18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dr Rafał Brzeski - Propaganda cz.1 i cz.2

Szron • 2014-01-04, 15:52
Nie od dziś wiadomo że:


Cytat:

"Za pomocą prasy uzyskaliśmy możliwość wpływu na umysły, sami pozostając w ukryciu. Usuniemy z pamięci ludzi historyczne fakty, o których mają z naszej woli nie wiedzieć, a pozostawimy jedynie te, które chcemy [aby o nich pamiętali]”. fragment Protokołu Mędrców Syjonu i jak mam wierzyć że to jest fałszywka skoro na własne oczy widzę jak ten plan jest realizowany.




Jak się do tego doprowadza? Jak to działa w Polsce?
O tym wykład.


Chcesz "traila" ustaw filmik od 56:50.

Cz. 1


Cz. 2


W uzupełnieniu do wykładu:


Dla fanów też się coś znajdzie.
W części pierwszej: 1:06:53 - 1:08:24


Od siebie dodam.

Zdrajcom na pohybel !

Ork.Fajny

2014-01-04, 16:15
"fragment Protokołu Mędrców Syjonu i jak mam wierzyć że to jest fałszywka skoro na własne oczy widzę jak ten plan jest realizowany"
Bo technika ta ma swoje zastosowanie od tysięcy lat. Np. chora propaganda wszelakiej maści herezji chrześcijańskich po XV wieku w sprawie działań Inkwizycji i Misji w Amerykach. Do dziś wiele poważnych osób czerpie wiedzę z tych źródeł jako prawdziwych.
To że ktoś zapisał kawałek prawdy w książce która ogólnie zawiera jakieś brednie o żydowskim spisku światowym nie znaczy że to prawda. Tak w ogóle jak patrzę na czasy w których ją napisano to jestem wstanie snuć teorię że to prędzej dzieło napisane przez socjalistów z pod znaku Marksa i Engelsa, którzy pisali dość niedawno że Bogiem Żyda jest pieniądz. Rosja tego czasu mimo kolejnej fałszywej opinii, radziła sobie świetnie. I mam tu na myśli zwykłych obywateli takich jak chłopi czy mieszczanie a nie koniecznie arystokrację/dumę/kij-wie-co-jeszcze.

mis_kudlacz

2014-01-04, 21:40
"Protokoły mędrców syjonu" zostały stworzone przez Ochranę by zwiększyć panujące w społeczeństwie rosyjskim tendencje antysemickie.
" i jak mam wierzyć że to jest fałszywka skoro na własne oczy widzę jak ten plan jest realizowany."
Już starożytni Rzymianie mówili "Divide et Impera" (dziel i rządź), jest to metoda działania stara jak świat i równie skuteczna. Trzeba być idiotą by przypisywać ją jedynie żydom.

the_satyr

2014-01-04, 22:23
Nieco przydługie, ale słucha się świetnie. Warto obejrzeć i stworzyć sobie na ten temat własne zdanie.

pi...........ja

2014-01-04, 22:29
Propaganda to najgroźniejsza z broni(no może pomijając kobietę). Wrogowie walczą sami ze sobą a my ich ośmieszamy i mamy poklask ludu.