18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Razner

2015-08-22, 22:58
Mój sposób postrzegania świata.
Świetne, proste ale przekaz mocny.

Grein

2015-08-24, 21:27
Nie oglądać. Dzieciach chodzi wokół meneli i kibiców Legii, a na koniec jest jasno i wszystko jest cacy.

Mogłem w tym czasie porobić wiele lepszych, bezużytecznych rzeczy.

Co...........aa

2015-08-24, 21:58
Naszło mnie tak, że dresy i inne temu podobne, to osobniki nie ludzkie (człowieczeństwo jest nakładką na zwierze, a to połączenie daje nam człowieka, bez człowieczeństwa jest się zwierzęciem, potomkiem małpy), które nie potrafią żyć w otaczającym ich świecie, bo są do tego nie przystosowani. Jednak, są na tyle inteligentni, że rozwijają podstawową technologie i wiedzę, sprowadzającą się do prostej mowy, używania narzędzi takich jak noże, zapalniczki itp. Wykształcił im się instynkt stadny (zazwyczaj są w grupach), stosunek płciowy ograniczają do rozrodu (seks z karynami, bez zakładania rodziny), jednak w obliczu małej inteligencji, jednak wystarczającej by przetrwać, zabezpieczają się prezerwatywami (umieją używać prostych narzędzi), by móc przeżyć na zasiłku. Życie ich polega na szukaniu sposobu na zdobycie pożywienia (proste (umysłowo) prace dorywcze, zasiłki), bezpieczeństwa (poruszanie się w stadach, z nożami, kastetami), partnera do kopulacji (karyny na dyskach), oraz przyjemności (marichuana, alkohol, papierosy, oraz inne narkotyki). Jak dla mnie takie zwierzęta są do odstrzału, bo stwarzają zagrożenie, jak dzikie psy, które się utylizuje. :-D

Unwol

2015-08-24, 23:09
@2xup widocznie jestes zbyt plytki zeby zrozumiec.

Full88

2015-08-25, 00:13
Ten filmik jakiś amerykański debil zrobił i chodzi w nim o to, że są tylko bandyci, narkomani i reptilianie i jak się skoczy z budynku to będzie lepiej. Nie warto oglądać.

koxu42

2015-08-25, 08:54
ch*jowe,na koncu co? Bomba atomowa wybucha i znikają żli ludzie? I wgl co to za pipek,że nie umie sie obronić?

voidinfinity

2015-08-25, 13:26
Atomowy wiatr rozwieje wszelkie wątpliwości.