18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dwa humory

Se...........ki • 2013-12-09, 00:22
Własne i jestem z tego dumny :mrgreen:

Niewidomy w sklepie rowerowym:
-Czy mogę Panu w czymś doradzić?
- Nie dziękuję! Nie widzę tutaj niczego dla siebie.

Auschwitz i Władysław Bartoszewski.
- Panie SSmanie.
- Czego?!
- Boli mnie głowa i chyba mam gorączkę.
- Dobrze Włodek, możesz iść do domu.

wysio

2013-12-09, 00:52
Może kogoś rozśmieszy.

Ja się tylko przypie**olę do Włodka, czyli Włodzimierza. Jebnij tam "a" zamiast "o" i będzie pięknie i estetycznie, choć wciąż niezbyt śmiesznie.

aa...........am

2013-12-09, 01:21
zajebiscie żeś to wymyslil. prawie smieszne

Do...........ik

2013-12-09, 07:39
Niestety, nie masz talentu. Wracaj do łopaty.

Se...........ki

2013-12-09, 10:38
Doktorancik napisał/a:

Niestety, nie masz talentu. Wracaj do łopaty.



Chętnie wrócę, ale łopatę pożyczyłem Tobie, bo żona kazała żebyś wykopał rów od drzewa do końca dnia.

BongMan

2013-12-09, 12:28
Jeśli chodzi o Bartoszewskiego, to poczytajcie, pie**olone bezmózgie gimbusy, trochę książek o tej tematyce. Choćby "pięć lat kacetu" Stanisława Grzesiuka. Jest tam opisane, że niejednokrotnie wypuszczali ludzi z obozów (w tym przypadków było to w Dachau i Mauthausen), więc tulcie ryje i okażcie trochę szacunku dla człowieka, który jest od was starszy, mądrzejszy i przeżył coś, przy czym wy byście się zesrali pierwszego dnia, leszcze.

Zarammoth

2013-12-09, 14:03
Bongman dobrze prawi.

tds1974

2013-12-09, 15:52
Ojciec Jerzego Stuhra został wypuszczony podobnie jak Bartoszewski. Trzeba być antypolskim ścierwem, żeby rozpowszechniać tego typu dowc**y...

smuzg

2013-12-09, 19:34
Gdybyś nie napisał, że to Twoje to nawet by to było.... Nie, jednak nie jest to zabawne.


~LeweOkoSaurona

2013-12-09, 21:11
BongMan, nie pie**ol. Bartoszewski to taki sam "wielki człowiek", jak Mazowiecki i cała reszta... zgodzę się z tym, że jest stary i może swoje w życiu przeżył, ale nie on jeden.

Vietor

2013-12-09, 21:26
BongMan napisał/a:

Jeśli chodzi o Bartoszewskiego, to poczytajcie, pie**olone bezmózgie gimbusy, trochę książek o tej tematyce. Choćby "pięć lat kacetu" Stanisława Grzesiuka. Jest tam opisane, że niejednokrotnie wypuszczali ludzi z obozów (w tym przypadków było to w Dachau i Mauthausen), więc tulcie ryje i okażcie trochę szacunku dla człowieka, który jest od was starszy, mądrzejszy i przeżył coś, przy czym wy byście się zesrali pierwszego dnia, leszcze.



buhahahahahahahahaha. ok, koniec śmiechu. bonguś, pie**olisz teraz jak potłuczony wazon. jeszcze napisz, że przecież byłeś obok tego żyda w obozie, skoro byłeś pracownikiem śmieciarki, kosmonautą i ch*j wie kim jeszcze. :-)

BongMan

2013-12-09, 21:27
Czegokolwiek by nie zrobił, to przeżył z rąk szwabstwa istne piekło i nikomu kto nie przeżył tego samego nie wolno go oceniać, a już na pewno nie jakiemuś smarkatemu zasrańcowi w internecie.

CrashDW

2013-12-09, 22:21
ten drugi mnie pozamiatał :D :D

15243

2013-12-09, 22:25
Uwielbiam kawały o bartoszewskim i te komiksy :d