18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dwie ameby

macko99 • 2013-11-17, 12:06
Kłócą się dwie ameby, jedna niewytrzymała i mówi:
-przestań się ze mną kłócić bo Cię kopnę !
-niby czym?- odpowiada druga ameba
-a nibynóżką !

:samoboj:

pffffff

2013-11-17, 12:45
Ludzie, jako wielce doświadczona użytkowniczka sadistica, z wieloma tematami, które nie trafiły do sucharów i tematami w ogóle, zarejestrowana z pewnością przed rokiem 2012 powiem tak:
Zlitujcie się, jak już wrzucacie jakiekolwiek kawały to sie zgadajcie z kimś i wrzucajcie hurtem. Potem się wchodzi na główną, a tam: kawał, kawał, narzekanie na BongMana, kawał, film o króliczku r*chającym różowy balonik, kawał, gówno z kwejka, film z twojego metra, kawał, coś wartościowego, połączone z płaczami gimbusiarni "że to jest okrutne i jak wy możecie się z tego nabijać, żalll". No i jeszcze kolejny kawał.
A jakby się ktoś pytał, czemu nie jestem w kuchni, to odpowiadam- boję się już do lodówki zajrzeć z tego wszystkiego.

Sorry, gościu, że padło akurat na twój temat. Przynajmniej "idź pan w ch*j" nie dałeś.

hierek18

2013-11-17, 13:17
Obczaiłem sobie twój profil i stwierdzam fakt iż jesteś faktycznie wielce doświadczoną użytkowniczką ;D

FrasQs

2013-11-17, 13:18
A mnie dziwi dlaczego taki suchar ma tyle piw i dlaczego sam dałem mu piwo.

pi...........ja

2013-11-17, 13:20
@up
Efekt Bongmana.

Coliber

2013-11-17, 13:37
pffffff napisał/a:

Ludzie, jako wielce doświadczona użytkowniczka sadistica, z wieloma tematami, które nie trafiły do sucharów i tematami w ogóle, zarejestrowana z pewnością przed rokiem 2012 powiem tak:
Zlitujcie się, jak już wrzucacie jakiekolwiek kawały to sie zgadajcie z kimś i wrzucajcie hurtem. Potem się wchodzi na główną, a tam: kawał, kawał, narzekanie na BongMana, kawał, film o króliczku r*chającym różowy balonik, kawał, gówno z kwejka, film z twojego metra, kawał, coś wartościowego, połączone z płaczami gimbusiarni "że to jest okrutne i jak wy możecie się z tego nabijać, żalll". No i jeszcze kolejny kawał.
A jakby się ktoś pytał, czemu nie jestem w kuchni, to odpowiadam- boję się już do lodówki zajrzeć z tego wszystkiego.

Sorry, gościu, że padło akurat na twój temat. Przynajmniej "idź pan w ch*j" nie dałeś.





Jeśli chciałabyś widzieć lepszy poziom na sadisticu to zrób coś w tym temacie, bo narzekać jest łatwo.

Kacper1302

2013-11-17, 13:46
Dam piwo że niby rozumiem.

aczlowiEQ

2013-11-17, 13:47
Sadystyczne w ch*j. Zaj***ne z jakiegoś kwejka.

marmar

2013-11-17, 13:51
jakiś sprawdzian z biologii był?

Goger

2013-11-17, 13:52
*Zaj***ne z kfejka

ki...........lu

2013-11-17, 13:58
@pffffff 0/10 drugim razem postaraj się bardziej.

wormarder

2013-11-17, 14:06
pffffff napisał/a:

Ludzie, jako wielce doświadczona użytkowniczka sadistica, z wieloma tematami, które nie trafiły do sucharów i tematami w ogóle, zarejestrowana z pewnością przed rokiem 2012 powiem tak:
Zlitujcie się, jak już wrzucacie jakiekolwiek kawały to sie zgadajcie z kimś i wrzucajcie hurtem. Potem się wchodzi na główną, a tam: kawał, kawał, narzekanie na BongMana, kawał, film o króliczku r*chającym różowy balonik, kawał, gówno z kwejka, film z twojego metra, kawał, coś wartościowego, połączone z płaczami gimbusiarni "że to jest okrutne i jak wy możecie się z tego nabijać, żalll". No i jeszcze kolejny kawał.
A jakby się ktoś pytał, czemu nie jestem w kuchni, to odpowiadam- boję się już do lodówki zajrzeć z tego wszystkiego.

Sorry, gościu, że padło akurat na twój temat. Przynajmniej "idź pan w ch*j" nie dałeś.



no w ch*j przed 2012 się zarejestrowałaś... doświadczenie też przebogate, szczególnie w zakładaniu tematów i pisaniu postów
:idzwch*j:

pffffff

2013-11-17, 14:07
Coliber napisał/a:



Obrazek

Jeśli chciałabyś widzieć lepszy poziom na sadisticu to zrób coś w tym temacie, bo narzekać jest łatwo.



Ano, łatwo. Spodziewałam się, że ktoś walnie zaraz screena tych przepięknych zer. Ogólnie wyjaśnię- na razie też nic nie wrzucam, bo nie mam czego. Jak natrafię na coś, co się nadaję, to dam, ale nie widzę sensu w chwaleniu się każdym zacięciem albo wrzucania czegoś, o czym wiem, że na 99% nie przejdzie. Wystawionych też mało, bom hasła zapomniała wieki temu, a jakoś nie było mi wybitnie do szczęścia potrzebne.
No i podstawowy fakt- Polakiem jestem, muszę na coś narzekać.

jbone

2013-11-17, 14:15
pffffffff jako na zaawansowaną użytkowniczkę sram na ciebie rzadkim kałem:)sadol my life sadol my pride. :)