18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Doda o piłkarzach

Pener • 2011-05-06, 19:08
kolejna błyskotliwa wypowiedź Dorotki :)

Lashlo

2011-05-06, 19:19
O, to jak Doda lubi pindole, to proszę.


ni...........it

2011-05-06, 20:00
no, powierzchownością to ona nie grzeszy.

Prozac

2011-05-06, 20:00
"pindole" duze i pilkarze polscy to sa sprzeczne rzeczy!!! oni maja male jaja a fiutow to chyba nie maja bo kazdy kto ma cokolwiek w spodniach to gra o niebo lepiej niz polskie kopacze!!! bo pilkarzami to byli wymienie z niedalekiej przeszlosci kilka nazwisk co sie nie balo olac klub i przyjechac na kadre: Kosecki, Wojtek Kowalczyk, Swierczewski, Iwan, Hajto, itd..... hajty swierczeswskiego nielubie ale trzeba im przyznac ze chlopaki nie bali sie o miejsce w skladzie bo prezentowali pewien poziom a teraz co? w portugali 200km od zgrupowania kadry "wielcy reprezentanci" z poloni wawa bali sie o miejsce w skladzie i nie pojechali na kadre! kowalczyk kosecki boniek swierczewski hajto czy iwan napewno by sie nie bali olac klub zwlaszcza ze to byl termin uefa!!!

Yasiu99

2011-05-06, 22:03
A kto to są polscy piłkarze??

.:...........:.

2011-05-06, 22:04
Yasiu99 napisał/a:

A kto to są polscy piłkarze??



Chyba jeden z nich to Pereiro(czy podobnie).

mi...........si

2011-05-06, 22:31
powinno być "polscy kopacze" , ale można jej wybaczyć ... coś za coś ... ona akurat ma urodę

Massivee

2011-05-06, 23:11
Musiałem nie było wyjścia.Dałem pifo. Płeć ~Lashlo

Jesteś jednym z Bogów.

zn...........nu

2011-05-07, 02:09
Doda się przejechała jak szmata na jednym piłkarzu co puszczał szmaty i się ładnie prezentował. Wie co mówi ta szmata.

Janusz~

2011-05-07, 02:13
~Lashlo wyj***li ciecia z domu, bo było nieposprzątane.
Gdy nie ma ciecia w domu... to jest nieposprzątane.

cracker10

2011-05-07, 11:11
A ja mówię stop głupim dz**kom w telewizji !!

riodoro1

2011-05-07, 12:35
Kto mi teraz powie że ma IQ 140 czy ile jej tam dali za obciąganie?

@~Lashlo: nie ma to jak dobra, polska kinematografia. Z.F. Skurcz rządził a teraz jakaś GIT produkcja, szkoda.

Ruszka

2011-05-07, 12:45
@riodoro1



Oj ma ^^ Gada głupoty, żeby nałapać jak najwięcej obejrzeń, być bardziej popularną. Za to wszystko jej płacą ; D



"Nie ważne co mówią, ale mówią."

Tyler.

2011-05-07, 14:58
Prozac napisał/a:

"pindole" duze i pilkarze polscy to sa sprzeczne rzeczy!!! oni maja male jaja a fiutow to chyba nie maja bo kazdy kto ma cokolwiek w spodniach to gra o niebo lepiej niz polskie kopacze!!! bo pilkarzami to byli wymienie z niedalekiej przeszlosci kilka nazwisk co sie nie balo olac klub i przyjechac na kadre: Kosecki, Wojtek Kowalczyk, Swierczewski, Iwan, Hajto, itd..... hajty swierczeswskiego nielubie ale trzeba im przyznac ze chlopaki nie bali sie o miejsce w skladzie bo prezentowali pewien poziom a teraz co? w portugali 200km od zgrupowania kadry "wielcy reprezentanci" z poloni wawa bali sie o miejsce w skladzie i nie pojechali na kadre! kowalczyk kosecki boniek swierczewski hajto czy iwan napewno by sie nie bali olac klub zwlaszcza ze to byl termin uefa!!!



Trochę boje się zapytać, ale skąd ty wiesz jakiej wielkości są ku*asy naszej "reprezentacji"?

Janusz~

2011-05-07, 18:44
riodoro1 napisał/a:

Kto mi teraz powie że ma IQ 140 czy ile jej tam dali za obciąganie?

@~Lashlo: nie ma to jak dobra, polska kinematografia. Z.F. Skurcz rządził a teraz jakaś GIT produkcja, szkoda.



A Ty jakiś głupi jesteś :amused: przecież GIT i Skurcz to to samo. Tylko nazwa inna...