18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dobry pies

jestem_zwyciezca92 • 2017-01-05, 17:12
Pewnie czekał na wlaściciela.



:kupa:

Clarx

2017-01-06, 03:46
to już wolałbym walczyć i dostać wpie**ol niż lizac komuś podeszwę i przyjmować mele na twarz, ja bym wybuchł agresją tam totalnie i pozabijał ich w amoku o ile oni by nie zrobili tego pierwsi więc podziwiam chłopaka że ma takie stalowe nerwy, chociaż nie zazdroszczę

Pan_Diabeł

2017-01-06, 07:23
Up@ Zesrałbyś się. Jak by ci przyłożyli kosę do gardła to nie zrobiłbyś nic.

masonski-cyklista

2017-01-06, 08:23
2 up to się tak fajnie gada jednak rzeczywistość jest zgoła inaczej. Obawiam się że nigdy nikt nie próbował cię okraść albo zwyczajnie dla zabawy skuć mordy. Takie gadanie drogi Clarx jest dobre tylko przy piwie.

łomatko

2017-01-06, 09:31
Chciałbym takiego pieska.

Tafariel

2017-01-06, 09:44
O k***a jaki wysyp internetowych wojowników :amused: Ferie się już są czy co?

BlanX

2017-01-06, 11:18
jestem_zwyciezca92 napisał/a:


To chyba lepiej, przynajmniej by jego twarzy nie widzieli, nie musiałby lizać buta i by go nie opluli. To tak jak z tym pytaniem: budzisz sie nago w środku miasta, masz do dyspozycji kawałek kartonu. Co zasłaniasz? 90% odpowiada, że przyrodzenie, inteligentna reszta, że twarz. Przemyśl to :)



Jak zasłonisz twarz to się wypie**olisz po paru krokach inteligencie...przemyśl to!

BrianGriffin

2017-01-06, 11:29
jestem_zwyciezca92 napisał/a:


To chyba lepiej, przynajmniej by jego twarzy nie widzieli, nie musiałby lizać buta i by go nie opluli. To tak jak z tym pytaniem: budzisz sie nago w środku miasta, masz do dyspozycji kawałek kartonu. Co zasłaniasz? 90% odpowiada, że przyrodzenie, inteligentna reszta, że twarz. Przemyśl to :)



Bardzo inteligentna ta reszta. Na pewno łatwo się biegnie do domu z kartonem na głowie. Przemyśl to.

edit: nie zauważyłem posta wyżej, mea culpa ;-)

jestem_zwyciezca92

2017-01-06, 12:22
masonski-cyklista napisał/a:

2 up to się tak fajnie gada jednak rzeczywistość jest zgoła inaczej. Obawiam się że nigdy nikt nie próbował cię okraść albo zwyczajnie dla zabawy skuć mordy. Takie gadanie drogi Clarx jest dobre tylko przy piwie.



Lepiej dać się zabić niż upokorzyć? No nie wiem.

BlanX napisał/a:



Jak zasłonisz twarz to się wypie**olisz po paru krokach inteligencie...przemyśl to!



Zrobisz sobie dziurki na oczy

sad12ysta

2017-01-06, 12:28
BlanX pie**olisz głupoty. Kawałek tektury który ma cie zasłonić przed kimś kto cię zna lub nawet wszystkimi jak się ma trochę umiejętności i potrafi się biegnąć taką trasą że tektura odgrodzi twój tępy pysk od ludzi i nie zasłoni ci reszty. Z workiem papierowym jest jeszcze łatwiej. Nałożyć na łeb i spokojnie bez pośpiechu wytargać 2 dziury w miejscach oczu i już można sobie spacerkiem udać się na odludzie i kombinować jak wejść do mieszkania lub kombinować ubranie.

bercik05

2017-01-06, 12:37
Szokobons! Szanuj mordę pedale, bo zęby trzy razy nie rosną!

jestem_zwyciezca92

2017-01-06, 12:59
sad12ysta napisał/a:

BlanX pie**olisz głupoty. Kawałek tektury który ma cie zasłonić przed kimś kto cię zna lub nawet wszystkimi jak się ma trochę umiejętności i potrafi się biegnąć taką trasą że tektura odgrodzi twój tępy pysk od ludzi i nie zasłoni ci reszty. Z workiem papierowym jest jeszcze łatwiej. Nałożyć na łeb i spokojnie bez pośpiechu wytargać 2 dziury w miejscach oczu i już można sobie spacerkiem udać się na odludzie i kombinować jak wejść do mieszkania lub kombinować ubranie.



Opinia eksperta. :lol:

JPablo

2017-01-06, 13:42
Czepiacie się że go gnębią inne ch*je a może to fetyszysta i lubi takie rzeczy, ile razy tutaj było upokarzanie, gnębienie a nawet bicie BO on tak chciał.
A na forum nie raz widziało się tego typu akcje, z związanymi kobietami albo na smyczy co po mieście szły

TB303

2017-01-06, 15:31
No i wydało się to, co podejrzewałem cały czas. Ten sp***oleniec shokobons, jest pedałem :amused:
BTW Ile bierzesz za obciąganie?

sh...........ns

2017-01-06, 15:43
TB303 napisał/a:

No i wydało się to, co podejrzewałem cały czas. Ten sp***oleniec shokobons, jest pedałem :amused:
BTW Ile bierzesz za obciąganie?

twoją starą dwa razy od tyłu

bercik05 napisał/a:

Szokobons! Szanuj mordę pedale, bo zęby trzy razy nie rosną!

c**a internetowa

JPablo napisał/a:

Czepiacie się że go gnębią inne ch*je a może to fetyszysta i lubi takie rzeczy, ile razy tutaj było upokarzanie, gnębienie a nawet bicie BO on tak chciał.
A na forum nie raz widziało się tego typu akcje, z związanymi kobietami albo na smyczy co po mieście szły

bo kobiety do tewgo są żeby je tak prwadzac :D

TB303

2017-01-06, 15:45
No i debil dodatkowo :amused: