18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dręczenie młodej ruski

~_Killa_ • 2018-12-13, 11:09
Młoda Ruska jest napastowana i widac ze raczej nie bardzo lubiana. Zostala zwabiona gdzies do lasku gdzie inne osoby tej samej grupy nagrywaja swoimi telefonami wszystko co sie dzieje. Ruska jest zmuszana do zlizywania blota ze stopy a potem zjedzenia go z kawalkiem chleba. Chyba jest troche zalamana calym zajsciem.

Cytat:

Znęcanie psychiczne i fizyczne to problem wszechobecny. Najczęściej mówi się o nim w kontekście przemocy w rodzinie, ale zdarzają się również przypadki znęcania się dzieci nad rówieśnikami w szkole, a także znęcania się nad osobami dorosłymi, w tym również starszymi, w pracy lub różnego rodzaju instytucjach. Każda forma przemocy ma negatywny wpływ na osobę krzywdzoną, a w szczególności, gdy jest nią dziecko. Ofiary przemocy często noszą jej brzemię do końca życia.




saves

2018-12-13, 11:31
Bo co? Bo nie pochodzi z patologicznej rodziny? Bo lepiej się uczy? Jeśli wytrzyma psychicznie i dorośnie, to będzie wsadzać swoich wiecznie zaćpanych i pijanych dzisiejszych dręczycieli do pudła jako prokurator czy sędzia.

~_Killa_

2018-12-13, 11:33
saves napisał/a:

Bo co? Bo nie pochodzi z patologicznej rodziny? Bo lepiej się uczy? Jeśli wytrzyma psychicznie i dorośnie, to będzie wsadzać swoich wiecznie zaćpanych i pijanych dzisiejszych dręczycieli do pudła jako prokurator czy sędzia.



albo wroci do domu i sie potnie,ktos wrzuci do internetu i bedzie nowy temat.

j-...........s1

2018-12-13, 13:10
saves napisał/a:

Bo co? Bo nie pochodzi z patologicznej rodziny? Bo lepiej się uczy? Jeśli wytrzyma psychicznie i dorośnie, to będzie wsadzać swoich wiecznie zaćpanych i pijanych dzisiejszych dręczycieli do pudła jako prokurator czy sędzia.



Po takich doświadczeniach szykuje się jej solidna fobia społeczna wywołana traumą i problemy z poczuciem własnej wartości. Z takim bagażem, alkoholizm i narkomania witają ją z otwartymi ramionami. Jeżeli dodać do tego konsekwencje powyższych dla kobiety, to masz prawie gwarantowaną prostytucję.

Swoją drogą wybrałeś zawody prawnicze, w których jakikolwiek sukces uzależniony jest od relacji interpersonalnych z innymi ludźmi (głównie przedstawicielami zawodów prawniczych) W jej przypadku to będzie bardzo trudne.

Biorąc pod uwagę to, że internet nie zapomina i ten film będzie ją ścigał do końca życia, dziewczyna ma niewielkie szanse na opisany przez ciebie efekt.

Wiewór

2018-12-13, 13:54
Przesadzacie. U mnie w podstawówce był koleś, którego gnoili bardziej jak gity cwe*a w więzieniu.
Raz go napadli, żeby mu wj***ć. Wyciągnął kordzik. Napastnicy uciekli ze strachu.
Poszli i podj***li go, że to on ich napadł i chciał im ryje pochlastać brzytwą.
Chłop miał przej***ne. Wszyscy powiedzieli, że to on ich napadł.
Naprawdę zdziwiłem się, że gościu ani się nie powiesił ani rzeczywiście nie zabił żadnego z ludzi, którzy zgotowali mu piekło w szkole.
Z 5 lat temu go spotkałem. Ma rodzinę, jest inżynierem informatykiem. Normalny facet.
Nie do końca tak jest, że ktoś świruje od dręczenia. Świruje przez problemy ze sobą.
Oglądaliście 13 powodów?
spoiler

j-...........s1

2018-12-13, 14:02
Abraxus napisał/a:

Przesadzacie. U mnie w podstawówce był koleś, którego gnoili bardziej jak gity cwe*a w więzieniu.
Raz go napadli, żeby mu wj***ć. Wyciągnął kordzik. Napastnicy uciekli ze strachu.
Poszli i podj***li go, że to on ich napadł i chciał im ryje pochlastać brzytwą.
Chłop miał przej***ne. Wszyscy powiedzieli, że to on ich napadł.
Naprawdę zdziwiłem się, że gościu ani się nie powiesił ani rzeczywiście nie zabił żadnego z ludzi, którzy zgotowali mu piekło w szkole.
Z 5 lat temu go spotkałem. Ma rodzinę, jest inżynierem informatykiem. Normalny facet.
Nie do końca tak jest, że ktoś świruje od dręczenia. Świruje przez problemy ze sobą.
Oglądaliście 13 powodów?

spoiler



To nie jest pewne. Jeżeli ma rozsądnych rodziców albo otoczenie, to wszystko może być w najlepszym porządku, ew. jeżeli np. uzyska pomoc psychologa.
Gorzej, jeżeli zamiast na kogoś w porządku trafi na alfonsa albo księdza.

W w 13 powodów się zabiła bo tak miała w scenariuszu.

bakus1233

2018-12-13, 16:41
Fajne mają tam zabawy, a nie tylko siedzenie przed kąputerem :D

freddy.krueger

2018-12-13, 17:11
Nikt mnie nigdy nie poniżał w ten czy inny sposób ... ale jak by ktoś się znalazł plan był by prosty albo masakra na jego chacie nocą albo trytytka na szyję w biały dzień :D

Essent

2018-12-13, 17:27
@up Tylko dzieciaki inaczej myślą.W inny sposób przetrawiają daną sytuację.My, na zdrowy rozum w takiej sytuacji myślimy,bo nie mamy szans np. na ucieczkę lub inne wyjście.Potem dopiero, tak jak napisałeś robisz plan odwetu.Dzieciaki, tudzież młodzież myślą, że to tak ma być i zamkną się w sobie.Nikomu nie powiedzą i jest duża szansa, że nawet rodzice się nie dowiedzą.Z resztą, wk***ia mnie jak banda takich debili próbuje podwyższyć sobie jakąś hierarchię wśród swoich kolegów i koleżanek, poniżając inną osobę z ich wizerunku, słabszą od siebie :homer:

panta_rhei

2018-12-13, 19:15
Co to za aktorka? Siostra prosi o link do całości ;)

Cz...........as

2018-12-13, 20:01
W jednym słowie gwałt...

Syn_Milionera

2018-12-13, 20:01
j-t-t-s1 napisał/a:


Po takich doświadczeniach szykuje się jej solidna fobia społeczna wywołana traumą i problemy z poczuciem własnej wartości. Z takim bagażem, alkoholizm i narkomania witają ją z otwartymi ramionami. Jeżeli dodać do tego konsekwencje powyższych dla kobiety, to masz prawie gwarantowaną prostytucję.

Swoją drogą wybrałeś zawody prawnicze, w których jakikolwiek sukces uzależniony jest od relacji interpersonalnych z innymi ludźmi (głównie przedstawicielami zawodów prawniczych) W jej przypadku to będzie bardzo trudne.

Biorąc pod uwagę to, że internet nie zapomina i ten film będzie ją ścigał do końca życia, dziewczyna ma niewielkie szanse na opisany przez ciebie efekt.



Przesadzasz w typowy dla kobiet sposób. Zawsze przy podobnych sytuacjach widze malkontenctwo i najgorszy przyszły scenariusz z ust kobiet. To doświadczenie na pewno odbije jej się na psychice, jednak może to zarówno zniszczyć jej życie jak i zmotywować do działania.

KANIBAL22

2018-12-13, 20:03
a mi to wyglada jak sceny z dzialu harda fekalia ona moze udawac ze nie chce kwestia umiejetnosci aktorskich

nieubezpieczony

2018-12-13, 20:33
W takiej sytuacji bardzo ważna jest rola rodzica, bo dziecko wyciąga całkiem inne wnioski z takiego upodlenia niż dorosły. Gdyby coś takiego spotkało moją córkę, to ten z błotem na stopie nie dotarłby pewnego dnia do szkoły. Słuch by o nim zaginął. Pozostali dręczyciele choćby podświadomie, ale zrozumieliby aluzję.