18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Drum Cover Deicide Scars of the Crucifix

marduk6 • 2013-01-24, 21:46
Dla wszystkich ktorzy wstawiaja rozne covery, to jest majstersztyk

Enjoy!

razoreus

2013-01-26, 00:21
ładnie zapie**ala na podwojnej :D

MiloszS

2013-01-26, 02:11
perkusja brzmi jakby była z wiader

BDrummer

2013-01-26, 02:22
majstersztyk? po ch*ju, sadzi kartofle i to wszystko

Nikloon666

2013-01-26, 06:11
ten od deicide jak zagra tak, to bedzie dobry

vodoslav

2013-01-26, 09:19
Jest troche błędów, ale zagrac to w taki sposób.. Skill do potegi! a ludki ktore wypowiadaja sie ze to zwykle napie**alanie- polowa pr0 by nie umiala zagrac takiej sieczki. Oczywiscie, szybciej nei znaczy lepiej- ale zagraj szybko bardzo skomplikowany kawałek..

EmPeroR77

2013-01-26, 11:35
ja osobiście wolę bible basher


pa...........66

2013-01-26, 15:47
zielonyyoo napisał/a:

k***a przestańcie dodawać jakieś zj***ne filmiki z tego kto jak gra (bo po 1. nie obchodzi mnie kto jakie postępy zrobił na miesiąc po kupnie perkusji, gitary itd), bo to w sumie nawet gra nie jest, tylko napie**alanie w gary w jakimś opętaniu. widzę zasada "im bardziej tym lepiej" wygrywa nad pięknymi utworami, a zespoły, których członkowie to narkomańskie ścierwo i idole zdziczałej młodzieży zarabiają tylko kase. smutne, smutne! jeżeli ktoś uważa, że takie takie monotonne i w efekcie idiotyczne granie jest pociągające to mu współczuję, bo nie wie, gdzie szukać prawdziwej muzyki :) (polecam utwory z filmu ogniem i mieczem- moje ulubione!)


to powiedzial ktos kto lubi muzyke z ogniem mieczem :mrgreen: k***a

idz spac poloz sie poczytaj jakas ksiazke wtpij cieple mleko z bulka i spac a nie na sadistica wlazisz

to juz oznaki nadciagajacej starosci wiec glos zabieraj moze na stronach o gotowaniu szachach? Jak twierdzisz ze te zespoly leca na kase to jestes wlasnie smutny a smutny bo glupi

nawet nie odpisuj :mrgreen: starczy to co do tej pory namazales

karo666

2013-01-26, 22:26
Jan Benkwitz - wszystkie covery... to jest majsersztyk :)