18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Duma boli najbardziej...

GTNofficial • 2014-08-25, 17:55
W życiu każdego pojawia się taki dzień, w którym nasz honor i duma zostają skaleczone... :-)



MajkelT

2014-08-25, 20:56
Jego to bardziej dupa bolala.... a jeszcze bardziej plecy ;d

Zacharael

2014-08-26, 09:06
Nie rozumiem skąd tyle piw.

pa...........lo

2014-08-26, 09:21
Nie rozumiem tego opisu.
Chyba jestem debilem.

kalium

2014-08-26, 11:05
Ojej, gówniarz coś holował i mu się ryba spięła/zerwała/pękł haczyk/pękła żyłka czy plecionka.
Ojej, ależ to jest sadystyczne. Jakbym miał 20 lat temu kamerę, to bym cały ten portal zawalił na 3 miesiące podobnymi przypadkami. Fascynujące. Przepraszam, źle dobrałem słowa. Podobnym gównem bym zawalił całą tę stronę. Jeszcze trochę i zaczniecie tu wrzucać dramatyczne filmiki o myciu zębów czy upadającym widelcu podczas obiadu u babci.

Unbium

2014-08-26, 11:08
@kalium zamknij mordę i scrolluj dalej :v
PS. Nudne masz życie.

kalium

2014-08-26, 11:23
Nudne życie ciołku to mają ci, co za takie gówno dają "piwa". Ale wrzesień już blisko, wkrótce się sytuacja unormuje. Mordę to masz ty pajacyku, do mnie mów per Pan. No i wracaj na kwejka bo najwyraźniej ci się strony popie**oliły.

konop720

2014-08-26, 11:59
oj wyj***ł sie dzieciak z krzesła bo muś tam jebło w wędce i pie**olamento wielkie o dumie :D wyśmiać i okopać autora

NastyRascal

2014-08-26, 12:09
k***a tu chodzi o to ze chlopak sie poplakal ale nie chcial tego pokazac, po prostu twardy mlodzieniec.
Zuch chlopak. (ale widze ze wiekszosc tego zrozumiec nie moze)

ocwpzw

2014-08-26, 22:05
k***a, normalna reakcja ze strony przyszłego mężczyzny, że nie dał po sobie poznać bólu. No chyba, że w dobie zlewacenia obyczajów powinien leżeć i beczeć jak p*zda, a tatuś skakać wkoło niego i piszczeć jak baba że syneczek mu się zabił niemal, po czym pozwać producenta wędki, żyłki, właściciela stawu, i narobić rabanu w mediach, które przez dwa tygodnie pie**oliłyby o śmiertelnym niebezpieczeństwie zbiorników wodnych :roll: