18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Drobne nieporozumienie z przyjaciółmi zza wschodniej granicy

GeorgeHarvey1 • 2023-01-26, 19:58

Jelenia Góra.

dżonyłojlker

2023-01-26, 23:59
Karkus napisał/a:

Jestem Polakiem.
YebacZarzadSadola napisał prawdę, która ciebie pisiorze boli.



Akurat pisiory to bardzo kochają banderowskie ścierwo, znaczy hamerykańskie żydki im każą kochać. A z ciebie taki Polak jak z koziej dupy trąbka.

skywalker75 napisał/a:

Podobno to jakaś proruska onuca była, jeżeli tak to brawo..



Idź z tą swoją banderowską propagandą gdzie indziej, rzygać się już chce od tego. Jedno i to samo robactwo, ten sam język i "kultura".

BABAiJAGA

2023-01-26, 23:59
Odłowić i wydalić na Ukrainę. Tam ich żywiołowy charakter przyda się w walkach z Rosjanami.

iprone

2023-01-27, 00:03
skfirsy2 napisał/a:

No to będzie odwet jebac ukraine do spodu banda j***nych banderowców i p*zd. Kiedyś w lesie miałem okazje się przekonać, ze cipska mocne tylko w grupie.



co ty pie**olić dawnie.. co najwyżej w lesie miałeś okazje rozróżnić kupę swojego starego od podgrzybka...

Insaner

2023-01-27, 00:11
okularnik napisał/a:

mam pytanie dlaczego do kraju sie wpuszcza ludzi którzy mogliby pomagać swoim na wojnie ???



Bo nasz rząd pewnie już kombinuje jakby tu wpuścić z 3 czy 4 miliony takich turystów socjalnych, a potem po cichaczu nadać im prawa wyborcze. Potem będzie już łatwo "jak zagłosujecie na nas to zostajecie, inni was wyrzucą i zabiorą zasiłki".

A do takich scenek to się przyzwyczajajcie. To nie ma znaczenia czy imigrant jest ciemno czy białoskóry. Jeśli zbierze się odpowiednio dużo obcokrajowców w jakiejś dzielnicy czy ogólnie w mieście to zawsze po pewnym czasie zaczynają się czuć na tyle mocni, że chcą wprowadzać swoje zwyczaje, swój język i walczą z ich gospodarzami. Tak powstają na zachodzie strefy "No-go"

O tym jak ci "przyjaciele ze wschodu" nas szanują jako Polaków to chyba mówić nie trzeba. Za wypadek z rakietami obrony przeciwlotniczej w wyniku którego zginęły 2 osoby ich prezydent do dziś nie przeprosił, jak widać szkoda mu było poświęcić na to 5 sekund. Jedyne czego oczekują to pompowania w nich pieniędzy i dopóki dany kraj to robi to w obrzydliwy sposób się podlizują. Jak przestanie to nagle staje się ich wrogiem publicznym, którego próbują oczerniać na wszystkie sposoby. Jak Elon Musk sprezentował im "z własnej kieszeni" systemy Starlink do łączności bezprzewodowej to wychwalali go pod niebiosa. Jak w końcu powiedział, że najzwyczajniej w świecie go już na to nie stać bo utrzymanie systemu jest za drogie i będzie musiał go wyłączyć to obsmarowywały go w sieci najwyższe władze Ukrainy i przedstawiały jako sojusznika Rosji. To kraj dla którego słowo "wdzięczność" nie istnieje. Mam nadzieję, że nigdy nie dołączą do UE i nie otworzą im dostępu do zachodniego rynku pracy. Tacy z nich patrioci, że wszyscy by wyjechali. Teraz jedyne co ich trzyma to zamknięte granice, więc nie mogą wyjechać całymi rodzinami.

ancient86

2023-01-27, 00:16
okularnik napisał/a:

mam pytanie dlaczego do kraju sie wpuszcza ludzi którzy mogliby pomagać swoim na wojnie ???



Bo to była prorosyjska onuca ,niestety jest pewien procent takiej ludnosci na Ukrainie,nikły ale jest,dlatego wyjechali bo przecież nie beda strzelac do swoich pobratyncow.Prawdziwi Ukraincy wyjechali z Polski na front.

Brutalne_Bydle

2023-01-27, 00:16
jeśli tacy waleczni, to niech się wykażą w obronie własnego kraju. Woleli uciec i chojrakować tutaj

PabloPablo24hdyc

2023-01-27, 01:35
Przyszedł czas że polaczki też swój kraj ubogacili

PabloPablo24hdyc

2023-01-27, 05:25
Przyszedł czas że polaczki też swój kraj ubogacili

Sv...........ge

2023-01-27, 07:22
HenrykS. napisał/a:

Weź k***a saszka zamknij mordę.



Jak zablokować rosyjskie i ukraińskie trolle?

silwerbalk

2023-01-27, 07:23
Danlew napisał/a:

Dziś w wiadomościach o tym mówili. 49 latek został pobity przez grupę młodzieży, mimo że ten filmik pokazywali to nikt w tv ani słowa nie pisnął że to ukry. Jak przyjechała policja wezwana przez pracowników galerii to poszkodowany nie zeznawał ani nie chciał dochodzenia. Ale widomo to poleci z urzędu lub z urzędu wyciszą sprawę. Z tego co wynikało z wypowiedzi osób pytanych przez reportera to ta tak zwana grupa młodzieży co tam często przebywa z pobliskiej szkoły. To są ukry które można napisać że terroryzują okolice.



Ja pierodle to wpaść k***a w paru wyj***ć im buty na ryj i tyle
Gdzie są skinhedzi kiedy są potrzebni....a kiedyś zielona góra słynęła z mocnych skinheadów ....

:roll:

Jokerd

2023-01-27, 08:45
Podniecacie się a fakt jest taki, że pie**olona patusiarnia z jeleniogórskiego podwala (kto z jeleniej to wie co za ścierwo tam sie kreci) nabila sie na ukraincow stojacych na dworcu pod galeria.
Czekajacych na autobus do roboty…

ch*j w dupe tej „mlodziezy”

@up zielona góra to nie jelenia góra, skinhedzie, spaleś na gegrze

Robi sie tu drugi wykop, co wam byle ch*j lewe podsunie to łykacie jak k***y w burdelu i klaszczecie ze pyszne

pognieciony_zapasnik

2023-01-27, 09:05
Widzicie, że biją Polaca wasza reakcja jest od razu agresywna, wszystkie ukry to ścierwa itp. W sumie i dobrze bo instynkty i lojalność w was są prawidłowe. Jednakże naszemu bohaterowi dostało się za to, że obrażał Ukraińców ale nie w taki sposób, że któremuś nawtykał od głąbów tylko przypie**olił się do podpitej grupki ukrów i zwyzywał im naród. Ja w takiej sytuacji w szwabii, gdybym stał z kolegami i jakiś szwab by nawtykał Polacom, że cały naród złodziei, roboli, tchurzy i co by tam wymyślił, też w ryj bym dał. Więc powściągnijcie rządze, bo koleżka ewidentnie sobie na wpie**ol zasłużył... nie tylko za to, że ukrów obrażał ale i za głupotę.

pytolsky

2023-01-27, 09:12
skfirsy2 napisał/a:

No to będzie odwet jebac ukraine do spodu banda j***nych banderowców i p*zd. Kiedyś w lesie miałem okazje się przekonać, ze cipska mocne tylko w grupie.



ch*ja będzie nie odwet, na pewno nie od sadolowych stulejmanów którzy na widok ukra szczają w stringi. Dostałeś od kilku oklep i coś z tym faktem zrobiłeś? No nie, bo sam jesteś p*zda nie wojownik. Ale w internetach możesz sobie pogrozić paluszkiem komu tylko chcesz.

TWradek

2023-01-27, 09:55
Dlaczego oni nie bronią swojej ojczyzny przed najeźdźcą?