18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dokarmianie stop oil

GeorgeHarvey1 • 2023-06-30, 07:33

Zdrowym nabiałem

CrazyEdek

2023-06-30, 07:44

PentagramOdDiabła

2023-06-30, 07:47
O k***a ale to było zajebiste. Dobry zawodnik, jeszcze po plaskaczu każdemu na papę i mogą się rozejść.

flejtuch

2023-06-30, 07:59
Trzeba było ich polać płynem po surstrommingu....

mygyry

2023-06-30, 08:05
Szkoda, że nie benzyną

Payan

2023-06-30, 09:11
No i prawidłowo, blokować drogę będą cwe*e.

Bul_od_bytu

2023-06-30, 09:17
Mleczko było chyba lekko nieświeże :D

SizzleMyDizzle

2023-06-30, 09:21
czemu te wszystkie p*zdy aktywistki mają krótkie włosy i wyglądają jakby miały porażenie mózgowe? ostatnio mnie taka pod metrem z tęczą atakuje żeby zagłosować na budowę z funduszu obywatelskiego na budowe tęczy!!! k***a niech czasy skinheadów wrócą i zacznie się młyn i rozpie**ol

Ajot

2023-06-30, 09:37
SizzleMyDizzle napisał/a:

czemu te wszystkie p*zdy aktywistki mają krótkie włosy i wyglądają jakby miały porażenie mózgowe? ostatnio mnie taka pod metrem z tęczą atakuje żeby zagłosować na budowę z funduszu obywatelskiego na budowe tęczy!!! k***a niech czasy skinheadów wrócą i zacznie się młyn i rozpie**ol



Pamiętam te czasy skinheadów, bo w moim liceum w latach 90-tych było ich całkiem sporo. Tyle że nie lali lewicowych aktywistów, a bezdomnych. Nawet kilku podpalili gdy spali na ławce w parku. Tych to się nie bali, szczególnie jak w 5 atakowali jednego bezdomnego.

Kwass93

2023-06-30, 09:42
Ajot napisał/a:

Pamiętam te czasy skinheadów, bo w moim liceum w latach 90-tych było ich całkiem sporo. Tyle że nie lali lewicowych aktywistów, a bezdomnych. Nawet kilku podpalili gdy spali na ławce w parku. Tych to się nie bali, szczególnie jak w 5 atakowali jednego bezdomnego.



Byłem tym bezdomnym XD.

MalcolmX

2023-06-30, 09:42
SizzleMyDizzle napisał/a:

czemu te wszystkie p*zdy aktywistki mają krótkie włosy i wyglądają jakby miały porażenie mózgowe? ostatnio mnie taka pod metrem z tęczą atakuje żeby zagłosować na budowę z funduszu obywatelskiego na budowe tęczy!!! k***a niech czasy skinheadów wrócą i zacznie się młyn i rozpie**ol



Bo fajne dupy znajdują dobrą pracę, rozwijają się, chodzą na imprezy, znajdują chłopaka, zakładają rodziny. A niedoj***ne jamochłony angażują się w różne lewicowe organizacje studenckie, walczą o klimat, farbują włosy na niebiesko i zapuszczają na p*zdach bobery w obronie madki ziemi. Kończą jako lesby-bezkidki z psieckiem z BMI40 i kolczykiem w obwisłych cycach.

outline

2023-06-30, 10:37
Kwasem k***a, a nie maślanką. Te chore zjeby wiecznie ludziom życie utrudniają.

test4321

2023-06-30, 10:37
Poradnik aktywisty:
1) chcesz protestować przeciwko rządowi - zablokuj w wakacje hel lub inne turystyczne miejsce, by turyści stali godzinami w korku (upewnij się, że żaden z przedstawicieli rządu akurat nie podróżuje na blokowane miejsce)
2) protestujesz przeciwko korporacjom naftowym - zablokuj centrum mieasta by ludzie nie mogli wrócić z pracy do domu (upewnij się, że zarząd korporacji nie będzie miał problemu z powodu blokady)
3) protestując przeciwko zaagranicznym siecią handlowym - demoluj przypadkowe samochody

Pamiętaj, każdy protest jest wymierzony przeciwko przeciętnym obywatelom a rząd i korporacje nie mogę odczuć negatywnych skutków protestu!

Antypolak666

2023-06-30, 11:31
Typ z zaburzeniami, nie kontroluje agresji, powinien zostać odizolowany od społeczeństwa.
W niewolniczym katolsko faszystowskim polusowym społeczeństwie wyrugowano ze łbów coś takiego jak sprzeciw.
Knury z bebechami mają podwawelską i można z nimi zrobić co się chce, co zresztą robią świętojebliwe brunatne pisiory.

alucard321

2023-06-30, 12:14
Olejem silnikowym 5W30 ze starego trafica powinien lać.