18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dowcip o zebraniu u Adolfa Hitlera po wygraniu IIWŚ

zn...........nu • 2011-05-08, 23:10
Rok 1946 Niemcy wygrywają wojnę, światem rządzi Adolf Hitler który wzywa sztab kryzysowy na zebranie.
Słuchajcie mnie no, Aliantów pokonaliśmy, ruskich pokonaliśmy a żydów się pozbyliśmy, Powiedzcie mi z kim możemy teraz walczyć, co jest najniżej w hierarchii świata ?
Goebbels wstaje i mówi
- Psie gówno SZAJSE i murzyni.
Hitler z uznaniem kiwa głową gładząc wąsa po czym dodaje
- Ale nie możemy walczyć na dwa fronty, nie k***a ostatnio prawie się na tym przejechaliśmy, musimy wybrać jednego wroga. Co jest więc gorsze ?
Goebbels znowu wstaje i mówi
- Murzyni są gorsi ! Zdecydowanie
- A to czemuż ?
- Gdyż psie gówno z czasem robi się białe. A murzyni nie.

Cr...........06

2011-05-09, 00:25
Brawo ! super rasistowski kawał, odemnie nawet Karmi nie dostaniesz.

lohan

2011-05-09, 01:02
to niemcy wygraly wojne?

zn...........nu

2011-05-09, 01:41
@ w moim kawale tak, łapiesz, taki kawał, że niemcy wygrali wojnę a przecież jej nie wygrali a ja piszę, że wygrali chociaż tak nie było. Heheheh zaraz pęknę ze śmiechu, hehehe

evilmatt

2011-05-09, 01:47
@up hehehehe tlumaczyć kawał hehehehe. No ale przechodząc do rzeczy....pie**olnąłeś troche babola bo murzyni czasem robią się biali, np.:
- murzynek upie**oli się wpie**alając białą czekolade
- MJ się wybielił
- coś mi też mówi, że w dziale hard znalazłby się bielejący murzyn :D

creepa

2011-05-09, 09:00
@up na hardzie jest wszystko, bielejący murzyn na pewno też :D

BongMan

2011-05-09, 15:25
Mój kawał tutaj http://www.sadistic.pl/niewdziecznosc-vt78017.htm nazwałeś sucharem. A sam wrzuciłeś takiego gniota, że nie dałbym ci za niego nawet wygazowanego, ciepłego Milenijnego (było kiedyś takie "piwo", miało chyba 3,5% i kosztowało jakieś 1,20zł)

ko...........er

2011-05-09, 16:27
trzeba było wpisać od razu cały dowcip w tytule.

amf09

2011-05-09, 23:50
Można było w skrócie:
Co jest gorsze, murzyn czy psie gówno? Murzyn, psie gówno z czasem robi się białe.

suiCid3R

2011-05-10, 01:13
lohan,

Ekonomicznie napewno.

pitko

2011-05-10, 21:22
Najjaśniejszy Pan Kozogłowy napisał/a:



W dzisiejszym odcinku "Z Kamerą wsród zwierząt":
Gimbusy walczące o piwa
Gimbusy toczące pojedynki słowne w Bitwie o Suche Komentarze.
Gimbusy szpanujące przed samicami znajomością piw
Pięcionogi guziec



A pośrodku nich Najjaśniejszy Król Gimbusów, Lord Lemingów

Aju86

2011-05-11, 06:04
Hej Sadole ;) jestem z Wami od jakiegos czasu, ale to moj pierwszy komentarz, wczesniej nie widzialem sensu reagowania ;) powiem tak - okolo miesiaca temu mialem ochote na wk***ienie i zameczenie samego siebie i przeczytalem wszystkie 'kawaly' jakie tutaj sa.. Po jakichs dwustu stronach rzygac mi sie chcialo, ale wypilem pare bro i jakos przebrnalem do konca.. Powiem krotko - uzywajcie tej j***nej wyszukiwarki badz badzcie biezaco z tym co sie tutaj dzieje, bo tyle kawalow sie powtarza, ze nie da sie tego wytrzymac.. Panowie! I Panie ofkoz ;) szanujcie czas swoj i innych.. Pozdrawiam :)

Perfect3

2011-05-16, 07:19
@Aju86 ...Chyba cie potłukło...