18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dobry nauczyciel nie jest zły

HaSz23 • 2015-09-16, 17:41
Celem eksperymentu było udowodnienie że energia ulegnie rownomiernemu rozlozeniu przez co gwozdzie nie przebija skory.


matfre96

2015-09-17, 16:03
rojek123 napisał/a:

Drodzy sadole. Nigdy nie bijcie w kamień, beton i tym podobne, obuchem siekiery. Zdarzają się przypadki "odbicia" się i dostajecie wtedy ostrzem w pysk. Pozdrawiam


Jeżeli ktoś jest na tyle bezmyślny że uderza obuchem siekiery w kamień, to raczej światu wyjdzie na dobre że go ta siekiera pie**olnie w ryj.

ho...........zo

2015-09-17, 16:41
rojek123: no i na ch*j to mówiłeś? Możliwe,że przez ciebie ktoś sobie kiedyś nie zrobi krzywdy.

S4ndal

2015-09-17, 17:02
ojek123
Drodzy sadole. Nigdy nie bijcie w kamień, beton i tym podobne, obuchem siekiery. Zdarzają się przypadki "odbicia" się i dostajecie wtedy ostrzem w pysk. Pozdrawiam


To na filmiku to amerykanski produkt, tak samo wytrzymaly jak amerykanskie drzwi na filmach. Lekko kopniesz a sie rozpada. ^^

Ar...........an

2015-09-17, 18:51
Przyjął klocka na klatę

charakternik

2015-09-17, 19:57
Dziamian napisał/a:

mi osobiście nie zdarzyło się by obuch od takiego klocka się odbił, ani nie bardzo słyszałem o takim przypadku, aczkolwiek zasada, łeb po boku linii cięcia ostrza i można haratać ile wlezie



To była druga zasada. Pierwsza brzmi: trzymaj nogi w szerokim rozkroku bo jak rozpędzoną siekierą nie trafisz dokładnie w pieniek to rozk***isz nogi. Ta zasada wielokrotnie uratowała mnie przed przesiadką na wózek.

Darinx

2015-09-17, 20:32
rojek123 napisał/a:

Drodzy sadole. Nigdy nie bijcie w kamień, beton i tym podobne, obuchem siekiery. Zdarzają się przypadki "odbicia" się i dostajecie wtedy ostrzem w pysk. Pozdrawiam



Dobra rada, a tak swoją drogą ciekaw jestem czy kiedyś na hardzie był taki przypadek wstawiony. :samobojstwo:

Krak

2015-09-18, 08:38
rojek123 napisał/a:

Drodzy sadole. Nigdy nie bijcie w kamień, beton i tym podobne, obuchem siekiery. Zdarzają się przypadki "odbicia" się i dostajecie wtedy ostrzem w pysk. Pozdrawiam



Chyba k***a gumową :homer:


Teraz tysiąc sadoli przy piwie będzie powtarzać takie bzdury.
Jak chcecie kreatywnej szkoły to zapytajcie nauczyciela od fizyki o tę sprawę.