18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pan Mularz

2012-11-06, 20:49
maniiiek napisał/a:


Nazywajmy rzeczy po imieniu: zwykłe złodziejstwo i sk***ysyństwo. Nie twierdzę, że nie można się dorobić bo wiele osób samemu poprzez talent i upór dorobiło się fortuny, ale nadal jest to jedynie kropla w "Morzu Czerwonym".



Przeczytaj moje posty jeszcze raz i chwile się nad nimi zastanów. Być może zrozumiesz czemu ręce mi opadają, gdy czytam twoje komentarze w tym temacie.

Bogactwo jest rezultatem pracy.
Nie sposób z tym polemizować.

maniiiek

2012-11-06, 21:13
Pan Mularz napisał/a:

Bogactwo jest rezultatem pracy.
Nie sposób z tym polemizować.


Pan Mularz napisał/a:

Przeczytaj moje posty jeszcze raz i chwile się nad nimi zastanów. Być może zrozumiesz czemu ręce mi opadają, gdy czytam twoje komentarze w tym temacie.


Liczyłem, że jesteś na tyle inteligentny, że rozumiesz iż tu o naszą własną pracę chodzi. Niestety, myliłem się.
:roll:

Pan Mularz

2012-11-06, 21:20
maniiiek napisał/a:



Liczyłem, że jesteś na tyle inteligentny, że rozumiesz iż tu o naszą własną pracę chodzi. Niestety, myliłem się.
:roll:



Czasami mam wrażenie, że piszesz jakieś głupoty, aby tylko coś napisać. Napiszesz głupstwo i potem w to brniesz ;-)

maniiiek

2012-11-07, 10:14
maniiiek napisał/a:

Czasami mam wrażenie, że piszesz jakieś głupoty, aby tylko coś napisać. Napiszesz głupstwo i potem w to brniesz



Znowu brak argumentów i znowu mi coś, (h*j wie co) imputujesz. A :idzwch*j: z taką metodą dyskusji :roll:
Jeśli wg ciebie można się mylić i pogubić oraz sugerować teorie spiskowe w pytaniu: "w celu?" A pisanie o dorobieniu WŁASNĄ pracą to "pisanie głupot i brnięcie w nie" to ja pie**olę taką "dyskusję". Zero argumentów, zero konkretów poza "sugeruję ci delikatnie, że nie masz racji bo jesteś głupi". Niby chłopu 34 lata a takie żenujące i gówniarskie zagrywki stosuje. No ręce opadają. Tak wiem, zaraz znowu napiszesz "że brnę, piszę głupoty itp" oczywiście zrobisz to innymi słowami i oczywiście znowu tego nie uzasadnisz. Więc z łaski swojej daruj sobie.

Pan Mularz

2012-11-07, 14:39
maniiiek napisał/a:



Znowu brak argumentów i znowu mi coś, (h*j wie co) imputujesz. A :idzwch*j: z taką metodą dyskusji :roll:
Jeśli wg ciebie można się mylić i pogubić oraz sugerować teorie spiskowe w pytaniu: "w celu?" A pisanie o dorobieniu WŁASNĄ pracą to "pisanie głupot i brnięcie w nie" to ja pie**olę taką "dyskusję". Zero argumentów, zero konkretów poza "sugeruję ci delikatnie, że nie masz racji bo jesteś głupi". Niby chłopu 34 lata a takie żenujące i gówniarskie zagrywki stosuje. No ręce opadają. Tak wiem, zaraz znowu napiszesz "że brnę, piszę głupoty itp" oczywiście zrobisz to innymi słowami i oczywiście znowu tego nie uzasadnisz. Więc z łaski swojej daruj sobie.



Naprowadzanie niektórych ludzi na tory logiki jest uciążliwe, a czasem niemożliwe, więc wolę sobie zaoszczędzić tych trudów i nie rozwlekać się zbytnio. Wszystko z mojej strony już zostało powiedziane.
Każdy mądrzejszy widzi, że piszesz od rzeczy i tym się zadowalam.
Szalom ;)