18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Donald Tusk w Opolu

De...........ct • 2014-02-14, 01:00
Komentarz o wizycie Naszego Umiłowanego Przywódcy w Opolu, z napisami, bo pani dziennikarka trochę się sepleni... :-)


GrzesFFF

2014-02-14, 11:59
Nie wiem jak można mu k***a rękę podać

Jason-X

2014-02-14, 12:01
Przecież to stare jak ch*j mój. Jeszcze pałkarze w starych mundurach zapie**alają ....

szefwszystkichszefow

2014-02-14, 12:10
Po zakończeniu wizyty przywódca POlski odwrócił się do wszystkich zebranych i rzekł: "No no, niezły żeście zakład odj***li, teraz go opie**olimy niemcom za pół ceny"

Ra...........21

2014-02-14, 12:40
Różnice i podobieństwa miedzy pisiakami a komuchami:
Podobieństwa: Ludzie pracy, kapitalistyczny wyzysk, wszystko państwowe (po ch*j prywatne?), chęć zabrania bogatym, żeby dać biednym, przeświadczenie, że prosty robol wie lepiej od kogoś wykształconego, rozbudowany socjał, populizm.
Różnice: hasełko "precz z komuną"

MudPie

2014-02-14, 14:16
Ale gówno

Dimetylotryptamina

2014-02-14, 14:19
Sk***iel noge złamał?
k***a mać jaki pech - że nie kark.

OBEL912

2014-02-14, 14:22
weź k***a już był wolał słuchać jego pie**olenia nich tej skrzeczacej szczoty ani 1 osoba tego pewnie nawet do polowy nie zobaczyła bo łeb rozpie**ala od tego zj***nego gdakania '' h*jaciong ''

orzech1991

2014-02-14, 15:29
ktoś inteligentnie dodał białe napisy :( Brawo Jasiu.
A ten Tusk - wypie**olić z rządu i całą jego świtę i rozliczyć z:
- wszystkich ch*jowych przeprowadzonych transakcji,
- ustaw okradających Polaków
- ubierania małżonki, wczasy z rodziną, latanie w te i w tamte prywatnym samolotem za nasz hajs
- sp***olonej sprawy smoleńskiej i emerytalnej
- po prostu wszystko czego się dotknął jego rząd było przeciwko obywatelom.

Jeśli jest jeszcze jakiś k***a przemądrzały sk***iel, który twierdzi, że PO to dobra opcja, bo oni są tacy światowi i inteligĘtni, a PiS to ćwoki, chamstwo i drobnomieszczaństwo i wszystko co złe - niech się teraz k***a zapadnie pod ziemię najlepiej na wieczny odpoczynek, bo jego mózg właśnie otrzymał KO i bana na wszelkie buraczane wypowiedzi i w ogóle jakiekolwiek udzielanie się w sprawie polityki i nie tylko.
Niech się te k***y udławią swoimi mądrościami i niech swoim niewątpliwym dobrobytem zawojują kosmos.
Rzygać się chce - tak im wyprali mózgi... I jeszcze się ch*je wielce kłócą kto ma racje. Ja pie**ole, trzymajcie mnie.............

wernetto

2014-02-14, 18:13
Pan_Generał napisał/a:



2.
Obrazek



oh ah oh... Kolonko - "rzetelne" źródło wiedzy.

Ra...........21

2014-02-14, 19:01
Orzechu, chamie po zawodówie. Chcesz werbalny wpie**ol? To masz:
Nie podałeś żadnego argumentu. Co do Smoleńska to odpowiedzialny za tą tragedie jest Lesiu. Już raz pilot odmówił mu londowania, to mu sprawę w sądzie styrali. Łbie pie**olony, jak Polska jako jeden z niewielu krajów nie zgodziła się na zakup szczepionek to pisiackie ścierwa darły mordę, że rząd chce wybić społeczeństwo. W Ąnglii i innych rozwiniętych krajach okres wieku emerytalnego jest wyższy. Tylko tu związkowcy nie mogą zrozumieć, że ludzie żyją coraz dłużej więc i pracować dłużej muszą. W XIV wieku 40 latkowie byli starcami. ch*ja wiesz o ekonomi bo robol prosty jesteś. Naoglądałeś się filmików youtube i pie**olisz. Wracaj do łopaty. Jak ktoś nie ma oleju w głowie to ma smar na mordzie. Nie próbuj prostaku dyskutować z ludźmi wykształconymi bo za każdym razem się skompromitujesz.

Twoim zdaniem utrzymywanie nierentownych kopalni jest dobre dla społeczeństwa? Dla czego mam utrzymywać chama z kilofem? Jakoś sprywatyzowane szpitale czy kopalnie wychodzą z długów. I gdzie tu opozycja do obywateli?

Pan_Generał

2014-02-14, 20:04
Rachuciachu321 napisał/a:

Już raz pilot odmówił mu londowania, to mu sprawę w sądzie styrali. Łbie pie**olony,



Cytat:

odmówił mu londowania



Cytat:

londowania



I ty masz k***a czelność nazywać kogoś łbem pie**olonym? :lol:

edit: hahahahha

Cytat:

chamie po zawodówie


Kim ty jesteś? :amused:

xendo

2014-02-14, 21:56
Chcę zobaczyć jak Kaczyński go powiesi....

Ra...........21

2014-02-15, 00:22
To, że mnie przyłapałeś na literówce nic nie zmienia. Akurat jestem inżynierem, na UJocie tylko dupy mi się podobały. Tak nazywam cię prostym chamem.

I mam taką czelnośc

"Jaką strategię przyjmują jednostki i jakie zadania do realizują?" Tu masz cytat z Twojego postu. Mi się literówka wkrada a ty poprawnie zdania złożyć nie potrafisz haha. I mnie poprawiać będziesz.
ps post dotyczy Elita/JKWC

A i jeszcze jedno CHAM pisze się przez Ck***aH

Reszta czerwonych szlaczków nie wiem po co tam wstawiona

De...........ct

2014-02-15, 01:29
@Rachuciachu321

W dupie mam o czym gadacie bo nie chciało mi się czytać, ale rozj***ło mnie jak się bronisz. Tj. Złapał mnie na literówce? ch*j z tym! JESTĘ INRZYNIERĘ!!!
Co k***a z tego? możesz być nawet profesorem, ale prezentuj to w mowie i piśmie, bo inaczej choćbyś miał lśniący złotem dyplom, dla innych będziesz karłem bez gimnazjum

orzech1991

2014-02-16, 02:36
Rachuciachu
te zaargumentpwał dobrze. Ja nie mowie ze PiS jest nieskazitelny - kazdy rzad w III RP i nie tylko ma swoje na sumieniu ale to co sie teraz dzieje przechodzi ludzkie pojecie. Po prostu przytoczylem gadke Platfusów - bo glownym ich argumentem na poparcie Platformy bylo - jak Kaczynski dojdzie do wladzy to dopiero bedzie... I wypralo im mozgi - bo zamiast kierowac sie rozsadkiem to lykneli te wieczne polityczne klotnie i wybieraja nie mozgiem tylko zawiścią. Banda baranow.