18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Duty Calls

drErakidos • 2011-02-04, 17:08
Parodia Call of Duty mająca na celu wypromowanie gry Bulletstorm (produkcja polskiego studia People Can Fly).

czopor

2011-02-05, 23:19
arnold777 napisał/a:

@Sniffer
k***a trzymaj mnie, trzymaj, bo go zajebie
może i polska gierka ale obrażać cod'a ma prawo tylko MoH bo tylko te 2 gry są na swoim "własnym" poziomie
poza tym walka CoD'a z Moh'em toczyła się od zawsze
żądna nowa gierka FPS nie będzie miała takiego klimatu SP jak i MP jak CoD 2 lub 4(tu już nie dla MP, za mało klasyczne)

pierwsza gra z serii a chcą się mierzyć z 7/8 grami które swoją popularność budowały od podstaw
niech ssą, nigdy tego nie kupie

żadna*



Co nie zmienia faktu, że to tylko gra i wyśmiać może ją każdy.

Dla jednego CoD 2/4 jest super, dla innego gniot. Np dla mnie zawsze seria Bf > CoD.

TajemniczyDaun

2011-02-05, 23:57
Alooooo napisał/a:

@sniffer ta 'debilna seria" zarobiła więcej kasy niż ty zobaczysz ,ma więcej fanów niż umiesz liczyć i więcej części niż ty szarych komórek


zupełnie jak Justin Bieber

Grossus

2011-02-06, 00:34
Porównywać Bulletstorm do CoD, to jak porównywać Daewoo do Porsche. jedno i drugie to samochód, jedno i drugie ma 4 koła. Bulletstorm i CoD to gra, jedno i drugie to fps, CoD to Porsche.

nyqual

2011-02-06, 01:02
Grossus, Unreal Tournament jest bardziej realne od tego twojego CoD'a.

gracz

2011-02-06, 01:06
Jakoś nie wydaje mi się, żeby jakakolwiek polska produkcja mogłaby przebić CoD'a..

I_T_I

2011-02-06, 01:44
Bulletstorm to jest ta gierka która ma bilion rodzajów broni?

haze

2011-02-06, 02:12
@Grossus- Może i CoD to Porshe ale każda nowa wersja to ten sam model tylko w innym kolorze. Poza tym to parodia więc należy podejść do tego z dystansem, ale po komentarzach widzę że niektórzy mają zbyt małe mózgi żeby to zrozumieć.

sylveck

2011-02-06, 03:21
Ale pie**olicie. Chłopaki zrobili se dobrą bekę z CoD-a, a wy albo nie kumacie, o co biega, albo spinacie się o byle ch*jstwo. Gra może dobra, ale co to przeszkadza w sparodiowaniu jej? Jak dla mnie równie dobrze możnaby parodię Maksa Payne'a zrobić i wyśmiać parę jej elementów mimo, że to jedna z moich ulubionych serii gier. Zresztą słynny komiks w jedynce był swoistą autoparodią. Ciekawe, czy chłopaków z Infinity Ward stać by było na takie podejście. ;)

A Bulletstorm mocny będzie, czuję to w moczu. Painkiller był spoko, ale tym razem zapowiada się mega-miodnie.

zbyla999

2011-02-06, 03:38
ta gra to kompletne dno, pasjans lub saper przy tym to arcydzieło :D