18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

DUBz VW CORRADO VR6

moonmaker05 • 2012-04-12, 16:43
Najpiękniejszy VW świata z najlepszym silnikiem ze stajni VW



Wiem ze zaraz przyjdą fani BMW TEAM SAUBER ale cóż, w dupie to mam...

moonmaker05

2012-04-12, 17:06
Oszczerca napisał/a:



zajaram się widząc 20 letniego trupa który nie ma klasy ani wyrazu poza tym że ma trochę koni pod maską nie ma nic. A jeśli dla ciebie auto ma mieć tylko kopa to nie wiele ci potrzeba do szczęścia.



jezdzilem mocniejszymi, moc to nie wszystko ale co Ty mozesz wiedziec kiedy sikasz na widok mercedesow toyoty czy daewoo

Ponury Knur

2012-04-12, 17:06
moonmaker05 napisał/a:



za to Twoje wypowiedzi pokazują ze z harda nie wychodzisz, idź sobie pofapuj dobrze Ci to na nerwy zrobi




a ty idź i pośliń się do 20 letnich złomów za parę koła i wmawiaj sobie że to twoje auto marzeń bo nie masz ambicji zarobić na coś co ma klasę.

moonmaker05

2012-04-12, 17:07
hahahha dam Ci piwo za wypowiedz i idz na harda

Ponury Knur

2012-04-12, 17:09
moonmaker05 napisał/a:

hahahha dam Ci piwo za wypowiedz i idz na harda




nie wiem czemu się do harda doj***łeś ale to portal ze śmiesznymi filmikami a nie z legendami wiejskiego tuningu.

pakicito

2012-04-12, 17:11
i jako prawdziwemu fanowi corrado, podoba ci sie ten nieoryginalny pług z przodu?
felga tez z ch*ja wzieta - zwykly BBS z golfa 3 VR6 pasowalby lepiej

moonmaker05

2012-04-12, 17:11
jeśli chcesz mogę Ci powklejać fotki prawdziwego wiejskiego tuningu i porównasz sobie...

Ponury Knur

2012-04-12, 17:12
moonmaker05 napisał/a:

jeśli chcesz mogę Ci powklejać fotki prawdziwego wiejskiego tuningu i porównasz sobie...




po twoich wypowiedziach wierzę że masz takich całe podwórko i pół stodoły zaj***ne takimi truchłami i zdjęcia mi nie potrzebne

moonmaker05

2012-04-12, 17:15
pakicito napisał/a:

i jako prawdziwemu fanowi corrado, podoba ci sie ten nieoryginalny pług z przodu?
felga tez z ch*ja wzieta - zwykly BBS z golfa 3 VR6 pasowalby lepiej



będąc prawdziwym fanem corrado na pewno znasz rarytasy z polskiego klubu, niestety u nas nikt nie kreci takich filmów, o jakim pługu mówisz ? przecież to jest oryginalny zderzak z oryginalnym szerokim hokejem, jedyne co to lampy i kierunkowskazy ma inne niż fabryka dała

Oszczerca napisał/a:




po twoich wypowiedziach wierzę że masz takich całe podwórko i pół stodoły zaj***ne takimi truchłami i zdjęcia mi nie potrzebne



o Chryste idź na spacer albo coś zrób ze sobą, widzę ze lubisz posty nabijać.

Ponury Knur

2012-04-12, 17:18
moonmaker05 napisał/a:



będąc prawdziwym fanem corrado na pewno znasz rarytasy z polskiego klubu, niestety u nas nikt nie kreci takich filmów, o jakim pługu mówisz ? przecież to jest oryginalny zderzak z oryginalnym szerokim hokejem, jedyne co to lampy i kierunkowskazy ma inne niż fabryka dała



o Chryste idź na spacer albo coś zrób ze sobą, widzę ze lubisz posty nabijać.



ty lubisz wrzucając ten szmelc i wmawiając wszystkim w koło jaki jest zajebisty i jaki ty dzięki temu jesteś równiacha.

moonmaker05

2012-04-12, 17:22
nikomu nic nie wmawiam, każdy ma prawo do własnego zdania a Ty po prostu pie**olisz głupoty ze aż mozg się lasuje... a dopisze jeszcze ogółem, nie pisząc czy to Audi Bmw Toyota czy cokolwiek, starsze samochody po prostu maja dusze, nowy i tak Ci się zepsuje zanim nim wyjedziesz z salonu, bo producent musi na Tobie zarobić, a o stary jak dbasz tak masz.


i wole kupic chociazby garbusa z 1960 wsadzic w niego 100 tys zl i miec porzadny samochod niz wydac na avensis te 100 tysiecy i za tydzien wrocic do serwisu na lawecie

mare30ks

2012-04-12, 17:30
dobrze ze dodales VW ze stajni VW, bo przeciez mozemy miec VW ze stajni seata, skody czy 4 kolek-olimpijek :)

Ponury Knur

2012-04-12, 17:31
moonmaker05 napisał/a:

nikomu nic nie wmawiam, każdy ma prawo do własnego zdania a Ty po prostu pie**olisz głupoty ze aż mozg się lasuje... a dopisze jeszcze ogółem, nie pisząc czy to Audi Bmw Toyota czy cokolwiek, starsze samochody po prostu maja dusze, nowy i tak Ci się zepsuje zanim nim wyjedziesz z salonu, bo producent musi na Tobie zarobić, a o stary jak dbasz tak masz.


i wole kupic chociazby garbusa z 1960 wsadzic w niego 100 tys zl i miec porzadny samochod niz wydac na avensis te 100 tysiecy i za tydzien wrocic do serwisu na lawecie



Garbus z uwagi na swoją bryłę to ciekawy i klasyczny woźik. Ale nie to pudło bo poza prawie 200 KM nie ma w sobie nic a na pewno nie duszę.
Klasę to ten wóz może ma pod wiejską remizą.

Mainline

2012-04-12, 17:36
ale ty jesteś marnym trollem =DDD

Ponury Knur

2012-04-12, 17:41
Mainline napisał/a:

ale ty jesteś marnym trollem =DDD




może spójrz na moje komentarze i zastanów się że może marnym dlatego bo nie jestem trollem, wyrażam swoje zdanie i prowadzę rozmowę na ten temat a ty pajacu się wpie**alasz bez potrzeby.