18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Do peku za 7 zł

darek6516 • 2013-07-06, 15:48
zdjęcia jedzenia kupionego w jednej z restauracji w galerii w Kielach za jedyne 7 zł



materiał własny.

kalion83

2013-07-07, 13:37
Żarcie dla królika za 7 zyla powiadasz :P

mat88

2013-07-07, 13:39
k***a nie wiem po co autor się tym chwali, naprawde. Za każdym razem będąc w jakimkolwiek centrum handlowym widzę, jak lud pakuje sobie 5kg szamy w nord fishu, no bo skoro ma prawo zjeść tyle ile nałożył i za to nie płacić to jak można z tego nie skorzystać. I ładują sobie bez opamiętania stosy ziemniaków, fytek, 10 rodzajów sałatek a potem i tak połowa idzie do kosza. Założe się, że tak samo było w przypadku autora. I dodam tylko, że talerz który zaprezentowałeś wygląda jak koryto świni - gratuluje i smacznego

wajnona

2013-07-07, 13:46
Generalnie to te warzywka wyglądają na mrożonki, a nie świeże i na dodatek nie do końca usmażone/ugotowane...

MrCollie

2013-07-07, 13:53
pie**ole :homer:
Sami k***a znawcy jedzenia. Pewnie większości matka gotuje albo kebaby i hamburgery na mieście jecie. Tam macie surówki tych samych lotów hipokryci.

I jeszcze komenty typu ryby i warzywa są dla ciot... bo jesteście tacy męscy wpierdzielając swoje "mięso" w mcdonaldach :lol:
Jeszce niech tylko, który się odezwie, że "stejki" trzeba jeść.... :snajper2:

Poza tym w North Fish, jak już ktoś napisał, jest samoobsługa (obrazek z ich strony)


Więc to nie obsługa, a jakiś kretyn sam sobie nawalił taką kopę na talerz.

Zl...........ny

2013-07-07, 14:19
rimogyz napisał/a:

Czy mi się zdaje, czy to (przynajmniej w znacznej części) warzywa na patelnię z biedry po niecałe 4zł :D paczka starcza pewnie na 2 porcje więc ubiłeś interes życia :D



A co ty tam możesz wiedzieć gównojadzie. Nie gotujesz to zamnij buźkę, a za 7 zł taka porcja north fish'u naprawdę się opłaca. Gość tak mało zapłacił bo płaci się ogólnie za zestaw a dodatków możesz brać ile się zmieści na talerzu. Bydło już wylicza że k***a 3 zł, że on dojścia za 50 groszy... :idzwch*j:

MrCollie napisał/a:

pie**ole :homer:
Sami k***a znawcy jedzenia. Pewnie większości matka gotuje albo kebaby i hamburgery na mieście jecie. Tam macie surówki tych samych lotów hipokryci.



No dokładnie, siedzą te opasłe k***y na dupach i jedyne "mięso" jakie jedzą to parówki i kotlety hamburgerowe z biedry z zawartością odpadków mięsnych 30% reszta to tłuszcz i papier toaletowy. Smacznego

konował

2013-07-07, 14:19
Wszyscy wy jakbyście na miesiąc wylądowali na pustyni. To nawet własne gówna byście ze smakiem wpie**alali. Wiec nie pie**olcie.

Bigmen

2013-07-07, 14:38
ja tam wole pojsc do ikeii i zjesc sobie obiad za 8 zl (10klopsikow,puree/frytki,borowiki)

Tasiu

2013-07-07, 15:27
Big deal

Toran45

2013-07-07, 15:29
NIE WIDZĘ MIĘSA.
WNIOSEK ?
NIEJADALNE !

ozer

2013-07-07, 16:56
MrCollie napisał/a:

pie**ole :homer:
Sami k***a znawcy jedzenia. Pewnie większości matka gotuje albo kebaby i hamburgery na mieście jecie. Tam macie surówki tych samych lotów hipokryci.




A tu sie nie zgodzę :-)
Wyobraź sobie że ja pracuje w knajpie :-P kiedyś też wpie**alałem wszystko typu burgery itp... ale to smieciowe żarcie... szkoda zdrowia....


Jesli chodzi o sałatki może np taka?




czarkowskY

2013-07-08, 11:17
Żarcie bez mięsa to nie żarcie.

smc

2023-02-15, 23:43
To wszystko ze śmietnika?

T3RMINATOR

2023-02-17, 09:38
smc napisał/a:

To wszystko ze śmietnika?



Free weganizm jest teraz w modzie.

Wiewór

2023-02-17, 13:08
ozer napisał/a:

A tu sie nie zgodzę
Wyobraź sobie że ja pracuje w knajpie kiedyś też wpie**alałem wszystko typu burgery itp... ale to smieciowe żarcie... szkoda zdrowia....
Jesli chodzi o sałatki może np taka?



Najtańsze oliwki i kukurydza dla świń. Cudo. Jesteś super kucharzem

ozer napisał/a:

A tu sie nie zgodzę
Wyobraź sobie że ja pracuje w knajpie kiedyś też wpie**alałem wszystko typu burgery itp... ale to smieciowe żarcie... szkoda zdrowia....
Jesli chodzi o sałatki może np taka?



Najtańsze oliwki i kukurydza dla świń. Cudo. Jesteś super kucharzem

darek6516 napisał/a:

zdjęcia jedzenia kupionego w jednej z restauracji w galerii w Kielach za jedyne 7 zł
materiał własny.



Brawo pokazałeś wszystkim jakim jesteś śmieciem