18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Droga w mojej miejscowości tzn. to co z niej zostało

skala09 • 2013-03-11, 19:10
tak wygląda DW nr. 841 w mojej miejscowości czyli Cycowie, ręce i nogi opadają


pansiemaziomki

2013-03-12, 14:58
Droops napisał/a:

widzieliśmy gorsze już na tym sadolu nie wrzucać tu takich śmieci



a Ty k***a co? lepsze macie w Wielkopolsce, przynajmniej chlopak cos wrzuci a Ty widze po profilu ze tylko sie przypie**alasz

VanGreeg

2013-03-12, 14:59
Pokazałem filmik koledze od inwestycji w urzędzie marszałkowskim. Powiedział, że na przełom maja i czerwca była planowana wymiana nawierzchni od Chełma po Twoją miejscowość, ale ch*jowa nuta w tle ułatwiła mu podjęcie trudnej decyzji o przełożeniu remontu w związku z czynionymi właśnie oszczędnościami w budżecie na dalszą perspektywę finansową. Szerokiej drogi.

Rozowy_Zniwiarz

2013-03-12, 15:01
Cycowo - zajebista nazwa miejscowości !
piwko leci :)

ukcioo

2013-03-12, 15:02
dziwisz sie ze w takiej dziurze jak Cyców/Cycowo czy jakkolwiek to nazwac, są takie drogi ? ;)

luki211

2013-03-12, 15:08
Drogi wojewódzkie w polsce to ogólnie porazka. I nie ma tu zanczeniea czy wschód czy zachód. Chodz moim skromnym zdaniem z jakością dróg wojewódzkich najlepiej wychodzi podkarpacie. Jest to część polski oddalona od przemysłu przez rząd, ale jakość dróg bd.

kondziovsky

2013-03-12, 15:14
ameryki nie odkryłeś ze stanem dróg na swojej wichurze, ale piwo za nazwę.

piotrekpiotrek

2013-03-12, 15:23
luki211 napisał/a:

z jakością dróg wojewódzkich najlepiej wychodzi podkarpacie. Jest to część polski oddalona od przemysłu przez rząd, ale jakość dróg bd.



Cytat SuperNowości:
"PODKARPACIE. Mamy 8 kilometrów autostrady i 7 kilometrów ekspresówki.
Po części autostradowej obwodnicy Rzeszowa można już jeździć. Droga łącznie liczy sobie 15 kilometrów i niestety prowadzi nas znikąd donikąd, bo niewiele nie daje mieszkańcom Podkarpacia oprócz możliwości krótkiej przejażdżki drogą szybkiego ruchu."


Przemysł jest jedynie w dolinie lotniczej dzięki wykwalifikowanej kadrze z WSK no i w większej części przez najniższe zarobki z najwyższym bezrobociem.

cedoeste

2013-03-12, 15:27
hehe he w Cycowie, hehe he

Dziki Wonsz

2013-03-12, 15:27
Przejeżdzalem tam kilka razy...


żadnych cyców

Jaanek

2013-03-12, 15:35
Nie chciało mi się oglądać, ale piwo za nazwę miasta.

vang

2013-03-12, 15:43
Ale to przecież wójt i gmina odpowiada za stan tej drogi oO (jest rada składająca się z mieszkańców - radnych - oni decydują na co idą pieniądze). U nas wszystkie są ekspresowo naprawiane jak tylko jakaś dziura się pojawi (ostatni nawet gmina zaczęła poprawiać wojewódzkie drogi na swoim terenie), powinniście wyj***ć na zbity pysk urzędników którzy dla was pracują w urzędzie gminy (o ile takowy posiadacie).

skala09

2013-03-12, 15:48
ukcioo napisał/a:

dziwisz sie ze w takiej dziurze jak Cyców/Cycowo czy jakkolwiek to nazwac, są takie drogi ? ;)



człowieku piszesz takie rzeczy mieszkając w Białymstoku ojczyźnie discopolo co ogólnie wiadomo, że tam psy dupami szczekają i pewnie na koniu zapie**alasz na targ po pasze dla świn

pati609

2013-03-12, 16:10
Załatamy ;) - Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
:mrgreen:

ch...........07

2013-03-12, 16:10
Widzę, że technologia zastosowana do budowania tej drogi jest bliźniaczo podobna do tej którą stosuje się przy produkcji szwajcarskiego sera - mianowicie oblewanie asfaltem dziur.

szczyloo

2013-03-12, 16:20
zaraz po wymianie nawierzchni wlepią wam tam fotoradar, żebyście przyzwyczajeń nie zmienili;)