18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Düsseldorf ubogacony ..

~McSadol • 2023-08-05, 19:39
adolf byłby w ch*j zadowolony :mrgreen:


skywalker75

2023-08-05, 19:55
Obawiam się, że adolf wcielił by ich do armii i wysłał do pacyfikacji Polski ... scenariusz wcale nie taki niemożliwy w przyszłości :roll:

Siriuz

2023-08-05, 20:40
skywalker75 napisał/a:

Obawiam się, że adolf wcielił by ich do armii i wysłał do pacyfikacji Polski ... scenariusz wcale nie taki niemożliwy w przyszłości



Tak, wymyślaj sobie fantastyczne scenariusze o najazdach Ruskich i Niemców, a tymczasem mamy realny najazd lewackiego zj***nia umysłowego, który serwuje nam takie obrazki.

VonKuste

2023-08-05, 21:09
W Polsce już by dawno dostał lepe w mazak i ch*j jęki lewaków że rasim w Polszy.. no to rasizm...

żmij

2023-08-05, 21:16
Co on tam szwargocze?
Mamy kogoś, kto szprecha po nazistowsku?

Kurisu

2023-08-05, 22:09
Ein Volk, Ein Reich, Ein Nigger. To pewnie te słynne Afrika Korps.

IWNOA

2023-08-05, 22:26
żmij napisał/a:

Co on tam szwargocze?
Mamy kogoś, kto szprecha po nazistowsku?



Tak. Mówi że idzie do Poloski po 500+

skywalker75

2023-08-05, 23:00
Siriuz napisał/a:

Tak, wymyślaj sobie fantastyczne scenariusze o najazdach Ruskich i Niemców, a tymczasem mamy realny najazd lewackiego zj***nia umysłowego, który serwuje nam takie obrazki.



Z lewackimi sp***leniem sobie poradzimy bez waszej kacapskiej pomocy, a jeden ze scenariuszy który nieudolnie wysmiewasz właśnie ma miejsce na Ukrainie, więc szukaj naiwnych gdzie indziej onuco

Tuco

2023-08-05, 23:07
Moją uwagę zwróciło zwrócenie uwagi na niego, przez tą blądynę. Disclaimer - nie, to nie moja stara, ani siostra, ani itp :D

szakalowaty

2023-08-05, 23:17
Typ:"Duesseldorf. Zajebiście.Naprawdę tutaj pięknie.Tu pozwala się dobrze żyć. To są moje Niemcy. Kilka dziewczyn po zaczepiać.Biegnie(co raczej znaczy, że mu się układa)".

Siriuz

2023-08-06, 00:23
skywalker75 napisał/a:

Z lewackimi sp***leniem sobie poradzimy bez waszej kacapskiej pomocy, a jeden ze scenariuszy który nieudolnie wysmiewasz właśnie ma miejsce na Ukrainie, więc szukaj naiwnych gdzie indziej onuco



A co mnie obchodzi Ukraina? Jestem Polakiem. Ty masz problem z Ruskami, może trzeba było myśleć zanim się zagłosowało na tego k***ia Zelenskiego.

lukas_21221

2023-08-06, 01:35
Adolfa ch*j strzela w tej Argentynie

skywalker75

2023-08-06, 02:01
Siriuz napisał/a:

A co mnie obchodzi Ukraina? Jestem Polakiem. Ty masz problem z Ruskami, może trzeba było myśleć zanim się zagłosowało na tego k***ia Zelenskiego.



Heh to jednak znamienne, że ruski troll podający się za Polaka,, tuż po rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, dokładnie w rocznicę rzeźni na warszawskiej Woli, gdzie niemieckie k***y wymordowały dziesiątki tysięcy cywilów a ruskie k***y spokojnie się temu przyglądały tylko po to żeby przez następne dziesięciolecia wymordować nas jeszcze więcej. I w takim momencie próbuje nam wmówić że najazdy ruskich i szwabów na Polskę to "fantastyczne scenariusze"....ok udałeś nam się towarzyszy onucew, bratnia miłość ruskio-niemiecka nie rdzewieje widzę

:roll:
Łap, ktoś co zrobił fotkę na chacie