18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dobrze, już cenzurujemy

Lucius • 2016-01-05, 18:52
Fajny film prezentujące jak działają nasze niezależne publiczne media, polecam oglądnąć bo cenzura działa szybko ;)


Na............R

2016-01-05, 18:57
"Wyrocznią będzie pani minister" ja jebie nawet się nie wstydzą

C.Z.E.S.I.E.K

2016-01-05, 18:58
Nie za bardzo rozumiem przesłanie tego tematu.
Była prezydentowa nie zna się na wywiadach, to zdaje się na "profesjonalistów", a jakoś nie pamiętam, by jebła konkretną gafę.
Wole słuchać/ oglądać taki poukładany pseudo wywiad w normalnej atmosferze, niż Olejnik, czy inna p*zdę która zaprasza gości tylko po to by na czymś ich złapać, ewentualnie zgnoić rozmówcę, poprawiając sobie samoocenę.
Samo słowo "cenzura" padło tutaj raczej zamiast "wytniemy to".
Natomiast cenzura będzie w momencie gdy zaczną wywiady "na żywo" puszczać z 10 minutowym opóźnieniem, by eksperci zdołali wyłapać teksty z podtekstem i inne treści nieprzychylne organowi cenzurującemu. A to już niedługo. :-P

Lololoney

2016-01-05, 19:13
To nie jest żadna cenzura, tylko normalna praktyka przy wywiadzie... Gdy udzielasz wywiadu gdziekolwiek, to zastrzegasz sobie, że chcesz zobaczyć, odsłuchać co zmontowali, ew. prosisz o poprawki lub usunięcie tego co ci nie pasuje... Kolejna sprawa - większość gwiazdek ma ludzi od tego, którzy instruują co mają powiedzieć, ale jakoś o to się nikt nie oburza...
Antyhejt: Nie jestem obrońcą w tej chwili, po prostu wybory już za nami, skończcie ten bezmyślny hejt, bo to już przestaje być zabawne.

HEILicopter

2016-01-05, 19:16
Ale żeby ze swinia tak przy jednym stole? Co to za czasy..

bezelown

2016-01-05, 19:46
k***a jacy wy naiwni jesteście, jeżeli 99 to Twój rocznik to wybaczam i idę zapłakać na Polskim kwiatem przyszłości.
Pierwsza dama czeka na decyzję pani "minister" czy wywiad został dobrze udzielony, ja pie***** .
Teraz ktoś śmie powiedzieć o Prezydencie Andrzeju Dudzie że jest stronniczy .


FUCK THE KOD !

Lucius

2016-01-05, 20:02
@up racja, zauważcie że każda osoba publiczna kreuje sobie w mediach jakiś wizerunek (petru - nowoczesny inteligentny zbawiciel :D , kukiz - rewolucjonista, kaczyński - obecnie spokojny reformator ;) ) a jak światła zgasną to od razu zaczynają inaczej się zachowywać, popatrzcie rozmawiają na "TY" czemu nie używają słowa np autoryzacja, a nie cenzura? czyżby to było jakieś normalne w tvp. Czemu jest tam minister rządu a nie jakiś pr-owiec od prezydenta? Wrzuciłem ten filmik, ponieważ kilka godzin po publikacji na youtube został usunięty na prośbę tvp... dlaczego skoro nie ma na nim nic nadzwyczajnego ? :)

mamurra

2016-01-05, 20:29
Problemem w Polsce (i na świecie - ale cudze problemy mnie już tak nie obchodzą) jest to, że media są po stronie polityków - tych czy tamtych, ale jednak - zamiast być po stronie wyborców. Oczywiście, wszystko ma swoje przyczyny, więc swoją przyczynę ma też i ta sytuacja...

C.Z.E.S.I.E.K

2016-01-05, 20:39
bezelown napisał/a:

k***a jacy wy naiwni jesteście, jeżeli 99 to Twój rocznik to wybaczam i idę zapłakać na Polskim kwiatem przyszłości.
Pierwsza dama czeka na decyzję pani "minister" czy wywiad został dobrze udzielony, ja pie***** .
Teraz ktoś śmie powiedzieć o Prezydencie Andrzeju Dudzie że jest stronniczy .



Chcesz płakać nad "Polskim kwiatem przyszłości", zwykłego "ja pie**ole" bez cenzury nie możesz napisać.

:idzwch*j:

@Lucius
To wszystko dowodzi jednego, są ludzie którymi można manipulować, czy są to prezydent, jego baba, czy mietek spod żabki.
Można kreować sobie dowolny wizerunek, ale to jak Cie media przedstawią, a co za tym idzie, jak to co zobaczą/ usłyszą zinterpretują ludzie to zupełnie inna kwestia.

@Lucius
Uświadamiać to możemy, ale co to zmieni. Chyba, że któryś z Was (czego bardzo Wam życzę) dorwie się do koryta i coś zrobi w tej kwestii.

Lucius

2016-01-05, 20:48
@up i dlatego choć to beznadziejna sprawa to trzeba z tym walczyć np przez uświadamianie

bezelown

2016-01-05, 20:50
[quote="czesiek99"]

Chcesz płakać nad "Polskim kwiatem przyszłości", zwykłego "ja pie**ole" bez cenzury nie możesz napisać.

:idzwch*j:

No widzisz , w odróżnieniu od Ciebie przeważnie staram się nie kląć jak szewc bo to nie przystoi gentelmenowi nawet jeśli jest łysy i nosi dres .

ps.
tym kończę ten nierówny pojedynek

lesiot

2016-01-05, 20:53
Lucius napisał/a:

Wrzuciłem ten filmik, ponieważ kilka godzin po publikacji na youtube został usunięty na prośbę tvp... dlaczego skoro nie ma na nim nic nadzwyczajnego ?



Poczytaj o prawach autorskich to zrozumiesz, że nie chodzi o treść czy meritum rozmowy.
Jakby ktoś wziął zdjęcie które Ty zrobiłeś i wstawił na portal, który daje temu komuś grosza za każde wyświetlenie zdjęcia to nie zgłosił byś tego i nie dochodził swoich praw?
Nie pierwszy i nie ostatni materiał, który youtube usuwa zgodnie z prawem... i nie ma to nic wspólnego z cenzurą (jakby ktoś wrzucił Gwiezdje Wojny na youtuba, to też zostaną usunięte bo taka umowa jest z Disneyem, a nie z powodu cenzury).

A użyte w wywiadzie słowo cenzura = autoryzacja = "to się wytnie"... nic nadzwyczajnego.

C.Z.E.S.I.E.K

2016-01-05, 20:59
@bezelown

Wybacz zatem jeszcze raz dżentelmenie me uwagi.

1 Jeżeli nie zamierzasz przeklinać to dlaczego pierwsze w swym poście zdanie zaczynasz od soczystego "k***a", a później piszesz: "ja pie*****". Zamierzasz podzielić się swą myślą i w połowie się nawracasz.

2 Dlaczego czynisz mi ten honor porównując do siebie "w odróżnieniu od Ciebie przeważnie staram się nie kląć jak szewc"
Zatem wyprowadzę Cię z błędu. Zwykle staram się wulgaryzmy zastępować innymi słowami, ale k***a k***ą pozostanie.

3. Piszesz: "ps. tym kończę ten nierówny pojedynek"
pojedynek! Milordzie miejże litość, liczyłem na jakąś wymianę poglądów na temat cenzury w Polskich mediach, a w zamian przeczytałem tylko jak próbujesz mi ubliżyć.

4. Jeśli trafnie zauważyłem to większość z Twoich 11 postów to próba ubliżenia przedmówcy, a najambitniejszy post to zdjęcie kart z Dragon Ball'a.

lesiot

2016-01-05, 21:22
bezelown napisał/a:

Teraz ktoś śmie powiedzieć o Prezydencie Andrzeju Dudzie że jest stronniczy .


Serio???
I to mówisz w obliczu jakiegoś lekkiego wywiadu osoby bez żadnej funkcji w państwie, do podpisywania wątpliwych ustaw pod dyktando prezesa partii, bez chwili zawachania, dialogu kiedy sporo (niektórych mniej przychylnych) ośrodków widzi potrzebę konsultacji i zastanowienia się nad treścią ustawy.

Nie ma co... porównywanie wywiadu nic nie znaczącej osoby, do konkretnych działań zmieniających prawo i funkcjonowanie państwa, przez głowę państwa. Masz rozmach...

bezelown

2016-01-05, 21:30
lesiot napisał/a:


Serio???
I to mówisz w obliczu jakiegoś lekkiego wywiadu osoby bez żadnej funkcji w państwie, do podpisywania wątpliwych ustaw pod dyktando prezesa partii, bez chwili zawachania, dialogu kiedy sporo (niektórych mniej przychylnych) ośrodków widzi potrzebę konsultacji i zastanowienia się nad treścią ustawy.

Nie ma co... porównywanie wywiadu nic nie znaczącej osoby, do konkretnych działań zmieniających prawo i funkcjonowanie państwa, przez głowę państwa. Masz rozmach...



Pierwsza dama . Jaka by nie była powinno ją charakteryzować spokój, rozwaga , inteligencja , pewność siebie , mądrość i przede wszystkim WŁASNE ZDANIEM .
Jeżeli brakuje jej jakiejkolwiek z tych cech powinna po prostu zamilknąć, nie udzielać wywiadów i reprezentować naród jedynie poprzez wygląd i dostojność .

No ale czego można się spodziewać po państwie Komorowskich .
Wstyd .