18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Do agresywnych napinaczy

Hangman108 • 2014-04-28, 23:09
W tym krótkim filmiku komicy Key i Peele przedstawiają prawdę o większości szkolnych (i nie tylko) agresorów, którzy znęcają się nad innymi ludźmi. Skecz z dużo lepszym przesłaniem niż jakakolwiek kampania społeczna, jaką widziałem. Szukałem wersji z tłumaczeniem, ale niestety bezowocnie.


dorodnykurczak

2014-04-29, 01:33
"ale niestety bezowocnie."

głombie kapusciany tam niema ZADNYCH owocow w tym klipie

szopenfeldziarz

2014-04-29, 07:42
Daj se spokój, przyjdzie standardowy sadol, stwierdzi, że "murzyny brudne i ciapaki, niech ginom" i pójdzie dalej.

szmaja

2014-04-29, 13:09
bogate te muginy ze 15 mln musieli wydac na to :D

TRQPL

2014-04-29, 14:41
Ostrzegam że ciężko będzie coś wywnioskować oglądając ten krótki filmik bez dźwięku.

ProVVe

2014-04-29, 15:43
Ale co to wspólnego z agresywnymi napinaczami? Zresztą to są małpy, a ja w dorzeczu konga nie gadam (jak bys poszukał w anglojęzycznej wersji to spoko)

~żułw

2014-04-29, 18:00
Murzyny brudne i ciapaki, niech ginom. Ide w ch*j dalej.

Winterstorm

2014-04-29, 18:12
ProVVe napisał/a:

Ale co to wspólnego z agresywnymi napinaczami? Zresztą to są małpy, a ja w dorzeczu konga nie gadam (jak bys poszukał w anglojęzycznej wersji to spoko)



Chyba narzeczu :facepalm:

WakeUpDead

2014-04-29, 19:51
We ktoś przetłumacz bo w gimnazjum nie uważałem na lekcjach angielskiego.

satan263

2014-04-29, 20:44
WakeUpDead napisał/a:

We ktoś przetłumacz bo w gimnazjum nie uważałem na lekcjach angielskiego.



Nie ma sprawy ;-) D(ebil) w zielonym, N(erd) w niebieskim

D : Czemu czytasz dz**ko?
N : Bo lubie czytać i to jest dobra książka...
D : Jesteś naprawde niezłym przyjebem, przyjebie
N : Czemu to robisz? ( o ch*j ci chodzi, na kiego wała żeś sie do mnie przyj***ł? xD )
D : Bo.... Jestem ch*jowy w szkole, czytam na poziomie ( tu nie jestem pewny ale chyba coś jak podstawówka pewnie u nas? lub klasa dla upośledzonych xD ) <-- , i naprawde niechce tam wracać, i kiedy widzę, że ktoś czyta, czuje się jak dupczony imbecyl :szczerbaty:
a potem sie wk***iam ... ( high five )
N : nie miałem pojęcia.. dzięki za otworzenie się przede mną!
D : zamknij ryj smieciu xD ( nie wiem co to to quir?> czy jakoś tak ale napewno sens ten sam - obrazić )
N : rozumiem, ale po co miałbyś tam wracać??
D : byłem dotykany tu i tam przez kolegów w szkole :szczerbaty: ( kolejna piątka )
i jestem przerażony co mogło by to znaczyć ( do mnie, te uczucia :wali: tych kolegów )
i przez to tak bardzo nienawidze siebie, że musze tą złość wyładować centralnie na tobie!!! ehuehuehueuehehuehue
N : zdajesz sobie sprawe że to bardzo głęboka poziom...(podnosi go)
D : nie rozumiesz!!! :terror:
a teraz ci zajebie przez to że jestem niedorozwojem :D
N: łoołooołołołlolo czekaj czekaj czekaj , chodziło mi o to że może powinieneś popracować nad tym!! ( nad swoim problemem )
D : oczywiście że nad tym popracuje!!!
ale to jedyny sposób obrony nad tymi głębokimi problemami wewnątrz mnie!
.........podjeżdża ojciec 8-) ..............
D : do N - masz farta że jest tu mój ojciec
Ojciec : wsiadaj do tego cholernego auta synu! musze cię zabrać do domu i troche pokatować bo nienawidze siebie a ty wyglądasz jak twoja matka gdy mnie zostawiła :szczerbaty:
( tutaj padam, spelnii ten śmieć coś pod nosem po czarnuszemu i nie rozszyfrowałem :emo: )
D : do N ; przenalizuje to(chyba).. i widzim się jutro
Do ojca : nadchodze...


ehh uczyć się angielskiego złamasy :dead:

Zadosc

2014-04-29, 21:18
@up

queer - pedal

coming reluctantly - czyli, ide niechetnie/niepewnie.

p.s ch*jowo przetlumaczyles, ale ze ci sie chcialo...

majkel_admwz

2014-04-29, 22:35
Czyżby w 1min 29 sek pojawił się Bubless z The Wire?


Piwo!

Hangman108

2014-04-29, 22:53
Mam trochę czasu, więc jebnę poprawne tłumaczenie:
Z- zielona bluza
N- niebieski t-shirt
O- ojciec

Z- Czemu czytasz dz**ko?
N- Bo lubię czytać, a to naprawdę dobra książka.
Z- Ty jesteś naprawdę dobrą dz**ką, dz**ko.
N- Czemu mnie zaczepiasz, koleś?
Z- Dlatego. Nie idzie mi dobrze w szkole. Czytam na poziomie trzecioklasisty. Naprawdę nie chcę zostać w tyle, więc kiedy widzę, że ktoś czyta dla przyjemności, sprawia to że czuję się jeszcze głupszy i wtedy się wściekam.
N- Nie wiedziałem o tym. Wielkie dzięki, że się przede mną otworzyłeś.
Z- Zamknij się cioto.
N- Nie rozumiem. Czemu nawiązujesz akurat do tego?
Z- Miałem fantazje seksualne o kilku innych chłopakach ze szkoły. Piąteczka. Boję się tych uczuć i tego, co mogą oznaczać. Tak jakby dlatego, że tak bardzo nienawidzę siebie, muszę skierować tą nienawiść na zewnątrz, w twoim kierunku!
N- Ty rozumiesz w tak głęboki sposób...
Z- Gówno rozumiem! Teraz ukażę cię fizycznie za uświadomienie sobie moich problemów emocjonalnych.
N- Czekaj, czekaj. Miałem zamiar powiedzieć, że skoro rozumiesz siebie tak dobrze, to może powinieneś popracować nad zmianą tego.
Z- Oczywiście, że chcę to zmienić! Ale to jedyny mechanizm obronny, który posiadam przeciwko głębszym, straszniejszym problemom, pogrzebanym wewnątrz mnie! Masz szczęście, że mój tata tu jest.
O- Wsiadaj do przeklętego wozu, synu. Muszę wziąć cię do domu i cię pobić, bo nienawidzę siebie, a ty wyglądasz, jak twoja matka, która mnie zostawiła. Stłumię poczucie winy za znęcanie się nad tobą, rzeką alkoholu.
Z- Wezmę to do siebie i nieświadomie przeniosę na ciebie jutro. Idę niechętnie.

djp

2014-04-30, 01:35
ten koleś co gra ojca, grał w serialu The Wire osobnika o ksywie Bubbles