18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dokąd zmierza Ameryka..

Macx83wwww • 2022-01-02, 06:14
Baltimore




Halman

2022-01-02, 06:19
Macx83wwww napisał/a:

Dokąd zmierza Ameryka..



do afryki

Macx83wwww

2022-01-02, 06:26
Halman napisał/a:

do afryki




Budrys2000

2022-01-02, 06:28
Jaki kraj, takie Julki ;-)

ra0mir

2022-01-02, 08:48
Z drugiej strony...
k***a kto z nas nie chciałby komuś wpie**ol zpuścić?
Mnie i sąsiadów lekko terroryzuje pewna okoliczna babcia.
Straszyła mnie kogo to ona nie zna i kim to ona nie była.
Gdyby nie moja żona to dawno by lapsa na ryj wyłapała (jest za co uwierzcie mi).
Człowiek się powstrzymuje ale za każdym razem jak ją widzę to mnie w środku gniecie.
I kto tu jest przegrywem? Ja który chce się zachować jak biały?
Czy murzyn, który by jej strzała zaj***ł i nauczył moresu? Wszyscy dokoła by mu podziękowali ...

Daniel01

2022-01-02, 09:22
włosy poprawiła jak moja do opie**olenia torpedy sąsiadowi.....

Martynart

2022-01-02, 10:38
Myślałam, że jej głowa odpadła.

baronturbina

2022-01-02, 10:47
Jak by to ojcowie założyciele USA widzieli…

alucard321

2022-01-02, 11:13
Też powiedziała nigger?

kukasz79

2022-01-02, 11:18
Nikt sie nie martwil, ze sie udusi jak Pink Floyd?

nowynick

2022-01-02, 11:40
sami tu specjaliści od polityki. "Jak nie Trump to wielbiciel murzynów i ch*j!". ch*j z tym co Biden całe życie sobą reprezentował i co dla swojego kraju przez długie lata zrobił, ośmielił się wystąpić pie**olony lewak przeciwko Kaczy... tfu Trampowi to znaczy, że śmieć społeczny. Tyle!

Tom9310

2022-01-02, 12:49
ra0mir napisał/a:

Z drugiej strony...
k***a kto z nas nie chciałby komuś wpie**ol zpuścić?
Mnie i sąsiadów lekko terroryzuje pewna okoliczna babcia.
Straszyła mnie kogo to ona nie zna i kim to ona nie była.
Gdyby nie moja żona to dawno by lapsa na ryj wyłapała (jest za co uwierzcie mi).
Człowiek się powstrzymuje ale za każdym razem jak ją widzę to mnie w środku gniecie.
I kto tu jest przegrywem? Ja który chce się zachować jak biały?
Czy murzyn, który by jej strzała zaj***ł i nauczył moresu? Wszyscy dokoła by mu podziękowali ...



murzyn. Albo ten co wpie**oli słabszemu, znajdź na nią inny sposób i nie mam na myśli bycia mściwym

:-D

BambiPMT

2022-01-02, 13:17
Najgorsze jest to, że biała młodzież bierze przykład z małpiszonów i uczy się zachowan pierwotnych.
Oczywiście przyklaskują temu mainstreamowe media. Ja bym się w stanach bez klamki nie bujał. Przecież tam niedługo bedzie gorzej niż w Brazylii. Ale w sumie w Europie lepiej nie jest. Kozojebcy z automatami się w europejskich stolicach strzelają, a te p*zdy nikogo nie potrafią zatrzymać. Ehh piękne były czasy segregacji rasowej.

Uriael

2022-01-02, 17:02
Ma nauczkę żeby się z murzynami nie zadawać ;-)

Silentlog

2022-01-02, 21:17
nowynick napisał/a:

sami tu specjaliści od polityki. "Jak nie Trump to wielbiciel murzynów i ch*j!". ch*j z tym co Biden całe życie sobą reprezentował i co dla swojego kraju przez długie lata zrobił, ośmielił się wystąpić pie**olony lewak przeciwko Kaczy... tfu Trampowi to znaczy, że śmieć społeczny. Tyle!



Widzisz, na szacunek pracuje się całe życie i bardzo łatwo go stracić mimo wcześniejszych zasług, facet pozwala by w kraju którym zarządza działy się takie rzeczy więc nie szanuje własnych rodaków, dlaczego w takim razie ktoś ma szanować jego...