18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dobra madka...

Halman • 2020-07-22, 07:09

za to trochę bardziej ch*jowy architekt... :-D

CzerstWybut

2020-07-22, 07:17
Więcej w głowie ma ten szczur niż w niejednym "pińcet" domu razem wzięci.

Kostor

2020-07-22, 09:35
I na koniec wziac te szczurki... i wpie**olic znowu do wody! :-D

Witamy na Sadolu, sk***ysyny!

Halman

2020-07-22, 15:40
Penis_Rodman napisał/a:

a gdzie część filmu z łopatą?


a to już nie lepszy achtung wpuszczony za mamą do zalanej norki?

Sewer232

2020-07-22, 17:00
Daster napisał/a:

Więcej w głowie ma ten szczur niż w niejednym "pińcet" domu razem wzięci.



Napisał ten co dostał pierwszy computer za pićset plus ja jebie

Pablitto91

2020-07-22, 17:20
Daster napisał/a:

Więcej w głowie ma ten szczur niż w niejednym "pińcet" domu razem wzięci.



Jest też mądrzejszy od ciebie bo nie pie**oli głupot

:-P

czyhanastrychu

2020-07-22, 17:23
Daster napisał/a:

Więcej w głowie ma ten szczur niż w niejednym "pińcet" domu razem wzięci.



Może mi ktoś wytłumaczyć na czym polega stereotyp "pińcet plus"? Czy zalicza się tam każdy kto nie zrzekł się 500+? Czy może tylko ten co popiera PiS nawet jeśli nie bierze 500+? A może ten, którego ojciec ma układy u burmistrza czy radzie miasta i załatwia sobie zlecenia po znajomości? A może każdy, który ma rodzinę w budżetówce? A może tylko ten ci siedząc po urzędach pracy, urzędach miasta, starostwach, ARiMR'ach, komisjach, ministerstwach, skarbówkach i innych placówkach w dupie ma jakąkolwiek robotę i tylko utrudnia życie zwykłym ludziom, żeby pokazać jaki to on jest ważny?

Za każdym razem jak ktoś wypomina te nieszczęsne 500+ to mam wrażenie, że sam jest jego beneficjentem. Siedzi przed kompem i utyskuje na tych debili co się dali zmanipulować TVPIS w ogóle nie zauważając, że sam jest debilem i dał się zmanipulować drugiej stronie.

Justynka99

2020-07-22, 19:10
czyhanastrychu napisał/a:

Może mi ktoś wytłumaczyć na czym polega stereotyp "pińcet plus"? Czy zalicza się tam każdy kto nie zrzekł się 500+? Czy może tylko ten co popiera PiS nawet jeśli nie bierze 500+? A może ten, którego ojciec ma układy u burmistrza czy radzie miasta i załatwia sobie zlecenia po znajomości? A może każdy, który ma rodzinę w budżetówce? A może tylko ten ci siedząc po urzędach pracy, urzędach miasta, starostwach, ARiMR'ach, komisjach, ministerstwach, skarbówkach i innych placówkach w dupie ma jakąkolwiek robotę i tylko utrudnia życie zwykłym ludziom, żeby pokazać jaki to on jest ważny?
Za każdym razem jak ktoś wypomina te nieszczęsne 500+ to mam wrażenie, że sam jest jego beneficjentem. Siedzi przed kompem i utyskuje na tych debili co się dali zmanipulować TVPIS w ogóle nie zauważając, że sam jest debilem i dał się zmanipulować drugiej stronie.



Zaliczają się ci, którzy z produkcji pińcet plusów zasilanych innymi zasiłkami socjalnymi zrobili sobie sposób na życie. Sam program 500+ jest szkodliwy, ale to nie wina jego beneficjentów.

Pablitto91

2020-07-22, 22:13
Justynka99 napisał/a:

Zaliczają się ci, którzy z produkcji pińcet plusów zasilanych innymi zasiłkami socjalnymi zrobili sobie sposób na życie. Sam program 500+ jest szkodliwy, ale to nie wina jego beneficjentów.



Do prawdy istnieją tacy ludzie którym te 500 złotych zapewnia zwolnienie od stałego dochodu w postaci zwykłej pracy? Czy to nie jest trochę tak, że taki stereotyp powstał w bujnej wyobraźni przeciwników pis i całego tego świadczenia? Bez przesady ludzie. W innych krajach eu socjal istnieje od lat i tam nikt nie robi z tego wielkiego szumu. Pomijam fakt, że kwoty są nieporównywalnie większe. Poza tym skoro tyle złego to wyrządza to czemu opozycja nie mówi jasno, że się tego pozbędzie tylko przeciwnie - zapewnia, że 500 plus nie zniesie? To w końcu jest złe czy jednak jest ok? Zapewniam od razu, że jestem całkowicie bezstronny w sprawach politycznych. Po prostu jebie mnie to, że ktoś te 500 plus dostaje. Mało tego, jeśli ktoś korzystając tylko z tych pieniędzy jest w stanie utrzymać dom i rodzinę to serdecznie współczuję i podziwiam wyboru.
Dla tych co hejtują - weźcie się za robotę i zróbcie coś ze swoją karierą, żeby nie musieć mieć bólu dupy, że ktoś kto ma dzieci dostaje 500 plus

picolo

2020-07-23, 00:04
@Pablitto91 dokłądnie jest tak jak napisałeś. Ale jak ktoś bierze social w rajchu to już jest cacy...j***na zaraza. Płacić podatki to musisz, ale coś 'dostać' od państwa to już nie możesz bo jakieś lewoskrętne gówno szału dostaje.

Justynka99

2020-07-23, 03:26
Problem nie polega na tym, że ktoś dostaje. Problem polega na tym, że te pieniądze nie wyrosły na drzewach, ani nie zostały odebrane mafiom, jak kłamie regularnie Morawiecki. To są pieniądze odebrane ludziom, którzy uczciwie na nie zapracowali. 500+ jest wierzchołkiem góry lodowej, bo dochodzą jeszcze zasiłki opiekuńcze, alimenty z funduszu, dodatki na wyprawkę szkolną, zasiłek dla bezrobotnych, lub jakiś aktywizacyjny, dodatek mieszkaniowy i wiele innych. Jak ktoś się dobrze w tym umie zakręcić to i rodzina nierobów się utrzyma.

CzerstWybut

2020-07-23, 07:20
Są patole co robienie dzieci dla nich to sposób na życie, tu nie chodzi tylko o 500 na kazde dziecko ale do tego dochodza mopsy i inne dodatki, rodzina z 4 dzieci potrafi wyszarpać w ten sposób nawet ponad 5k miesięcznie. Jak kiedyś patol musial isc do roboty tak teraz nie idzie bo jak pokaże że pracuje to mu czesc benefitów zabiorą wiec zwyczajnie sie nie oplaca pracowac. Nie krytykuje i nie popieram 500+ uwazam ze to szlo rozwiazac w inny sposob a nie dawac poprostu kase, patola jak dostaje nawet jedzenie z mopsu to nim potrafi handlowac. Robia z ludzi niepelnosprawnych umyslowo przez dawanie kasy, i nie wymyslam tego bo znam takie rodzinki z tym sposobem na życie.