18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Dobre pytanie.

ewelinaglina • 2015-07-11, 20:22
Witam. Sprawa wygląda następująco. Jestem (byłem) w związku z pewną kobitą 4 lata. Wieczorkiem jak to że ciemno się zrobiło wiadomo zachciało nam się pykanka, no to jazda, jedziemy w trakcie stosunku zadałem jej takie o to pytanie bo czułem że szmata mnie zdradza a że za mądra nie była to i odpowiedz znałem otóż w trakcie seksu pytam ją - czujesz różnice jak się dymasz w kondonie i bez kondona?? ta bez zastanowienia odpowiada że czuje, tylko że ja nigdy ją w kondonie nie dymałem mówiła że ja jej pierwszy i tego był smutny finał naszej znajomośći.

ps. konto jej znam hasło to nie czepiac sie ze pisze po mesku z damskiego konta. pozdro

dumad

2015-07-12, 10:05
możesz teraz pokazać jej cycki na co wszyscy czekamy
co Ci szkodzi?
:szczerbaty:

jinn

2015-07-12, 10:11
Przez cztery lata żyłeś z kobietą, o która według Ciebie była głupia? W sumie, patrząc na Twoją pisownię, Ty też za mądry nie jesteś.

enczupakabra

2015-07-12, 11:56
ściema czy nie ściema... nie pojęte dla mnie jest to, żeby kogoś zdradzać... to na jaki ch*j siedzi się tyle lat z kimś a dymać co innego. Jakie to kurewsko smutne. A drugą smutną rzeczą jest to, że jakiś palant wpie**ala się na czyjeś konto i robi publicznie gówno burzę... ;)

Allocer

2015-07-12, 13:51
Kilogram przecinków i kropek dla autora (..........................,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,).

koteg

2015-07-12, 14:52
^UP Jeszcze by się kilka dużych liter przydało! :v

sh...........21

2015-07-12, 16:55
enczupakabra napisał/a:

ściema czy nie ściema... nie pojęte dla mnie jest to, żeby kogoś zdradzać... to na jaki ch*j siedzi się tyle lat z kimś a dymać co innego. Jakie to kurewsko smutne. A drugą smutną rzeczą jest to, że jakiś palant wpie**ala się na czyjeś konto i robi publicznie gówno burzę... ;)


Niektórzy ludzie to potwory, które będą bić swoją partnerkę lub będą zdradzać swojego partnera z jego najlepszym przyjacielem. Problem polega na tym, że oni nie chcą być samotni, a ludzie nie chcą się z nimi zadawać (i słusznie), więc muszą udawać kogoś miłego. Dopiero jak taka osoba już nie będzie czuć się samotnie i będzie dla niej komfortowo, to przestanie udawać i dojdziemy do takich sytuacji jak tej. Niestety trudno jest ocenić, czy dana osoba jest dobra z natury, czy może z samotności, trzeba uczyć się na błędach i tyle.

SpijaczWymiotów

2015-07-12, 22:47
Cytat:

kondonie i bez kondona



Właśnie dlatego przyjmuje się iż seks można uprawiać od 15 roku życia aby delikwent/ka posiadała chociaż minimum inteligencji na poziomie krowiego owsika. Ty nawet nie wiesz jak to słowo napisać poprawnie. Jeśli nie wiesz jak użyj innego określenia np prezerwatywa ale ty na to nie wpadłeś, wnioski wyciągnij sam :lodowka:

CoowBooy

2015-07-13, 11:21
watsman napisał/a:

jesteś ścierwem który włamuje się na czyjeś konta. Pewnie czytasz jej korespondencję email i inwigilujesz. Jeśli faktycznie zdradziła to jest suką ale Ty i tak lepszy od niej nie będziesz. Nigdy

okrutnyCham napisał/a:

dobrze ci tak k***a :szydera:
a dla ździry piwko :amused:



Pod filmikami efukta wyzywacie laski od szmat i ścierw, a gdy nagle ktoś wam mówi, że jego dziewczyna go zdradziła to nagle ona jest bohaterką, a facetowi dobrze, że go zdradziła i w ogóle kij mu w ch*ja.