18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Do herbatki dają film familijny gratis. I to pieprzny!

uookie • 2010-03-01, 22:19
Dialogi typu: "Cześć suko" czy "Pieprzyłem ją na parkingu", ostre sceny erotyczne w klubie go-go, półnagie tancerki. Taki film "familijny" dołączył gratisowo producent popularnych herbat granulowanych dla dzieci.

Granulowane herbaty Ekoland o różnych owocowych smakach sprzedają się bardzo dobrze. Z jednej torby kosztującej około 3 zł można dla dziecka przygotować nawet pięć litrów napoju.

Obejrzeliśmy film w redakcji. Opis filmu na opakowaniu nijak ma się do treści, zresztą dość nudnej. Jeśli film jest "familijny", to jednak raczej tylko na wieczór dla głowy rodziny. Dla dzieci niekoniecznie. Oto garść dialogów: * Pieprzyć to wszystko, * Ten pies sra na dywan, * Spotkałem się z nią i pieprzyłem, * Cześć suko, * Wstawać cioty itp. Do tego co chwila słowa typu "dupek", "świr", "gówno" czy "złamas".

źródło

ferro

2010-03-01, 22:22
i ch*j z tego

XMATE

2010-03-01, 23:09
Może jak byś zamieścił ten filmik co do tej herbatki dają. To może bym się zastanowił nad daniem piwa :D

Chupacabra

2010-03-01, 23:35
Nie ma filmiku, nie ma piwa.

sarahblack

2010-03-01, 23:36
i co w tym zlego? producent reklamy dostosowuje sie do chamskiego i mocno ograniczonego polskiego spoleczenstwa. na takich reklamach zrobi miliony, chyba ze fanki ojca dyrektora dobiora mu sie do dupy

AL...........ON

2010-03-02, 07:56
Polaczki znowu mają problem tam gdzie go niema.

casanova

2010-03-06, 15:32
dupa, gowno .. okropne :D

zeuz

2010-03-10, 20:47
Film nazywa się "Psi kłopot" :D