18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dowcipny pilot

ASAKKU • 2014-03-02, 17:31
Drodzy pasażerowie. Oto po prawej stronie... 8-)

swampman

2014-03-02, 18:18
smieszniejsi sa ci co pokazuja jak pasy zapiac i gdzie sa wyjscia

davinci666

2014-03-02, 18:21
+że nie dopisałeś czegoś w stylu " angielski na poziomie ... "
Ale jednak mogłeś to chociaż przetłumaczyć .
Dla nie znających angielskiego :
-Panie i panowie , mówi kapitan . Jeśli spojrzycie w prawo zobaczycie jak lot nr198 rzuca nam wyzwanie . Proponuję założyć z powrotem pasy bezpieczeństwa ponieważ zaraz się zacznie .

Ek...........em

2014-03-02, 18:24
Dowcipny pilot


raf217

2014-03-02, 18:29
Kaczyński w Tupolewie też tak chciał się ścigać tylko, że z MIGiem... :amused:

Matuus

2014-03-02, 18:33
Swoją drogą, jak był huragan ksawery zeszłego roku - leciałem z Glasgow do Warszawy, akurat gdy na zewnątrz była wichura. Wszystkie loty odwołane, TYLKO NIE MÓJ. Przechodząc z wyjścia do samolotu całkowicie zmokłem, a w środku pomimo tego, że samolot stał, odczuwało się większe turbulencje niż podczas startu. Wpierw wysiadła grupa 3 osób, zrezygnowały z lotu bo się bały (sam słyszałem), potem jeszcze 3 inne. Po nich wszystkich załoga musiała przeszukać okolice ich siedzisk w poszukiwaniu bomby. Załączam nagranie, trochę widać jak woda kotłuje się pod samolotem. Tego dnia wszystkie pociągi, komunikacja miejska, szkoły i urzędy były wyłączone, a ja prawie z brązem w gaciach poleciałem samolotem. Po tym umieszczę jeszcze filmik jak wylecieliśmy już ponad chmury, świetny widok.

Trochę może się ładować, dobra jakość



Emtecc

2014-03-02, 19:01
@up

No stary, po tych zarzuconych filmikach naprawde czuc groze sytuacji....

IwanMT

2014-03-02, 22:31
davinci666 napisał/a:

+że nie dopisałeś czegoś w stylu " angielski na poziomie ... "
Ale jednak mogłeś to chociaż przetłumaczyć .
Dla nie znających angielskiego :
-Panie i panowie , mówi kapitan . Jeśli spojrzycie w prawo zobaczycie jak lot nr198 rzuca nam wyzwanie . Proponuję założyć z powrotem pasy bezpieczeństwa ponieważ zaraz się zacznie .


O i widzisz k***a, teraz mogę postawić piwo

c3zar

2014-03-03, 03:39
piterek098 napisał/a:

Obrazek
zdecydowanie lepsze



A ten co k***a, na wstecznym się chce ścigać :szczerbaty: ?

avadak

2014-03-03, 11:58
davinci666 napisał/a:

+że nie dopisałeś czegoś w stylu " angielski na poziomie ... "
Ale jednak mogłeś to chociaż przetłumaczyć .
Dla nie znających angielskiego :
-Panie i panowie , mówi kapitan . Jeśli spojrzycie w prawo zobaczycie jak lot nr198 rzuca nam wyzwanie . Proponuję założyć z powrotem pasy bezpieczeństwa ponieważ zaraz się zacznie .



najgorzej. nie przekazałeś w ogóle tego, co sprawia, że wypowiedź jest zabawna : /

niektórych rzeczy lepiej nie tłumaczyć, bo użytkownicy stwierdzą "co za gówno" zupełnie niesłusznie.

MudPie

2014-03-08, 09:24
davinci666 napisał/a:

+że nie dopisałeś czegoś w stylu " angielski na poziomie ... "
Ale jednak mogłeś to chociaż przetłumaczyć .
Dla nie znających angielskiego :
-Panie i panowie , mówi kapitan . Jeśli spojrzycie w prawo zobaczycie jak lot nr198 rzuca nam wyzwanie . Proponuję założyć z powrotem pasy bezpieczeństwa ponieważ zaraz się zacznie .



Jak już tłumaczysz to zróbrze to dostatecznie. Dodałeś słowa, których nie było,pominąłeś fragment o wyścigu, tak że zdanie nie ma sensu, napisałeś że rzuca nam wyzwanie.. do czego ? Nie napisałeś, końcówkę w ogóle sp***oliłeś.