18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Doktor Yakhyaev usuwa sobie zęba.

hellbwoi • 2017-10-07, 18:05
Pewnie nie chciał płacić za zabieg, u siebie wyszło taniej.

Ponieważ rzecz dzieje się zdaję się na wschodzie, nie mam więcej pytań. Nasz sympatyczny sotmatolog ma także instagramka.

https://www.instagram.com/doctor_yakhyaev/




Czy było, nie wiem, nie widziałem, nie znalazłem, ch*j z tem.

DoubleBorger

2017-10-07, 18:12
Minę zrobił jakby bał się, że mama go przyłapie na obsłudze freda

jjjkkkfff

2017-10-07, 18:20
Lekarzu wylecz się sam. Jeżeli jest w stanie samemu sobie wyrwać zatrzymana ósemke, to dla mnie najlepsza reklama i nie bał bym się usiąść u niego na fotel.

mateusos

2017-10-07, 18:28
Tylko pojeby w tych czasach wyrywaja zeby. Chyba ze to byl pierwszy :-/

Noside

2017-10-07, 20:31
Inny rosyjski uczony, Leonid Rogozov, chciał zaoszczędzić na wycinaniu wyrostka robaczkowego.
Też sam sobie wszystko zrobił.

mygyry

2017-10-07, 21:10
A tam pie**olenie mniejszy problem samemu sobie wyrwać zęba, paznokieć czy co tam innego, niż jeżeli ktoś inny ci dłubie w bolącym miejscu jedynie logistyka trudniejsza

Dziad_Inżynier

2017-10-07, 22:53
Niezły hardkor. A myślałem, że moja jest hardkorem, jak sobie sama wypełnienie robiła... :jezdziec:

gregstress111

2017-10-07, 23:40
Dwa razy mi wyrywali zeba bez znieczulenia i dwa razy po całej akcji slyszałem tekst"Można było znieczulenie było dac"Pamietam to jak dziś,jak wybiegałem z gabinetu,jakby obcy ze mnie wychodził,taki zakrwawiony byłem,ze ludzie razem ze mną wybiegali z przychodni....

Catar

2017-10-08, 00:09
myślalem przez sec ze to aston kutcher ;D

jbone

2017-10-08, 09:25
fajnie jakby ktoś namierzył ten kawałek z tego filmiku.

lopez_

2017-10-08, 12:31
jak się boję dentystów to do niego bym raczej poszedł, bardzo fajna autoreklama ;)

Perhydrol

2017-10-08, 17:36
jjjkkkfff napisał/a:

Lekarzu wylecz się sam. Jeżeli jest w stanie samemu sobie wyrwać zatrzymana ósemke, to dla mnie najlepsza reklama i nie bał bym się usiąść u niego na fotel.


Ja w tamtym roku miałem wyrywaną ósemkę, oczywiście pół roku czekania a z gabinetu wyszedłem po trzech minutach :D
Dopiero w połowie drogi do domu znieczulenie zaczęło naprawdę działać. Tak to po 30 sekundach zapytał czy już ok. Jako że nigdy nie miałem nic rwane to nie wiedziałem czy już, ale no w sumie trochę zdrętwiałe a jak mnie kujnął to nic nie czułem. Mówię no już, a ten się zaparł jeb i po sprawie. Wacik zalecenia i do widzenia. Z pozostałymi w przyszłości na pewno go odwiedzę