18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Do czego służą ulotki wyborcze?

Pener • 2012-03-22, 17:31
paczta i uczta sie

soqman

2012-03-22, 17:44
I tak atakują mnie tymi pie**olonymi ulotkami w czasie wyborów... od samego k***a rana! Wychodzę na 7.00 na autobus i już mam z osiem takich kolorowych karteczek. I tak od rana do nocy!
Ale później przez całe 4 kolejne lata żaden z tych j***nych kandydatów z ulotek nie zapyta mnie jak się k***a czuję, czy wszystko ok, czy mi coś przeszkadza - wtedy ch*ja ich obchodzę!

Swołocz pie**olona a nie politycy. Banda darmozjadów śmiejących się w twarz ciężko pracującemu polakowi, bez którego nota bene nie mieliby swojego koryta, samochodu, dodatków do diety.

Wk***ia mnie to wszystko... idę się napić

Aha... piwo dla tego psa, który mimowolnie odzwierciedla chęć mojego zachowania w stosunku do ulotek, etc

Fakerę

2012-03-22, 17:52
Mojemu psu podstawiłem ulotkę Tuska to się nie chciał na nią wysrać.

Vexille

2012-03-22, 17:57
Czyżby pierwsze pożyteczne zastosowanie tego wyborczego ścierwa? Wala się to-to potem na ulicy i żaden z polityków nawet nie kwapi się aby ten syf po sobie posprzątać.

so whaat

2012-03-22, 20:33
@Vexille
nie nazywaj tych kurew politykami, prosze!!

Vexille

2012-03-22, 20:40
Up
W sumie racja :szczerbaty:

Stachu Wichura

2012-03-22, 20:51
Zastanawiam się po co ktoś nakręcił ten film i jaki był cel? na ulotce widać kandydującą na prezydenta Le Pen która chce się wziąć za muzułmanów ale na filmie widać psa. A jak wiadomo muslimki nienawidzą psów wiec wniosek prosty- marna prowokacja jakiegoś żabojada ;)

Machol

2012-03-22, 22:04
@soqman, nie pie**ol, tylko idź do biura poselskiego tego kolesia na którego głosowałeś...

soqman

2012-03-24, 09:50
Cytat:

@soqman, nie pie**ol, tylko idź do biura poselskiego tego kolesia na którego głosowałeś...



Jako logicznie myślący Polak przekreśliłem wszystkie nazwiska i dodałem opis do każdej partii:

"nikt z powyższych nie zasługuje na otrzymanie mandatu"

I nadal tego się będę trzymał, ponieważ te barany w sejmie, senacie, radach miasta, powiatu, etc przez niektórych zwanych "politykami" do tarcia chrzanu się nadają a nie do uczciwego służenia swojemu narodowi

A w związku z tym, że nie głosowałem na żadnego barana i na wybory chodzę, mogę śmiało wyrażać swoje poj***ne ale słuszne opinie na temat marnowania szans i pieniędzy podatników przez włodarzy państwa, miasta, itd :!: