18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Drop that knife.

~DMT • 2014-05-09, 11:26
Bambo terroryzował rodzinę, przyjechali panowie żeby mu wytłumaczyć że to nie ładnie i tak się nie robi. Gdy prośby i pieszczoty prądem nie pomogły, odj***li go :D Można tak od 1:00.


hardpagan

2014-05-09, 15:48
albo mi się wydaje albo to ten glina troll z paralizatorem włączył go (4.14 słychać dzwięk i glina z bronią mówi do niego żyby wyłączył) a murzynek z radości aż wyskoczył z wanny :-D

Anake

2014-05-09, 16:18
A co jak murzyn nie mogl wypuscic noza, bo go ciagle razili pradem, a wtedy wszystkie miesnie sie zaciskaja? xD

Falluss

2014-05-09, 16:26
Uwielbiam te żarty :mrgreen:
" I dont wanna shoot you, I dont wanna shoot you" :lol:

KrisCFC

2014-05-09, 16:40
hgh napisał/a:

Hmm no a mogli jebnąć batonem po kościach, połamać i na leczonko.

Można śmiało przewinąć do 4:16, wcześniej tylko "drop the knife"!



Na kolesia z nożem?... Każdy chce żyć stary... po co mają ryzykować jak mogą go z daleka obezwładnić? ;)

Kowal216

2014-05-09, 16:41
Parę słów o tym, czemu w USA policjanci tak chętnie pociągają za spust. Wszystko zaj***ne z gazety Świat Wiedzy.

Po pierwsze policjant ma prawo zastrzelić człowieka nawet gdy nie ma broni i nie chce zaatakować w żaden sposób. Funkcjonariusz może strzelać gdy "poczuje się zagrożony".
W miejscowości Manteca w 2011 roku policjant oddał w 4 sekundy 13 strzałów do Ernesta Dueneza, który nie zareagował, gdy policjant kazał mu podnieść ręce. Jest też opisanych parę innych absurdalnych przypadków, ale wszystkiego nie będę przepisywał. Jak ktoś chce to pw.
"Najpierw strzelaj, później pytaj" - ta reguła jest dla policjantów z USA jak mantra. Amerykańska policja ma dostęp do prawie każdego gatunku broni.

bowmanek

2014-05-09, 17:01
Nie rozumiem jednej rzeczy. Dlaczego ludzie nie wykonują poleceń gliniarzy. Przecież policjant nie chce nikogo okraść, zgwałcić czy pobić. Robisz co ci każe, prawdopodobnie zostaniesz skuty i odwieziony na komisariat. Masz prawo do wykonania telefonu i możesz zażądać adwokata. Jednak ludzie muszą k***a kozaczyć. Pies czuje się zagrożony to strzela. W USA nic mu za to nie zrobią, w Polsce to k***a będzie sensacja medialna i wyrok dla mundurowego.

Podziwiam tego łysego glinę. To jest pie**olona oaza spokoju. Przeszło cztery minuty gada do czarnego, żeby ten rzucił nóż i strzela dopiero wtedy gdy jest na prawdę zagrożony.

Mnie policja nigdy nawet nie spisywała, to nie wiem jak to jest, ale kozaczenie przed gliną uważam za idiotyzm.

Peter-Norivotset

2014-05-09, 17:26
zapewne czarna dz**ka placze na koncu... ja pie**ole to na ch*j wzywala policje
j***ne czarne gowna

Pasmoneq

2014-05-09, 17:36
Aż musiałem się zalogować żeby dać piwko..

Coś pięknego, łezka się w oku kręci..

kur2005

2014-05-09, 18:13
Przecież to fedor emelianenko, mógł mu zapie**olić dźwignię :roll:

lobo206

2014-05-09, 18:13
od 4:43 zajebiscie wyje headshoot :D w nowym Unreal Tournament i Quake'u powinni dac ten dzwiek hahaha

quickxxx

2014-05-09, 19:33
Kurde, do tych murzynów to oni muszą więcej powtarzać komendy w ciągu kilku minut niż ja do swojego psa przez okres miesiąca czasu, a i tak nie słuchają nigdy i giną, albo są kopani prądem.

Eravier

2014-05-09, 19:38
@bowmanek

Jak ktoś kozaczy gdy jest spisywany albo dostaje mandat za picie w miejscu publicznym to już w ogóle jest debilem. Ogólnie kozaczenie nie popłaca. Policjant też człowiek i zazwyczaj się idzie jakoś dogadać (niższy mandat wytargować, albo coś), a jak się nie uda to trudno. Kozaczeniem można tylko i wyłącznie sprawę pogorszyć.

No ale z drugiej strony dobrze, że kozaczą, to mamy co na sadolu oglądać. I przy okazji selekcja naturalna trwa.

wiesniak

2014-05-09, 20:43
Counter Terrorist WIN !!!

PoMaluchu

2014-05-09, 20:55
Bo taka jest prawda, że lepiej odj***ć , niż płacić ewentualne odszkodowania kalece.
Szybko i sprawnie, dla mnie najlepsze rozwiązanie.
Ile można powtarzać, a co do znajomości języka, czy k***a trzeba znać żeby zrozumieć co jest nie tak?

qwerq221

2014-05-09, 23:05
k***a fajnie się to ogląda a te krzyki na końcu i te pikanie zajebiście klimatyczne. :-D Podobało mi się.