18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Drogowa Wściekłość

Zgr3D • 2016-02-01, 18:48
Dość fajnie sklejony materiał, nie własny, ale po tagach nie znalazłem.





Nutka w tle: Les Friction - "World On Fire"

maciuch2

2016-02-02, 09:37
Dobra nuta, zaraz śmigam po płytę

krysztal92

2016-02-02, 10:13
Ja pie**ole i to jest prawdziwy Sadol... Mega kompilacja, daje do myślenia... Ale k***a co ? Z wczorajszego dnia najwięcej piw dostał koleś co się wyj***ł sypiąc sól na drogę a dalej koleś co trzyma iPad'a w ryju... Ehh co się dzieję....

GoldenArrow

2016-02-02, 12:55
Powinni to puszczać przed egzaminem na prawo jazdy.

salimeran

2016-02-02, 12:57
Wincyj!
Zajebista kompilacja. Jedna z lepszych, jakie widziałem - a widziałem sporo. Najlepszy fragment z wyciekającą krwią (takiej ilości i tak dobrego ujęcia jeszcze nie widziałem - mogę umrzeć w spokoju) i ten zaraz po 100% - koleś fajne kombo zaliczył (ale chciałbym zobaczyć, co zostało z pojazdów). :D
Krata piwa dla autora!

Edit: No i oczywiście temat leci do ulubionych. ;)

evu1

2016-02-02, 15:37
Ten typek a skuterze z 3:07 o czymś mi przypomniał. Kiedyś z kolegami bawiliśmy się w taką zabawę na rowerach, że rozpędzaliśmy się na asfalcie (nie chodzi tutaj o murzynów) i najeżdżając tylnym kołem na rozgniecioną puszkę włączaliśmy tylny hamulec. No i kto trafił wpadał w taki delikatny poślizg i była zabawa!

Kocham sadistic'a, piwko za piękną kompilację!

kamillo16

2016-02-02, 18:36
takie sceny powinno się pokazywać na egzaminach na prawo jazdy

hundzik

2016-02-02, 18:58
up tak, to powinni pokazywac na kursach prawa jazdy. zajebista kompilacja. na hardzie dawno tak dobrego materiału nie widziałem.

znajomy rok temu rozpie**olił sie na drzewie, jechał renault megane III combi grandtour,pojemność 3.0, skrzynia pólautomat, 216KM, zajebista fura nawiasem mówiac, w środku trzech pasażerów i on, każdy srednio poltora promila. Auto do kasacji, wszystkie poduszki sie otwarły i kutrtyny, jednej osobie nic sie nie stało, druga jeden kręg pęknięty, trzecia dwa kręgi i złamany mostek, a kierowca złamane cztery kręgi plus mostek plus dwa zebra i stluczone pluco. jechali ze 190 na godzine. A czemu tak zapieprzali? bo jeden drugiemu chciał udowodnić że wyciśnie z "reni" wiecej i w krótszym czasie. na prostej drodze zlapali jednym kolem pobocze i polecieli na drzewko. wiecej sczescia niz rozumu mieli, wiec wg mnie najczestsza przyczyna takich wypadkow jest bezmyslnosc i brak wyobrazni.

gumis1412

2016-02-08, 21:10
Czy akcja z 1:52 to nie jest przypadkiem scena z planu filmowego do filmu ,,Szklana Pułapka 5"?

Zgr3D

2016-03-02, 18:27
gumis1412 napisał/a:

Czy akcja z 1:52 to nie jest przypadkiem scena z planu filmowego do filmu ,,Szklana Pułapka 5"?



I rosyjska flaga by dyndała na budynku po lewo ?

gumis1412

2016-03-08, 20:30
Zgr3D napisał/a:



I rosyjska flaga by dyndała na budynku po lewo ?



Akcja dzieje się w Rosji, więc czemu nie?