18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Dupa

Vabanek • 2013-08-30, 23:36
Co jest czerwone i ma dwie dupy?
- Jerzy Urban :lodowka:

Radysh

2013-08-31, 13:12
WalniętyKnur pie**olisz.

Mówiąc krótko. Sprawdź kto po II wojnie światowej podniósł ten kraj z ruiny.
W której było 90% naszego biednego państwa.
Kto wprowadził szkoły publiczne, itd., itp.

Podpowiem, że nie był to Kościół Katolicki.

te...........1s

2013-08-31, 13:35
Kto by nie rządził i tak by go musiał podnieść bo to było w interesie wszystkich, a poza tym jest u nas jakaś cywilizacja i pewna świadomość społeczeństwa (może wtedy nie wszystkich, ale była) i każdy głupi wie, że trzeba działać, musi być progres bo inaczej zginiemy. Więc nie widzę tu jakichś ogromnych powodów do wdzięczności.

WalniętyKnur

2013-08-31, 13:52
Radysh - a kto do ruiny wojennej go (z niemcami) doprowadził?
gdyby nie wojna, nie byłoby ani Katynia, ani Armii Andersa, Armii Krajowej, Powstania Warszawskiego, Monte Cassino - ludzki zyliby sobie w spokoju i byłoby im dobrze, a tak, mamy.

A przy okazji, podczas podnoszenia tego kraju z ruiny (solidna firma, na gwarancji to robili), wymordowali tysiące niewinnych ludzi. Nawet po Baczyńskiego chcieli przyjść, choć umarł chłopak 4 lata wcześniej.

Pytam, kolejny już raz, choć pierwszy tutaj: po co armia czerwona wchodziła w 39 roku do Polski? żeby ocalić lud pracujący miast i wsi przed "polskim panem"? By ogarnąć ludzki ród rewolucją, która doprowadziła pół świata do nędzy?

Gdzie ta równość ekonomiczna i społeczna, skoro "komunistyczna (jak zwał tak zwał)" elita się tylko nachapała, przez co majątkowo daleko odeszli od ludu pracującego miast i wsi. Oni wielkie pałace - ludzie bida z nędzą...

PS. Pamiętam rysunek satyryczny z okresu rewolucji bolszewickiej, w którym ruski żołnierz mówi chłopom:

"jesteście ofiarami starego systemu, przyzwyczailiście się jadać codziennie"

tranzystor:
jeśli III RP ekonomicznie uznajesz za pełny sukces tego, co było w założeniu Solidarności (znaczy się "w domyśle po tym, co będzie jak padnie komuna"), to ja Ci gratuluję poczucia humoru.

Towarzystwo urbanowe zasiadło na stołkach, są nietykalni i tylko swoich wprowadzają, a dodając do tego polską mentalność, wyrosłą w czasach komuny, mamy burdel jaki mamy. To że młodzi siedzą na zasiłkach lub pomocy rodziców jest w 90 proc. winą urbaniaków właśnie.

Radysh

2013-08-31, 14:00
MisiowaMyszomucha napisał/a:

Kto by nie rządził i tak by go musiał podnieść bo to było w interesie wszystkich, a poza tym jest u nas jakaś cywilizacja i pewna świadomość społeczeństwa (może wtedy nie wszystkich, ale była) i każdy głupi wie, że trzeba działać, musi być progres bo inaczej zginiemy. Więc nie widzę tu jakichś ogromnych powodów do wdzięczności.



Misiowa, ty na jakiejś tfutfu przez [s]lewe[/s] tfu. ramię.
To jakaś normalna, badać ich chcesz tak na żywca?

Nie lepiej patologiem... Zostać?

WalniętyKnur napisał/a:

Radysh - a kto do ruiny wojennej go (z niemcami) doprowadził?
gdyby nie wojna, nie byłoby ani Katynia, ...właśnie.



Pozwolę tobie odpowiedzieć jak wytrzeźwieję. ;)

Nawet postaram się pamiętać.

Choć jest wielkie prawdopodobieństwo, iż dostanę bana
ogólnego za inny temat.

Kwestia tego, czy mod wytrzeźwiał ;) Choć pewnie nie pił.

Vabanek

2013-08-31, 16:36
tranzystor napisał/a:



Dowcip średni, ale najbardziej śmiałby się Urbah, jakie z was prawicowe p*zdy na utrzymaniu starych, albo zapie**alające po zasiłek.



O jej wolę być "p*zdą" na utrzymaniu rodziców niż lewakiem, a w przyszłości odwdzięczę się za to rodzicom, że tyle ze mną wytrzymują i mnie utrzymują więc. Nice try lewaku.

tranzystor

2013-08-31, 17:53
MisiowaMyszomucha napisał/a:

Kto by nie rządził i tak by go musiał podnieść bo to było w interesie wszystkich, a poza tym jest u nas jakaś cywilizacja i pewna świadomość społeczeństwa (może wtedy nie wszystkich, ale była) i każdy głupi wie, że trzeba działać, musi być progres bo inaczej zginiemy. Więc nie widzę tu jakichś ogromnych powodów do wdzięczności.




Ale ty jesteś bezgranicznie głupi. W interesie ważne jest, aby zarobić. Na darmowych szkołach w większości się nie zarabia, podobnie jak na darmowej służbie zdrowia. Prostym przykładem jest USA, gdzie rzekomo taki rozwinięty kraj, a powaznym problemem jest analfabetyzm, bo szkoły są płatne. Ale debilnym społeczeństwem łatwo manipulować, dlatego jest taki stan rzeczy.


Vabanek napisał/a:

O jej wolę być "p*zdą" na utrzymaniu rodziców niż lewakiem, a w przyszłości odwdzięczę się za to rodzicom, że tyle ze mną wytrzymują i mnie utrzymują więc. Nice try lewaku.



p*zdą byłeś, jesteś i będziesz. Jak twoi rodzice odejdą, to pobiegniesz dumny "prawicowcu" po zasiłek, bo sam nie będziesz potrafił na siebie zapracować. I wstawiając zdanie po "angielsku" nie sprawisz, że twoja wypowiedź będzie mądrzejsza.

Vabanek

2013-08-31, 19:13
tranzystor napisał/a:


p*zdą byłeś, jesteś i będziesz. Jak twoi rodzice odejdą, to pobiegniesz dumny "prawicowcu" po zasiłek, bo sam nie będziesz potrafił na siebie zapracować. I wstawiając zdanie po "angielsku" nie sprawisz, że twoja wypowiedź będzie mądrzejsza.



Nie znasz mnie więc nie mów kim jestem nigdy nie będę dumny ze śmierci rodziców a tym bardziej z pieniędzy za Ich śmierć (Dla Twojej wiadomości mam tylko Mamę). Pracę już mam pewną za granicą, więc to ja będę się woził z hajsem w portfelu a Ty będziesz żyć na zasiłku j***ny śmieciu.

tranzystor

2013-08-31, 19:51
Vabanek napisał/a:

Nie znasz mnie więc nie mów kim jestem nigdy nie będę dumny ze śmierci rodziców a tym bardziej z pieniędzy za Ich śmierć (Dla Twojej wiadomości mam tylko Mamę). Pracę już mam pewną za granicą, więc to ja będę się woził z hajsem w portfelu a Ty będziesz żyć na zasiłku j***ny śmieciu.



Dziękujemy za twój wątek biograficzny, wszyscy się wzruszyli. Dobrze, że wyjechałeś, bo w Polsce nie są potrzebne takie bezmózgi jak ty. Ja skończyłem szkołę, nauczyłem się fachu i nie muszę jak ty u Turasa bujać bykom jaja.Miłego wożonka, ha ha...

Vabanek

2013-08-31, 20:44
Skąd Ty możesz wiedzieć gdzie ja pracuję może kiedyś spotkamy się normalnie i wtedy pogadamy?

tranzystor

2013-08-31, 22:39
Vabanek napisał/a:

Skąd Ty możesz wiedzieć gdzie ja pracuję może kiedyś spotkamy się normalnie i wtedy pogadamy?




Łachmyta, który nie potrafi ułożyć poprawnie zdania po polsku to najzwyklejszy fizol ze zmywaka. Dziękuję za propozycję spotkania, ale staram się starannie dobierać towarzystwo, więc muszę ci odmówić.

Vabanek

2013-08-31, 23:27
tranzystor napisał/a:




Łachmyta, który nie potrafi ułożyć poprawnie zdania po polsku to najzwyklejszy fizol ze zmywaka. Dziękuję za propozycję spotkania, ale staram się starannie dobierać towarzystwo, więc muszę ci odmówić.



Szkoda mi na lewaka znaków interpunkcyjnych.
Koniec rozmowy nie dyskutuję z debilami.

Sythriel

2013-09-01, 11:49
o k***a ale flamewar :D Swoją drogą polecam NIE bo moim zdaniem to najlepszy pod względem humoru tygodnik opinii ( nawet jeśli całkowicie lewy) Bardzo blisko mu do sadolowych klimatów.

JebaćLudzi

2013-09-03, 00:21
-Jak zabić Urbana?
-Odciąć mu jedno ucho to mu wiatr kark skręci

jefff

2013-11-15, 23:18
k***a! Kolejne modne słówko "lewak"... Co za pustaki o ograniczonym zasobie językowym. Rzucają to słowo w większości przypadków nie wiedząc co znaczy, żeby tylko użyć go, bo przecież jest modne. Później duma typu: "Tak! Ale mu pojechałem od lewaków!" Już się czytać tego nie chce. Wymyślcie coś swojego i niepowtarzalnego to dopiero komuś pociśniecie, a nie...

A teraz nawrzucajcie mi od lewaków! :lol: