18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dubstepowa dziewczyna

P@...........@C • 2012-02-29, 08:15
był kot i pies, jest i dziewczyna



nie wiem, który z moderatorów to wywalił, ale poproszę o jakieś uzasadnienie, albo wrzucenie do odpowiedniego działu :?:

[ Komentarz dodany przez: angel: 2012-02-29, 08:42 ]
coś się popsuło przy scalaniu tematów - mój błąd :-/

Templariusz Mariusz

2012-03-01, 00:43
Aishenbai napisał/a:

metal i rock to gówno, dubstep jest znacznie bardziej skomplikowany, wy myślicie, że takiego wobbla to się robi jednym przyciskiem myszy, a tak naprawdę to trzeba się przy nim bardziej namęczyć niż przy tych waszych biednych gitarkach, każdy ułomny może na gitarce grać, liczy się refleks, żeby ułożyć taki bas trzeba dysponować inteligencją, jakiej wy, nigdy nie zdobędziecie :D i to was boli najbardziej


Mamy tu klasyczny konflikt w rodzaju: kto jest bardziej utalentowany; Black Sabbath czy J. Bieber. Zwycięzcą, naturalnie, Biber. :facepalm:

Candem

2012-03-01, 01:31
Zna moze tytul tej piosenki z ta rudzioszka?

zukennuken3d

2012-03-01, 01:40
nie wdaje sie w rozmowy typu "dubstep-ch*j metal-miszcz" ale zastanawia mnie jedno... jak te gowno mozna nazwaci porownywac do dubstepu...

winthek napisał/a:

żalosny filmik w ch*j
ludzie zacznijcie sluchac jakiegos rocka, normalnej muzyki dla mezczyzn...
deep purple, guns n roses, led zeppelin, black sabbath, metallica.. slucha ktos tego jeszcze oprocz mnie ?



a ty czlowieku idz wystaw swoje gg na kweju i tam kolegow szukaj

black eye

2012-03-01, 03:38
Bon Jovi zawsze byl jest i bedzie lepszy i .

mekiz

2012-03-01, 10:25
djoshin napisał/a:

dupa i dubstep mi sie tylko z tym kojarzy



:krawaciarz: :krawaciarz: :krawaciarz: :krawaciarz: :amused: :amused: :amused:

kofko

2012-03-01, 11:13
Szarpał by jak reksio szynke:D

ke...........85

2012-03-01, 12:45
:wali: oooo taaaaak suko!
:wali: a teraz wystaw cycki!
:wali: nie! nie sciągaj wąsów!

ErmEr1908

2012-03-01, 14:00
Templariusz Mariusz napisał/a:

Dubstep to kupa gnoju, zgadzam się.



jak masz uszy 5 latka to sie nie dziwie :lol:

djoshin

2012-03-01, 16:35
Porter Robinson - The State (Skism Remix)

NomedN

2012-03-01, 17:54
winthek napisał/a:

żalosny filmik w ch*j
ludzie zacznijcie sluchac jakiegos rocka, normalnej muzyki dla mezczyzn...
deep purple, guns n roses, led zeppelin, black sabbath, metallica.. slucha ktos tego jeszcze oprocz mnie ?



Nie. Nikt. Jesteś wyjątkowy. Pewnie masz włosy łonowe i jeszcze inne męskie zainteresowania.

idzior

2012-03-01, 20:19
ErmEr1908 napisał/a:



jak masz uszy 5 latka to sie nie dziwie :lol:


haha ludzie którzy umieszczają rok założenia drużyny piłkarskiej na koszulkach, nicku etc. z założenia mają na sobie też plastikowe spodnie, a tacy chyba nie są lubiani, albo mają problemy zdrowotne.

Jedras992

2012-03-01, 21:03
Poj***na "muzyka" dla poj***nych ludzi... k***a, jak widza takiego lachociąga z krokiem w kolanach, grzywką na oczach i słuchawkami większymi niż jego głowa i napie**alającymi z nich na pół ulicy "dupstep" to mam ochotę sflekować mu ryj ... Po ch*j mu te słuchawki jak i tak wszyscy dookoła tego muszą słuchać... I wyraziłem swoje zdanie i kij Wam z zęby zwolennicy tego gówna... :)

jakubczyk1985

2012-03-01, 22:47
namiary na redhead'a,tylko szybko bo się zakochałem

Aishenbai

2012-03-01, 23:50
rockowcy mają długie włosy i wyglądają jak pedały, przykro mi
jeśli uważacie że dubstep jest prosty, proponuję spróbować takowy zrobić i podzielić się z nami efektami, bo rock i metal to muzyka dla ćpunów, zobaczcie waszych idoli, brudne ćpuny z długimi włosami wyglądem przypominający żuli z ulicy mający pieniądze jedynie dla tego że takie dzieciaki gnębione w szkole chcą słuchać mhrocznej muzyki i kupują ich beznadziejne płyty

ErmEr1908

2012-03-02, 01:21
idzior napisał/a:


haha ludzie którzy umieszczają rok założenia drużyny piłkarskiej na koszulkach, nicku etc. z założenia mają na sobie też plastikowe spodnie, a tacy chyba nie są lubiani, albo mają problemy zdrowotne.



już się dowartościowałeś? to wyk***iaj śmieciu :lol: