18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dobre wychowanie

Ja...........ro • 2012-05-04, 19:55
Nie kawał, sytuacja autentyczna sprzed dosłownie momentu.
Tego jeszcze nie widziałem, chociaż powinienem się spodziewać.

Miejsce akcji - Centrum Handlowe.

Miałem okazję widzieć dobrze wychowane cygańskie małżeństwo - żona bardzo szybko przybiegła na gwizdanie męża. Wiecie, taki krótki, szybki konkretny gwizd przez zęby, bardzo charakterystyczny.
Wystarczy, że "gest" wyglądał dokładnie tak jak trzeba, nie zostawiając złudzeń - bez patrzenia na cel itd. Po prostu "do nogi".


To tylko jeszcze bardziej potwierdza moje zdanie o cyganach - gorzej niż zwierzęta.

pakicito

2012-05-04, 19:57
Cytat:

sprzed dosłownie momentu


przyjście z centrum zajęło ci napewno z 5 minut, potem odpalenie kompa 2 min, odpalenie sadola i wrzucenie tematu 1 minuta - 8 minut to nie moment

Ja...........ro

2012-05-04, 20:01
pakicito napisał/a:


przyjście z centrum zajęło ci napewno z 5 minut, potem odpalenie kompa 2 min, odpalenie sadola i wrzucenie tematu 1 minuta - 8 minut to nie moment


Mam kompa w pracy, już nie raz o tym było - siedzę w pracy, w centrum hadlowym, mam lapa i oglądam pół dnia filmy, drugie pół bzdury na necie. A tak swoją drogą:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Smartfon
chyba masz zaległości w obecnych technologiach ;-)

pakicito

2012-05-04, 20:16
Cytat:

chyba masz zaległości w obecnych technologiach


to nie tak, ja po prostu nie mam kasy

Mr.Drwalu

2012-05-04, 20:41
jaczuro napisał/a:

...Miejsce akcji - Centrum Handlowe...



Czy ty k***a jesteś "galerjankiem" :amused:

Vexille

2012-05-04, 20:48
Ej, czyli jednak da się cygana wytresować :amused: Jeszcze trzeba tylko znaleźć metodę aby przynosił skradzione przedmioty to będzie świetnie :mrgreen:

Ja...........ro

2012-05-04, 22:01
pakicito napisał/a:


to nie tak, ja po prostu nie mam kasy


Co nie znaczy, że wszyscy inni również :P

wasek

2012-05-04, 23:40
Wyłapać cyganów jak kiedyś murzynów, tylko nie tresować i nie niewolić ich, ale od razu wytłuc

go...........13

2012-05-05, 01:04
Musisz mieć smutne życie skoro takie rzeczy wrzucasz :(

bravoteampolska

2012-05-05, 01:21
Gwizdnął do niej na znak ustalenia do szyku , bo pewnie znalazł już nowy cel , któremu można podpie**olić telefon albo portfel

anotherbrick

2012-05-05, 01:23
Cytat:

Wiecie, taki krótki, szybki konkretny gwizd przez zęby, bardzo charakterystyczny


czyli takie fiu czy fiuu fiuu?

sergeantlipton

2012-05-05, 02:44
Jedno muszę przyznać tym parchom: kobiety to oni potrafią trzymać krótko.

BrunerOvned

2012-05-05, 10:41
Vexille napisał/a:

Ej, czyli jednak da się cygana wytresować :amused: Jeszcze trzeba tylko znaleźć metodę aby przynosił skradzione przedmioty to będzie świetnie :mrgreen:


Prędzej kruka nauczysz takich numerów ;)

adiemus36

2012-05-05, 12:00
Kruka ? To nie problem :D Słuchaj tego - prawdziwa historia - sokolnicy często, z powodu braku Sokołów i innych ptaków szponiastych, układają sobie Kruki do polowań i przeganiania małych drapieżnych ptaków z gołebników. I tak jeden koleś sobie ułozył kruka, wszystko fajnie pięknie, ale ten sk***ol sobie latał i napie**alał dzieci dziobem po głowach :D Wyobrażasz sobie takie wielkie k***isko nad głową dziecka i napie**alające go w łeb ? :D