18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

„Dobry” sąsiad kacap

yaiba • 2023-01-28, 18:02
w Wołgogradzie alkobot dźgnął sąsiada i odciął mu pośladki na pieczeń. Wszystko przez zazdrość pani.

„Po zabójstwie mężczyzna próbował amputować ofierze pośladki. Później powiedział, że chciał je zjeść” – opowiadają policjanci.





Jak za mocne, to do piekła. Chociaż zdjęcia są wypikselowane

frotylda

2023-01-29, 23:01
nie ma co się czepiać, użył kulturalnie deski do krojenia,żeby paneli nie porysować

intermag

2023-01-30, 07:08
Spoko, my też mamy swoich smakoszy


Kamil3l

2023-01-30, 11:06
sothis napisał/a:

Rozbieralem zarówno świnie jak i krowki więc jestem wykształcony tak teoretycznie jak i praktycznie oraz mogę uchodzić za eksperta w powyższej dziedzinie.
I jako ekspert Ci odpowiem.
Szynki przeze mnie jedzone są nie z dupy a z Lidla (czyli z dupą łączy je w największym stopniu gówniana jakość zwierząt).
A jak już o szynkach chcesz ze mną dyskutować, to powiedz mi proszę - jedzone przez Ciebie szynki wyglądają jak z menu tego kacapa? Tzn kawałek skóry i tłuszczu? Moje ciupinkę jednak się różnią. No, ale nie odważyłbym się krytykować czyjejś kuchni, to w końcu bardzo osobisty wybór wynikający tak z wychowania, zmysłu smaku, estetyki czy też w końcu mindsetu



Ty jakiś upośledzony jesteś? ch*ja wynika z twojej wypowiedzi. No może tylko to, że masz dwie szare komórki, które walczą że sobą o trzecie miejsce.

sothis

2023-01-30, 17:00
Kamil3l napisał/a:

Ty jakiś upośledzony jesteś? ch*ja wynika z twojej wypowiedzi. No może tylko to, że masz dwie szare komórki, które walczą że sobą o trzecie miejsce.




Bardzo mi miło, że wzbudziłem w Tobie tyle emocji :D

Zasysacz

2023-01-31, 01:04
A tak trup fajnie ale ja z innej beczki, zobaczcie jakie h*jowe listwy przypodłogowe gość miał tez mam takie w domu i jak widać na załączonym wszedzie brakuje narożników k***a tak jak u mnie....