18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

dowcip o zakonnicach

capone1 • 2011-05-16, 14:39
Siedzi sobie 10 zakonnic pod kościołem i rozmawiają.
- Siostra zakonna mówi: kurcze pojechałabym do Watykanu, pozwiedzała, pomodliła się za papieża
-inna siostra: no ja też, ale za co jak tu w kościele to my prawie nic nie zarabiamy
-siostra zakonna: wiecie co kupie gazetę i poszukam jakiejś pracy, gdzie będziemy mogły na boku dorobić
Nazajutrz kupiła gazetę i po porannych koronkach siedzi i czyta wraz z resztą zakonnic:
1 ogłoszenie praca na budowie, mówi nie mało płacą a napracować się trzeba gorzej niż w klasztorze
2 ogłoszenie praca w biedronce na kasie, mówi nie bo nie dość że mało płacą to jeszcze trzeba kupę pieniędzy na pieluchy wydawać
3 ogłoszenie praca w burdelu, myśli dobra kasa, łatwa robota, czemu nie w końcu robimy to w szczytnym celu. Zadzwoniła pod podany numer i umówiła się na rozmowę.
Wieczorem wraz z resztą zakonnic przyszły wszystkie pod wskazany adres. Siostra zakonna wchodzi pierwsza, pewnym krokiem i widzi dz**ki stoją na korytarzu bo akurat miały przerwę na kawę i ploteczki.
siostra zakonna: no dz**ki przyszłam tu do pracy i macie przej***ne
jedna z dz**ek: niby dlaczego?
siostra zakonna: bo jestem dziewicą i przyprowadziłam koleżanki

BongMan

2011-05-16, 17:03
Zakonnicami zostają zazwyczaj brzydkie, grube i zakompleksione panny tak więc dużego brania by nie miały.

mefisto25

2011-05-16, 17:13
@BongMan Złodziejami są zazwyczaj Polacy, nierobami Czarni, żebrakami Cyganie... Wszyscy Rosjanie piją, a każdy Chińczyk pracuje za łyżkę ryżu.

A ja się pytam gdzie dalsza część kawału?

BongMan

2011-05-16, 17:59
Nosz k***a, napisałem "zazwyczaj" żeby nie generalizować a i tak się ktoś musiał przypie**olić.

capone1

2011-05-16, 18:01
wczoraj na kacu to wymyslilem, mialem lekka wene (niby) jhak znow usie wprowadze w pdoobny stan to mysle, ze bedzie dalsza czesc:)

marna

2011-05-16, 18:41
BongMan napisał/a:

Zakonnicami zostają zazwyczaj brzydkie, grube i zakompleksione panny tak więc dużego brania by nie miały.



czasem to jednak powołanie decyduje.

casimus

2011-05-16, 19:08
Kiedyś w autobusie, widziałem młodziutką zakonnice i była piękna, poważnie.
Nawet w tym debilnym czepku wyglądała super.
Figury ocenić nie mogłem, bo wiecie te ichnie szaty to, k***a porażka, ale gruba nie była.

P.S.

Capone weź, k***a rysować zacznij czy jak, bo wymyślanie kawałów za ch*j Ci nie wychodzi... .

capone1

2011-05-16, 21:48
rysowac tez nie umiem:P ale wiesz zawsze moge sprobowac:) moje motto to jak nie sprobujesz to nie bedziesz wiedzial czy potrafisz:D

tomsson

2011-05-19, 22:22
Data urodzenia: 01 Maj 1988

Co sie z tym światem dzieje. Juz sie nie przypie**alam, pewnie mnie to nie smieszy bo jestem gburem.

MortiCRX

2011-05-20, 00:42
Przestań pić lepiej jak wena na takie suchary ci przychodzi na kacu.

beephe

2011-05-20, 09:39
@ capone01
super jesteś. Kochałbym Cię.

Uechtacz

2011-05-20, 10:06
Dla mnie samo myślenie o zakonnicach i ich skamieniałej błonie to niezawodny środek antykoncepcyjny (właściwie to antypotencyjny). Ale są gusta i guściki.

ra...........90

2011-05-20, 13:12
weż i wsadź dla dzieiwcy, myślicie że to takie zajebiste ?

capone1

2011-05-20, 17:11
jak jestescie takie kozaczki u uwazacie ze suchar to sami wymyslcie cos wlasnego:) ale fajna dyskuja rozgorzala na temat zakonnic:d Uechtacz widze ciebie interesuja tylko kobiety, w ktore uderzylo jzu 100 gosci przynajmniej i podnieca cie stukanie po stadzie napalonych samcow, pzodro dla ciebie:0 wczoraj jak szedlem rpzez miasto widzialem taka kose zakonnice, ze byscie padli, wiec kawal po glebszym zastanowieniu uznaje za nienajgorszy xD beephe love you too <3 :D

Matuch90

2011-05-21, 03:03
no i ?? co było dalej ?