18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Drift na stacji benzynowej

Anal_Intruder_69 • 2022-06-02, 11:33
Akcja z miejscowości Rypin, 28 maja 2022r.

Cytat:

Dziewięć osób stało w sobotni późny wieczór przy dwóch autach, zaparkowanych przy jednej ze stacji paliw w Rypinie. Jak później ustalili policjanci, kierowca bmw celowo wprowadził swój samochód w poślizg, stracił w tym momencie panowanie nad pojazdem i wpadł we wspomnianą grupkę.

Kilka osób zdążyło odskoczyć, a dwóch potrąconych 19-latków upadło. Tą dwójkę karetki przewiozły do szpitala. Jeden ma otwarte złamanie podudzia prawej nogi, drugi doznał ogólnych potłuczeń całego ciała.

Wezwani mundurowi sprawdzili stan trzeźwości kierowcy bmw: alkomat wskazał blisko 1,5 promila alkoholu. Mężczyzna został natychmiast zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Na miejscu zostały przeprowadzone oględziny, policjanci przesłuchali świadków.

Nazajutrz, w prokuraturze, na podstawie zebranych dowodów przez policjantów, 25-latkowi przedstawiono zarzuty o to, że znajdując się w stanie nietrzeźwości spowodował wypadek czym sprowadził bezpośrednie niebezpieczeństwo katastrofy w ruchu lądowym.

Jeszcze w niedzielę, na wniosek policjantów, Sąd Rejonowy w Rypinie aresztował mężczyznę na trzy miesiące.

Zgodnie z Kodeksem karnym, za sprowadzenie bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym karą jest pozbawienie wolności od sześciu miesięcy do ośmiu lat. Jeśli jednak taka osoba jest nietrzeźwa - jak w Rypinie - wówczas jest to kara minimum dziewięć miesięcy, a górną granicą jest 12 lat więzienia.



Jakość nagrania gówniana, ale najważniejsze jako tako widać :-D


Tu jeszcze fotka rozj***nej bety:


Oczywiście marka pojazdu zupełnie przypadkowa ;-)

Halman

2022-06-02, 11:35

Nyrewesa

2022-06-02, 11:49
Wyrok wyrokiem, ale cymbał będzie płacił renty poszkodowanym do końca życia.

stopwar

2022-06-02, 12:23
Nyrewesa napisał/a:

Wyrok wyrokiem, ale cymbał będzie płacił renty poszkodowanym do końca życia.



Będzie tak płacił renty, jak alimenciarze płacą na własne dzieci.



baronturbina

2022-06-02, 12:59
Posiadanie 20sto letniej bawary zobowiązuje do podtrzymywania stereotypu.

wojtas09999

2022-06-02, 13:09
Żyjemy w 2022 a kamery monitoringu dalej w jakości sprzed lat 90

djpyza

2022-06-02, 13:15
baronturbina napisał/a:

Posiadanie 20sto letniej bawary zobowiązuje do podtrzymywania stereotypu.



debilu to nie wina samochodu ani marki tylko takich durnych dzieci jak ty co mają siano w głowie ! przykład z filmu

russian-roulette

2022-06-02, 13:22
Nie stać cię na BMW to jedyne co potrafisz napisać "Oczywiście marka pojazdu zupełnie przypadkowa"

leonfun

2022-06-02, 15:49
Cytat:

Oczywiście marka pojazdu zupełnie przypadkowa



Pokaż mi jak driftować samochodem z FWD :P

baronturbina

2022-06-02, 16:12
djpyza napisał/a:

debilu to nie wina samochodu ani marki tylko takich durnych dzieci jak ty co mają siano w głowie ! przykład z filmu


Emil przepraszam że twoje e36 obraziłem. Taki doświadczony kierowca jak ty kreci na milimetry pod remizą, między snopkami siana, a ja sobie żarty robię. Furmanką wyładowaną ziemniakami tez potrafisz?

LB...........BZ

2022-06-02, 16:41
Ciekawe jak wyglądały zeznania. Ciekawe jak zeznają świadkowie. Jeśli się nie znali z Sebkiem to na pewno będą chcieli mu do walić ale jeśli się znają to myślę, że mogą mieć rozterki. Mam nadzieje, że jakiś czas będzie info co do wyroku :-D

Juzwa

2022-06-02, 17:02
leonfun napisał/a:

Pokaż mi jak driftować samochodem z FWD



No, ten na filmiku się nadriftował jak ch*j.

35i

2022-06-02, 17:41
leonfun napisał/a:

Pokaż mi jak driftować samochodem z FWD



Nigdy nie widziałeś Golfa III, na zaśnieżonym parkingu pod marketem? :-)

PanPstrokaty

2022-06-02, 18:34
ja pie**ole, tym razem wysyp pedalarzy spod znaku bmw xd

Arci88

2022-06-02, 18:49
Czemu nie dziwi mnie Marka samochodu