18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dobry facet Marx

Kuriki • 2015-04-03, 18:16
Good guy Marx.

No hej ;* Są na sali marxiści? Jeśli tak to niech sobie posłuchają.

A reszta też niech się zapozna z materiałem bo jest IMO ciekawy i wart ogarnięcia


Ko...........on

2015-04-05, 00:25
Czego wymagasz? Filmik po angielsku? Przecież tutaj siedzą dzieciaki, którzy jeszcze do liceum nie poszli. Marks? Przecież od razu wiadomo, że to zło więc nie włączę. Nie wiem co to lewica, ale będę z nią walczył! Jestę prawakiem! Tylko korwin!

Kuriki

2015-04-05, 00:35
VisaInfinity napisał/a:

Czego wymagasz? Filmik po angielsku?


Raz wrzuciłem tu coś po angielsku to mi tylko jeden gość odpisał (elB chyba) i się nie wygłupił. Poza tym cisza.

Teraz wrzuciłem znowu po angielsku i to jeszcze o Marxie to kurczę PiR się zablokowało na pierdyliard lat. Zastanawiam się czy ludzie do tej pory siedzą ze słownikami w łapach i sobie rozszyfrowują słowa ze słuchu po prostu zrozumieli ale stwierdzili, że temat niegodny ich uwagi. Nie chcę być niemiły ale podejrzewam, że jakbym dodał napisy po polsku to by tu bitwa była jak jasny wuj :emo:

A materiał jest serio fajny i zabawny moim zdaniem :-P

Smutno mi :emo:

Ko...........on

2015-04-05, 00:39
@up

Akurat elB by zrozumiał. Od reszty nie wymagaj nic więcej. Możesz dodać napisy, najlepiej takie pasujące pod kuców, to wtedy piwka byś zarobił :amused: .

Kuriki

2015-04-05, 00:46
VisaInfinity napisał/a:

Od reszty nie wymagaj nic więcej.


No właśnie przestaję powoli :emo:

VisaInfinity napisał/a:

Możesz dodać napisy, najlepiej takie pasujące pod kuców, to wtedy piwka byś zarobił :amused:


Takie pasujące do targetu to pewnie by wyglądało mniej więcej tak; " Karol Marks był hipokrytą, nie wyznawał zasady chcącemu nie dzieje się krzywda, a do tego hajsy się go nie trzymały. A tak poza tym to zdradzał swoją żonę, się puszczał i o siebie nie dbał no ale to facet no to musi. No a poza tym to lewak więc się cieszmy, że już zdechł. Chwalmy wolny ryneg i jego niewidzialno rente".

Boge co tu się dzieje, co ja piszę... Idę spać.

Papa Visa