18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dobre wrażenie

Cavaran • 2012-03-23, 16:40
Pierwszy dzień w pracy. Wiem jak ważne jest dobre wrażenie więc ubrałem swój najlepszy garnitur i markowe buty. Majster zgadł, że nie robiłem w budowlance.

pakicito

2012-03-23, 19:53
w pierwszy dzien pracy na budowie uczysz sie pic

charliegreen

2012-03-23, 23:04
Chciałbym mieć pierwszy dzień pracy:/

Plecionkarz

2012-03-23, 23:25
na budowie domku letniskowego lub w wykończeniówce to się może i pije ale na większych budowach to się nikt nie cacka i pijanych się odsyła do domu i w ten dzień mają nieobecność lub od razu wypie**ala z roboty. Robiłem przy remontach jako pomocnik to od samego rana łoiłem piwa ale jak jestem teraz majstrem na większej budowie to ani jednego pijanego nie widziałem.

Krzysiake

2012-03-24, 00:05
Nie mówi się ubrałem, tylko założyłem

jendrke

2012-03-24, 01:02
@Plecionkarz

nie wiem do czego się odnosisz, ale w lublinie się pije na budowach, czy to blok, czy to wykończeniówka czy letniskowy, pije się i ch*j. Pracowałem w te wakacje, latałem po budowach bloków i piją wóde wszystkie cwaniaki...

smierdzacy_metal

2012-03-24, 01:50
na budowie byl i bedzie alkohol do puki stara liga nie padnie

tofur

2012-03-24, 08:58
No to k***a jest się czym chwalić. Później jęczycie, że autostrad nie ma... ;)

golip

2012-03-24, 09:04
Plecionkarz napisał/a:

ale jak jestem teraz majstrem na większej budowie to ani jednego pijanego nie widziałem.


Oślepłeś? :mrgreen:

Skvarek

2012-03-24, 11:47
@Cavaran, kim Ty do k***y jestes?! Ciagle widze twoje posty na glownej...

Plecionkarz

2012-03-24, 12:08
Wszyscy tacy cwani, opowiadają jak to całymi dniami naj***ni w pracy siedzą ale jak przyjdzie co do czego i jakiś kierownik zauważy, że coś jest nie tak to się zaczynają jąkać i próbować udowodnić, że niechcący alkohol im do ust się wlał. Ciekawi mnie jak to jest: ktoś się najebie wódą o 6 rano i przez 10-12 godzin pracuje na pełnym słońcu. Te opowieści to są naciągane. Jak pracowałem fizycznie to po sobie wiem jak ciężko po alkoholu utrzymać fleksa czy biegać po dachu. A jak w pracy myślicie tylko żeby się poopie**alać lub napić to do końca życia będziecie podawać tylko narzędzia lub machać łopatą.