18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Drogowy frustrat

Jesse.Pinkman • 2023-10-22, 13:34
Dostał to czego chciał.

flejtuch

2023-10-22, 13:44
Pięknie go wyjasnił.. nie obchodzi mnie to co wcześniej odj***ł tirowiec. Oceniam to co na nagraniu.

Anal_Intruder_69

2023-10-22, 13:51
To, co zrobił tirowiec w takiej sytuacji, powinno być prawnie dozwolone. Jakiś niedojeb na drodze (nie mówię o przyczynie, bo jej nie znamy) zachowuje się jak śmieć, zajeżdża drogę mając pojazd "100 razy" mniejszy i: "He he he, wyhamuję dziada, bo mimo, że nie mam szans w starciu z kolosem, to przecież on ma prawny obowiązek się zatrzymać. Mój instynkt samozachowawczy jest zajebisty!" I to samo się tyczy tych zjebów blokujących ulice na protestach, demonstracjach itp. Powinien być przepis, że "Jako kierowca poczułem się zagrożony, wyhamowali mnie na środku ulicy, byli agresywni, darli mordy, a ja wiozłem córkę do przedszkola tirem, poczułem się zagrożony i wdepnąłem gaz w podłogę chcąc ratować życie i zdrowie swoje i dziecka." I ch*j, kilka tatarów drogowych by było więcej, ale jaki spokój później z szeryfami i protestującymi zjebami gdyby każde takie zachowanie oznaczało dla nich zagrożenie życia, jakby stracili nietykalność.

Rozmarzyłem się...

leonidkacap

2023-10-22, 14:36
trza byc niedorozwojem żeby osobówką blokować tira szkoda że po nim się nie przejechał

winko

2023-10-22, 14:48
Anal_Intruder_69 napisał/a:

To, co zrobił tirowiec w takiej sytuacji, powinno być prawnie dozwolone. Jakiś niedojeb na drodze (nie mówię o przyczynie, bo jej nie znamy) zachowuje się jak śmieć, zajeżdża drogę mając pojazd "100 razy" mniejszy i: "He he he, wyhamuję dziada, bo mimo, że nie mam szans w starciu z kolosem, to przecież on ma prawny obowiązek się zatrzymać. Mój instynkt samozachowawczy jest zajebisty!" I to samo się tyczy tych zjebów blokujących ulice na protestach, demonstracjach itp. Powinien być przepis, że "Jako kierowca poczułem się zagrożony, wyhamowali mnie na środku ulicy, byli agresywni, darli mordy, a ja wiozłem córkę do przedszkola tirem, poczułem się zagrożony i wdepnąłem gaz w podłogę chcąc ratować życie i zdrowie swoje i dziecka." I ch*j, kilka tatarów drogowych by było więcej, ale jaki spokój później z szeryfami i protestującymi zjebami gdyby każde takie zachowanie oznaczało dla nich zagrożenie życia, jakby stracili nietykalność.
Rozmarzyłem się...



I tak samo poczuł się kierowca autobusu w Katowicach. "Sąd Okręgowy w Katowicach wydał wyrok w sprawie kierowcy autobusu, który przejechał 19-letnią kobietę. Mężczyzna odpowiada za zabójstwo Barbary i usiłowanie zabójstwa trzech innych osób. W środę został skazany na 16 lat więzienia. Rozstrzygnięcie nie jest prawomocne."

A to, że naj***ni chcieli się wj***ć do środka to nic takiego. Szkoda, że tych trzech też nie było po kołami.

argen64

2023-10-22, 15:21
winko napisał/a:

I tak samo poczuł się kierowca autobusu w Katowicach. "Sąd Okręgowy w Katowicach wydał wyrok w sprawie kierowcy autobusu, który przejechał 19-letnią kobietę. Mężczyzna odpowiada za zabójstwo Barbary i usiłowanie zabójstwa trzech innych osób. W środę został skazany na 16 lat więzienia. Rozstrzygnięcie nie jest prawomocne."
A to, że naj***ni chcieli się wj***ć do środka to nic takiego. Szkoda, że tych trzech też nie było po kołami.



Zapomniałeś tylko napisać, że był naćpany w p*zdu!

JanJankowski

2023-10-22, 15:22
Fajnie potraktował tego Mondziaka hehe

neo001

2023-10-22, 15:34
argen64 napisał/a:

Zapomniałeś tylko napisać, że był naćpany w p*zdu!



"Naćpany w p*zdu" to możesz być ty. Brał jakieś leki po których nie powinien prowadzić, ale taki głąb jak ty od razu o ćpaniu myśli.

smc

2023-10-22, 15:35
j***ć wszystkich.

Wspaniałe czady epoki kamienia łupanego, gdzie rządziło prawo siły. Kodeks karny sam się pisał, byłeś silniejszy to miałeś prawo zaj***ć słabszego. Czysta przyroda...

Eh.. rozmarzyłem się.

dgfdfg

2023-10-22, 16:16
Anal_Intruder_69 napisał/a:


Rozmarzyłem się...



Raczej: "Obudź się ! Zesrałeś się "

Kooondor2000

2023-10-22, 16:35
brawo dla tirowca, tym bardziej, że było to w kraju, ze pewnie mu uja zrobią za to i pięknie :D

berhol

2023-10-22, 17:17
Każdy z nas ma prawo do obrony , nawet do jej przekroczenia. Więc jeśli jedziesz z żoną , dziećmi i ktoś cię atakuje , uderza w szyby , lub jest to większa liczba osób i czujesz się zagrożony to Masz Prawo użyć pojazdu jako broni , każdy sąd cię uniewinni. Oczywiście najpierw zetrzesz się z komunistyczna polską policja , ale dzięki Bogu to nie oni decydują o twoim losie :)

Andrzejas

2023-10-22, 17:33
dgfdfg napisał/a:

Raczej: "Obudź się ! Zesrałeś się "



Dobrze napisał. Rozmarzył się. Kiedyś nie wstydziliśmy się tego, że marzymy o różnych rzeczach. To wasze zj***ne pokolenie jest takie, że dowolny przejaw fantazji traktuje się jako coś wstydliwego. Bo przecież trzeba się trzymać sztywniutko, no nie? Nie wolno się spruć, ani pucować, prawda?
j***ne cioty! I te wasze gejowe torebeczki i bose stopy w adidaskach, które są oznaką skrajnego ubóstwa! Oskarki, Alanki i inne "byki" z fiokiem na środku czoła.

A teraz śpij. Osrany jesteś od urodzenia.

Irokez

2023-10-22, 17:42
Anal_Intruder_69 napisał/a:

To, co zrobił tirowiec w takiej sytuacji, powinno być prawnie dozwolone. Jakiś niedojeb na drodze (nie mówię o przyczynie, bo jej nie znamy) zachowuje się jak śmieć, zajeżdża drogę mając pojazd "100 razy" mniejszy i: "He he he, wyhamuję dziada, bo mimo, że nie mam szans w starciu z kolosem, to przecież on ma prawny obowiązek się zatrzymać. Mój instynkt samozachowawczy jest zajebisty!" I to samo się tyczy tych zjebów blokujących ulice na protestach, demonstracjach itp. Powinien być przepis, że "Jako kierowca poczułem się zagrożony, wyhamowali mnie na środku ulicy, byli agresywni, darli mordy, a ja wiozłem córkę do przedszkola tirem, poczułem się zagrożony i wdepnąłem gaz w podłogę chcąc ratować życie i zdrowie swoje i dziecka." I ch*j, kilka tatarów drogowych by było więcej, ale jaki spokój później z szeryfami i protestującymi zjebami gdyby każde takie zachowanie oznaczało dla nich zagrożenie życia, jakby stracili nietykalność.
Rozmarzyłem się...



A to do takiego zachowania trzeba mieć jakiś przepis?
Ja nie mam tego problemu, jakby mi ktoś zajeżdżał drogę i poczuł bym się zagrożony też bym taranował mając w tym momencie głęboko w dupie wszystko inne. Nie mam poj***nego instynktu uciekania do rowu, tylko analizuję sytuację i wybieram tak abym miał najmniejsze szkody na sobie (uprzedzając pytania czy mam czas - tak, mam czas, zapie**ala wtedy u mnie bardzo wolno) . Mam gdzieś czy przerysuję swoje auto. To tylko przyrząd do jeżdżenia z punku A do punktu B.
A czy miałem do tego prawo - niech potem rozstrzyga sąd.
Kurcze właśnie o kamerce sobie przypomniałem muszę założyć po zmianie auta.