18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dożynkowy przejazd kombajnu...

Halman • 2023-08-13, 10:50

poj***ło cię k***a...?

0dbytBiskupa

2023-08-13, 14:03
tigerqaz napisał/a:

Zlot Fachowców od żniw widzę w komentarzach
Żaden nie wie co jeździ do teraz na polach, w straży i po ulicach, ale do powiedzenia mają najwięcej. Ruszcie dupy z tych j***nych betonowych miast, to będziecie wiedzieli, że poza Frizem, Magicalem i innymi tępakami, żyją jeszcze miliony normalnych ludzi


Tu nawet nie chodzi o miasta, to dzieciaki, które w życiu mało widziały bo świat oglądają tylko w internecie. Widocznie mało jest filmików z dożynek na jutubie, a w ich rozumieniu jak filmiku nie ma, to się nie zdarzyło.

mieszał

2023-08-13, 14:06
,,Nagrane jest'' Policyjne k***a Państwo. Chyba trzeba stąd sp***alać bo już k***a na frajerów kary nie ma. Na Hawje, wolę spłonąć niż k***a mieć z k***ami podpie**alaczami coś wspólnego. j***ć społeczniaków. A tak swoją drogą, żeby używać tak zacnych myków jak u kreskowane na k***y to już przesada.

danielxc717

2023-08-13, 14:13
CzerstWybut napisał/a:

No i jak znamy polski system to ch*ja mu zrobia, co najwyżej mu zabiorą tego starego złoma. Za jakiś czas znowu znajdzie jakiegoś strupa i bedzie dalej jeździł sobie.



Ty jesteś poj***ny? Kto mu zabierze? Kiedy masz w przepisach że auto zabierają.? Nawet jak by 5promili miał to auto zostaje

Love_is_Love

2023-08-13, 14:39
k***a głupie wieśniaki drogi publiczne blokują swoimi fanaberiami...

Reseller

2023-08-13, 14:40
mieszał napisał/a:

,,Nagrane jest'' Policyjne k***a Państwo. Chyba trzeba stąd sp***alać bo już k***a na frajerów kary nie ma. Na Hawje, wolę spłonąć niż k***a mieć z k***ami podpie**alaczami coś wspólnego. j***ć społeczniaków. A tak swoją drogą, żeby używać tak zacnych myków jak u kreskowane na k***y to już przesada.



też jesteś j***ną amebą z cofniętymi uprawnieniami? mam nadzieję ze już się pakujesz i sp***alasz bo jesteś debilem sądząc po tym co piszesz.

kupus

2023-08-13, 14:54
kinio7777 napisał/a:

To Żuki są w czynnej służbie? A na karetce mają Nysę czy Fiata kombi?



na jakiś wyp*zdowach może spotkasz jako wóz szybkiego, bo jedynego reagowania

:-)

mazga50

2023-08-13, 15:40
psyhepl napisał/a:

"Okazało się19-latek posiadał też sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, za co odpowie przed sądem."
Ja pie**ole ale debil !



Czyli jak w kilka sekund nasrać sobie w papiery i narazić się na ostracyzm wśród sąsiadów. Jeszcze bardziej nasrać sobie w papiery.

Że tak zacytuję: "...Coś ty narobił, Tyrone...?"


Don_Dyziotto

2023-08-13, 17:49
I miał rację, na pole z tym kumbajnem wsioku

Cipczan

2023-08-13, 19:35
Do napie**alających się z Bizona i Żuka. Jak rano zjesz kromkę chleba lub bułkę to wiedz, że nie urosła w sklepie.

Bejker

2023-08-13, 21:29
No debil pchać się w pasiak na własne pośmiewisko

dante199494

2023-08-13, 23:27
k***a inteligenty się odezwały, wielkie mi paniska z miasta. pojutrze parada wojskowa w Warszafce i co też powiedzie wozy bojowe na poligon? Ten żuk czy co tam jest z sygnałami było jako zabezpieczenie kolumny więc wszystko jest legitne. pewnie na codzien na tej drodze przejeżdża 100 auto na godzinę więc się nie dopie**alajcie. Ludzie na prowincji też chcą czasem poświętować i to ich prawo.

CzerstWybut

2023-08-14, 07:13
danielxc717 napisał/a:

Ty jesteś poj***ny? Kto mu zabierze? Kiedy masz w przepisach że auto zabierają.? Nawet jak by 5promili miał to auto zostaje



Ty jesteś zj***ny ciemna maso




Zabieranie takim patusom auta nie powstrzyma ich przed ponownym wsiadaniem.

I przypominam ze w kilku innych państwa EU ten przepis jest wprowadzony

grzehuu

2023-08-14, 10:05
psyhepl napisał/a:

"Okazało się19-latek posiadał też sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, za co odpowie przed sądem."
Ja pie**ole ale debil !



a to ten z kombajny czy ten z osobówki? :D

gibki_bolo

2023-08-14, 11:18
Don_Dyziotto napisał/a:

I miał rację, na pole z tym kumbajnem wsioku



ale wiesz debilu czym jest przejazd dożynkowy ?
juz nawet pomijam zachowanie bezpiecznej odległości i inne ....

WronaMW

2023-08-14, 11:51
mieszał napisał/a:

,,Nagrane jest'' Policyjne k***a Państwo. Chyba trzeba stąd sp***alać bo już k***a na frajerów kary nie ma. Na Hawje, wolę spłonąć niż k***a mieć z k***ami podpie**alaczami coś wspólnego. j***ć społeczniaków. A tak swoją drogą, żeby używać tak zacnych myków jak u kreskowane na k***y to już przesada.



Ty, k***a, pajacu. To jakiś zjeb bez uprawnień rozwala uczciwemu człowiekowi mienie, a ty się przypie**alasz, że ktoś to nagrał i dzięki temu może ułatwi rolnikowi odzyskanie strat? Wypie**alaj na te Hawaje jak najszybciej.