18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Dobry gwałciciel

KroQQQ • 2013-08-14, 11:13
Wiesz, że jesteś dobrym gwałcicielem, gdy na końcu ona jest na górze.
:banany:
Tak, zaj***ne z joemonstera

taigatrommel

2013-08-14, 22:24
BrunoL napisał/a:

Dobrym gwałcicielem jesteś kiedy po gwałcie błaga Cię o numer telefonu...



Nie, wtedy jesteś zajebistym gwałcicielem! ;]

Jab7kO

2013-08-14, 23:15
Dobrym gwałcicielem jesteś kiedy ch*j nic nie wymyślę.

Imper3838

2013-08-14, 23:36
Wiesz że jesteś dobrym nekrofilem, gdy ona na końcu jest na górze.

KebabRemover

2013-08-15, 00:01
Dobrym gwałcicielem jesteś gdy po wszystkim prosi cię żebyś ją adoptował lub ożenił się z jej matką żeby mogła cię częściej widywać.

2mad napisał/a:


Zależy kto gwałci :-P
Jeśli gwałci paszczur, to cichy Bob nie stanie na wysokości zadania chodźbym nie wiem ile wypił - nici z gwałtu
Jeśli gwałci przeciętna+, to nie nazywa się gwałt, tylko seks niespodzianka :mrgreen:



Hehe, dokładnie, nas się nie da zgwałcić wbrew woli, a jak chcemy to to nie gwałt.

gzygza

2013-08-15, 00:12
@2mad
@KebabRemover
Ale wy tak na prawdę wiecie, że kobieta jak jest niewyżyta, albo ma taki fetysz, to może wam wepchnąć dildo w dupę? I to właśnie nazywa się gwałtem. :D

hwdk19082

2013-08-15, 00:38
@gzygza
To ja drodzy koledzy poswiece sie dla dobra nauki i dam sie zgwalcic kobiecie.Filmik wyląduje na hardzie. :D

2m...........ad

2013-08-15, 01:06
gzygza napisał/a:

Ale wy tak na prawdę wiecie, że kobieta jak jest niewyżyta, albo ma taki fetysz, to może wam wepchnąć dildo w dupę? I to właśnie nazywa się gwałtem. :D


gwałcić po to, by wepchać kawał gumy w czyjąś dupę? Gwałci się dla przyjemności :zul:
Jak kobieta jest niewyżyta to najpierw musi gwałcić klasykiem, bo jak wcześniej wyskoczy z dildem to już sobie nie pobryka ;-)

hwdk19082 napisał/a:

...Filmik wyląduje na hardzie. :D


Obyś nie wpadł na taką z gumowym wackiem, bo trafisz na sadola jako wrzuta Drwala :glasku: