18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Drzemka w czasie jazdy

~Nei • 2017-04-21, 21:08
Nudno na tej trasie. :roll:

hell.no

2017-04-22, 05:46
Te drzewa jak z papieru...

ePeeL

2017-04-22, 07:30
Po to mają głąby ustalone ile mogą jezdzić i ile odpoczywać. k***a, jak mnie głupota ludzka wk***ia. Ktoś mądrzejszy o tym zadecydował, że tak ma być, a nie inaczej, ale i tak Janusze będą się pluli "bo kto wie k***a lepiej ode mnie", a potem tragedia i płacz, że on musiał, bo terminy, bo dostawa... Gówno k***a. Zaraz zostanę najechany przez kierowców tirów wszelkiej maści, ale już tak na przyszłość - ch*j wam do mordy. Jesteście zakałami na drodze, a panoszycie się jak królowie na dodatek, jak widać na filmie wyżej, stwarzacie większe zagrożenie na drodze niż osobówki.

kir3k

2017-04-22, 10:07
A skąd k***a wiecie że zasnął .. może pie**olnął na zawał .

karol2200

2017-04-22, 10:48
ePeeL napisał/a:

Po to mają głąby ustalone ile mogą jezdzić i ile odpoczywać. k***a, jak mnie głupota ludzka wk***ia. Ktoś mądrzejszy o tym zadecydował, że tak ma być, a nie inaczej, ale i tak Janusze będą się pluli "bo kto wie k***a lepiej ode mnie", a potem tragedia i płacz, że on musiał, bo terminy, bo dostawa... Gówno k***a. Zaraz zostanę najechany przez kierowców tirów wszelkiej maści, ale już tak na przyszłość - ch*j wam do mordy. Jesteście zakałami na drodze, a panoszycie się jak królowie na dodatek, jak widać na filmie wyżej, stwarzacie większe zagrożenie na drodze niż osobówki.



Jeżdżę dużo Tirem i osobówką. Odnośnie tachografu to się zgodzę ale jest takich hardkorowców już bardzo mało i też twierdzę, że h*j im w dupę.

Ale to, że ciężarówki stwarzają większe zagrożenie na drodze, to jest to gówno prawda.
Jak sam k***a powiedziałeś tiry to zakały na drodze, więc k***a ruch na ulicach jest dzięki nim wolniejszy. To tacy jak ty próbujący wyprzedzać swoim BMW na siłę ciężarówki jadące 70/80/90 km/h wpie**alają się na chama i stwarzają o wiele większe zagrożenie.

Wypadki stwarzają ludzie z osobowościami i charakterami jazdy a nie k***a ciężarówki albo osobówki. Jeżeli myślisz inaczej, to znaczy że słuchasz za dużo radia i zj***nych wiadomości gdzie, przy każdym wypadku jest powiedziane ile osobówek i ciężarówek było w wypadku i tym samym jesteś narzędziem w skłócaniu ze sobą grup społecznych.

Jak to gdzieś w radio usłyszałem jak jakaś p*zda mówi: ruch ciężarówek w tym rejonie zostanie wznowiony przez co niebezpieczeństwo wypadku jest większe. Gówno k***a prawda

ePeeL

2017-04-22, 18:05
karol2200 napisał/a:

Ale to, że ciężarówki stwarzają większe zagrożenie na drodze, to jest to gówno prawda.
Jak sam k***a powiedziałeś tiry to zakały na drodze, więc k***a ruch na ulicach jest dzięki nim wolniejszy. To tacy jak ty próbujący wyprzedzać swoim BMW na siłę ciężarówki jadące 70/80/90 km/h wpie**alają się na chama i stwarzają o wiele większe zagrożenie.

Wypadki stwarzają ludzie z osobowościami i charakterami jazdy a nie k***a ciężarówki albo osobówki. Jeżeli myślisz inaczej, to znaczy że słuchasz za dużo radia i zj***nych wiadomości gdzie, przy każdym wypadku jest powiedziane ile osobówek i ciężarówek było w wypadku i tym samym jesteś narzędziem w skłócaniu ze sobą grup społecznych.

Jak to gdzieś w radio usłyszałem jak jakaś p*zda mówi: ruch ciężarówek w tym rejonie zostanie wznowiony przez co niebezpieczeństwo wypadku jest większe. Gówno k***a prawda



Ja pie**ole... Dziwne, że akurat jeżdżąc ulicą normalnie to nie widuje za dużo osobówek, które łamią nagminnie różnorakie przepisy (pomińmy ograniczenie prędkości). Wiele razy byłem świadkiem jak tiry omijają bramki przy wjazdach do miast i poruszają się drogami. na które k***a nie mają wstępu, bo przy wjezdzie na daną drogę jest znak wielki jak ch*j - zakaz poruszania się pojazdów z masą powyżej ton 6 czy tam iluś. W każdym bądz razie tiry już się na to nie łapią, ale taka dz**ka wielka krowa 20 tonowa, Janusze jeden z drugim będą jechać, bo nie będą płacić za wjazd do miasta, bo to kradzież! Chamstwo! Dlatego rozpie**alają drogi i powodują zagrożenie w miejscach, gdzie ewidentnie ich nie powinno być. A zwróć takiemu uwagę na CB Radiu. Zostaniesz sk***iony jak pies, bo jakim cudem osobówka miała prawo się odezwać do kierowcy k***a tira! Boga na drodze!

Fdslatghdlks

2017-04-22, 19:54
Problem jest, że większość kierowców jedzie na wyk***istym kacu. Kto widział co się dzieje na weekendowych parkingach to przyzna racje. Pełna imprezka, grill, browary i flaszki. Nawet jak taki wytrzeźwieje do poniedziałku to wsiądzie tak sp***olony za kółko, że później odpie**alają się takie akcje.

eMJay8086

2017-04-22, 22:59
@Dinaeel
Bo to nie była z gatunku tych pancernych...

Wiewór

2017-04-24, 10:33
Tak wygląda korwińska droga gdy nie ma przepisów o czasie pracy kierowców. Ale za to jest wolny rynek! zero przepisów! wolność o swoboda!

Weston91

2017-04-24, 14:09
Słabe te brzozy w Polsce... tu gość tirem ścina ze 3 a na naszego polskiego tupolewa jedna rosyjska wystarczyła... :D