18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Drodzy ateiści

phrontch • 2023-05-02, 18:06
Wciąż nie wierzycie w Pana Boga? Kolejny dowód na jego istnienie





Zapewne ten dowód także zlekceważycie

Halman

2023-05-02, 18:13
co jak co ale niby autentycznego nagrania ze strony świadków jehowych to się nie spodziewałem...

traf

2023-05-02, 18:17
bzdura,rozpłakał sie gdy zobaczył ile zapierdzielił chajsu :)

Love_is_Love

2023-05-02, 18:24
Kolejny dowód? :lol: A jaki był pierwszy dowód? Bo mi umknęło...

Chłopaczek ewidentnie mocno religijny, przymuszony przez życie do złych rzeczy, okradane baby - jak Halman wspomniał - wyglądają na bardziej uduchowione od normalnych ludzi i jak zaczęły wszystkich świętych wzywać to się chłopaczek załamał, że "co on robi" bo przecież był od dziecka tresowany w "wartościach" swojej religii. Stąd naszło go momentalne załamanie nerwowe.

To tylko pokazuje jak głęboko wiara wchodzi nam do mózgów, że pomimo iż sobie coś w życiu postanowimy zawsze pojawi się ktoś (czy to nawiedzona baba, ksiądz czy papież) kto pociągnie za smycz wyznania na jakiej nas uwiązano. I niestety - przeciwko zagnieżdżanym od dzieciństwa "wartościom" jesteśmy po prostu bezbronni... Trudno się z tego wyswobodzić bo wartości te wyznajemy ze strachu przed karą - czy to wieczne potępienie, czy brak życia wiecznego....

kinio7777

2023-05-02, 18:49
Moze gdyby odleciał to byłby dowód.. a tak może zgaga go zaj***ła..

Geraldinio

2023-05-02, 19:00
Przecież to ewidentna ustawka, ile macie lat, że dajecie się jeszcze nabierać na takie ściemy xd

turor

2023-05-02, 19:04
Szykuje się beatyfikacja :D

Stachtypowacebula

2023-05-02, 19:49
Zapewne czytała mu opisy przyrody z "Nad Niemnem". Chłopak wymiękł.

to...........10

2023-05-02, 20:03
Religijny chłam propagandowy.

babazwozu

2023-05-02, 20:04
Cele więzienne największych zwyroli wyklejone są świętymi obrazkami a wiele dz**ek ma wytatuowane krzyże.

JanJankowski

2023-05-02, 20:42
Typowy ateista. Na wszystko ma swoją mądrość. Pozdrawiam Cię
Love_is_Love napisał/a:

Kolejny dowód? A jaki był pierwszy dowód? Bo mi umknęło...
Chłopaczek ewidentnie mocno religijny, przymuszony przez życie do złych rzeczy, okradane baby - jak Halman wspomniał - wyglądają na bardziej uduchowione od normalnych ludzi i jak zaczęły wszystkich świętych wzywać to się chłopaczek załamał, że "co on robi" bo przecież był od dziecka tresowany w "wartościach" swojej religii. Stąd naszło go momentalne załamanie nerwowe.
To tylko pokazuje jak głęboko wiara wchodzi nam do mózgów, że pomimo iż sobie coś w życiu postanowimy zawsze pojawi się ktoś (czy to nawiedzona baba, ksiądz czy papież) kto pociągnie za smycz wyznania na jakiej nas uwiązano. I niestety - przeciwko zagnieżdżanym od dzieciństwa "wartościom" jesteśmy po prostu bezbronni... Trudno się z tego wyswobodzić bo wartości te wyznajemy ze strachu przed karą - czy to wieczne potępienie, czy brak życia wiecznego....


zbynekmaslanka

2023-05-02, 21:00
Nic nie rozumiećie .... babka wyciągnęła pukawkę i stąd momentalna skr*cha. Ładnie to zagrał.

SkoPio1

2023-05-02, 21:00
A tam, zaraz boga.
Zagroziła użyciem Świętego Granatu, to i nic dziwnego, że bandyta aż uklekł....


Jim_Carrey

2023-05-02, 21:01
Nawet na sadolu Bóg jest.