18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dwa razy oszukał śmierć

Salieri16000 • 2018-12-08, 13:10
Wczoraj po południu (7 grudnia), w Nottingham (Anglia) samochód uczącego się jeździć kierowcy potrąca młodego chłopaka, który nagle wybiegł na światłach- a ono było zielone dla pojazdów- nie pozostawiając kierowcy i instruktorowi jazdy czasu na hamowania. Audi jadące drugim pasem nie zatrzymało się i cudem uniknęło najechania chłopca toczącego się po ulicy. Małolat zerwał się na równe nogi i pozornie wyszedł z potrącenia bez szwanku.

Akcja od 55 sekundy:


ellsworth

2018-12-09, 13:42
Chłopak żyje tylko dlatego, że kamerzysta "dojeżdżając do przejścia dla pieszych zwolnił i zachował szczególną ostrożność". Przecież on się toczył jakieś dwie dychy. Jakby jechał tak jak polscy mistrzowie kierownicy, to dzieciak by już nigdy nie wstał.

Szadoldik

2018-12-09, 14:33
Gościu/baba z audi zaniezatrzymanie się przed pasami powinno też polecieć

kasara

2018-12-09, 15:07
up,jakie niezatrzymanie się przed pasami? myślisz czasem o czym napiszesz? Czy jak przejeżdżasz przez każde skrzyżowanie na zielonym świetle też zatrzymujesz się przed pasami? Lol
Było zielone dla samochodów! samochody nie skręcały w żadną stronę aby zachować szczególną ostrożność. Rodzice debile i tyle, a gówniak piękne salta kręci, można przewijać i przewijać.

dmnkzl

2018-12-10, 03:01
Przecież to normalne, że nie spojrzał w prawo. To była droga jednokierunkowa, miał po prostu pecha, że wszyscy zapie**alali pod prąd.

konował

2018-12-13, 16:17
Conscribo napisał/a:

Nie wiem co tym gówniakom się we lbach przestawia, że jak widzą pasy to zawsze im się włącza tryb 'przebiegnę k***a!'



A wiesz dlaczego? Bo kiedyś jak ja chodziłem do podstawówki to uczyli. Że nie ważne czy pasy czy nie. Jak przechodzisz to patrzysz we wszystkie k***a strony najlepiej parę razy i jak jesteś PEWNY że nic nie jedzie przechodzisz.

A dzisiaj to czego uczą w tych j***nych szkołach? Że gej ok?