18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dustin Carter rozjebie Cię w zapasach

Dannyk • 2011-02-15, 13:36
Kadłub, któremu nie podskoczysz


daverr

2011-02-15, 21:26
3:30 ale ku*asa ma wielkiego

losterlse

2011-02-15, 23:00
1986kuba napisał/a:

Dobra koleś jest przech*j, szacunek, wzór do naśladowania itp itd, ale powiedzcie mi jedno:

Tak po prawdzie, na ch*j mu te ćwiczenia? :lol: Da mu to coś? Będzie mógł normalnie pracować, założy dom, zadowoli kobietę? ;-) Nie ma się co jarać bo ten cały jego samo-zapał w tej sytuacji to już jest patologia, koleś próbuje chyba oszukać sam siebie :-P



Podejrzewam, że to jest jego praca. Po drugie założy dom raczej bez problemu, w przeciwieństwie do Ciebie. A już na pewno lepiej zadowoli kobietę, chociaż i tak pewnie skalpujesz wodza.

Wyjdź z domu i zrób wreszcie coś w tym twoim nędznym życiu, bo narazie to mu do pięt, których nie ma, nie dorastasz.

1986kuba

2011-02-15, 23:12
losterlse napisał/a:



Podejrzewam, że to jest jego praca. Po drugie założy dom raczej bez problemu, w przeciwieństwie do Ciebie. A już na pewno lepiej zadowoli kobietę, chociaż i tak pewnie skalpujesz wodza.

Wyjdź z domu i zrób wreszcie coś w tym twoim nędznym życiu, bo narazie to mu do pięt, których nie ma, nie dorastasz.



HellRaiser665:( napisał/a:

1986kuba, lepiej trollować i fapfapować do zdjęć bielizny na allegro tak jak ty to robisz



kolejne mądrale, które chcą się wykazać i wiedzą lepiej ode mnie co robię, kim jestem itp itd a sami walą konia oglądając kalekę, który choć silny duchem tak naprawdę nic nie może. Wk***ia mnie takie prześciganie się na teksty "łał, szacun, koleś jest kimś" a jak słyszę jeszcze gadanie "ty jesteś nikim, śmieciem, nic nie osiągniesz, płaszcz się przed nim" to mnie ogarnia śmiech :lol: Podajcie sobie ręce lub pofapujcie wspólnie, ale spójrzcie na kolesia z filmiku realnie. On NIC nie może bez czyjejś pomocy.

Dziękuję, dobranoc :-D

donwaz1899

2011-02-15, 23:27
k***a tępaku jednak widziałeś że coś może ,na ulicy sobie być może nie poradzi ale w zapasach jak najbardziej i napewno jest w stanie założyć rodzine w przeciwienstwie do was yebane grubasy .

Xenomorph08

2011-02-16, 03:38
Xenomorph08 napisał/a:
W Sparcie i tak by wylądował na śmietniku na starcie.


W każdym starożytnym greckim polis ułomne dzieci wywalano. Co ciekawe, praktykowano też wywalanie zdrowych dzieci, jeżeli nie było się w stanie ich utrzymać. A Sparta była wyjątkiem i ta praktyka była zakazana. :fuck-off:




Oj tam oj tam!

DanZ

2011-02-16, 12:07
Skacze jak piesek..

Everal

2011-02-16, 13:04
ale śmieszny

wise.technology

2011-02-17, 02:39
9 minut zastanawiania się w jaki sposób on sika :(

Seth

2011-02-17, 20:33
Mówcie co chcecie, ale ciasteczek nie będzie.

Szogun9116

2011-02-17, 21:40
ciekawe jak odklepuje...