, obcisłych lycrach. Najgorsze zmory dróg i autostrad (w szczególności autostrad) to bardzo prawaccy kierowcy tirów, w których wiszą lampki choinkowe, flagi i godła polski, obrazki z Maryjką i różańce obowiązkowo.



Nie ma lewaków w TIRach, bo lewacy to tylko bydło hodowlane, które myśli że mięsko i warzywka pochodzą z supermarketu a prąd elektryczny z gniazdka. Lewacy to głównie albo kobiety, albo zniewieściałe korpo myszy.

Zbysław

2024-04-15, 16:11
Winne są te babsztyle i powinny dostać po ryjach

trzonek1pl

2024-04-16, 00:48
Autor napisał/a:

Nie! Babsko jechało środkiem i zmieniło pas nie upewniwszy się czy nie jedzie pojazd na lewym. A kierowca Dodge'a ratował się awaryjnym.



jezeli widzial cos takiego to powinnien zwolnic i tyle