18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

droga się zepsuła

tribal216 • 2012-11-18, 13:08
oglądać od 19 sekundy :terror:

tigerqaz

2012-11-18, 19:56
k***a ! Horyzont mi sp***olił :P

Wojtaszek

2012-11-18, 20:22
tribal216 napisał/a:

oglądać od 19 sekundy :terror:



Nie będzie po twojemu...

keyq

2012-11-18, 23:49
mak667 napisał/a:

Nie wykonano obliczeń dotyczących stateczności skarpy.
Analizę stateczności skarpy wykonuje się dla obiektów usytuowanych na skarpie w pobliżu jej krawędzi i u podnóża. Badanie stateczności skarpy pozwala obliczyć prawdopodobieństwo wystąpienia zjawisk osuwiskowych na badanym terenie i opiera się na danych uzyskanych z badań geotechnicznych gruntu z uwzględnieniem charakterystyki obiektu budowlanego posadowionego na skarpie. Aby rzetelnie przeprowadzić analizę niezbędne są dane dotyczące sposobu i głębokości posadowienia oraz wielkości obciążeń przenoszonych przez obiekt na podłoża gruntowe.
Badanie stateczności skarpy jest kluczowe dla każdego obiektu znajdującego się w jej pobliżu. Pozwala ocenić ryzyko osunięcia się gruntu, w momencie realizacji i po wybudowaniu obiektu. Dane te pozwolą Ci podjąć decyzję, czy na danym terenie warto prowadzić inwestycje oraz czy projekt wymaga wprowadzenia zmian uwzględniających specyfikę położenia budowli na skarpie.




http://www.geotest.pl/uslugi/obliczanie_statecznosci_skarpy

Chociaż jedno słowo mogłeś zmienić....

Gl0BaL

2012-11-19, 00:43
mak667 napisał/a:



Gratulacje opinii oszołomie, ale ja się niestety na tym znam. Obliczam stateczności.


Ja tylko skróciłem twoją wersję do jednego zdania...
Nie twierdzę że nie mówisz prawdy. Weź pod uwagę to, że skośnoocy nie wzięli pod uwagę tego że cechy terenu o którym rozwaliłeś się na miliard słów zmieniły się wskutek np. obfitych opadów deszczu.

bz...........ue

2012-11-19, 13:07
tribal216 napisał/a:

oglądać od 19 sekundy :terror:



Co za zj***na moda się ostatnio stworzyła. nie łaska przyciąć przed wstawieniem ?

Corey_09

2012-11-19, 13:32
Drzewa po prostu zmieniły miejsce zamieszkania.