18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dmuchnąć w gwizdek

kuzax • 2012-07-08, 14:29
Letni, Chamski Podryw "Gwizdek"
Delikatna przeróbka znanej piosenki Flo Ridy. :-D


mateuszowy

2012-07-08, 18:15
Z tej nutki jedynie gwizdanie jest spoko, reszta gówno.

lathiel

2012-07-08, 18:38
@up taa, a jak jesteś naj***ny to pewnie słuchasz Heavy Metalu, Mozarta albo Beethoven'a. Ilu jeszcze znajdzie się myślicieli którzy nie wpadli na to że czasami trzeba wyluzować i posłuchać właśnie czegoś takiego. Założę się że wielu spinających się o takie kawałki pod prysznicem sobie Biebera nucą xD

JADOWITY_SZCZYMSZYL

2012-07-08, 19:25
@ nucić można
ty pewnie masturbujesz się z myślą o nim ;)

Szalonooki

2012-07-08, 19:44
@Szpadyzor - respekt w podziemiu to znaczy co? Ma zioło ze zniżką 5%?

Bez kitu. A Letni Chamski Podryw przynajmniej bywa zabawny.

mateuszowy

2012-07-08, 19:50
@lathiel Na imprezy takie nutki są spoko, po pijaku mogę nawet tche tche tche słuchać XD

Na imprezę również polecam tę nutkę, wpada w ucho gorzej jak ktoś będzie wiedział o czym ta piosenka jest ^^



lathiel

2012-07-08, 21:08
@Szpadyzor na szczęście moja wyobraźnia jest zbyt uboga by coś takiego mi zobrazować xD

@mateuszowy mogłeś przynajmniej wrzucić to z napisami PL - na youtube jest xD bodajże jakieś półtora roku temu się ten kawałek przewinął na sadolu(może wcześniej ;p)

VanHelsingPL

2012-07-08, 21:18
Zapewne 70% osób słuchających utworów nie rozumie tekstu :D

JADOWITY_SZCZYMSZYL

2012-07-08, 22:09
Szalonooki,
nie będziemy się tu rozpisywać o podziemiu a tym bardziej o legalu bo każdy ma swój gust
chodzi mi o to że LCHP robią ogólnie tandetę i komercje do słuchania (dla śmiechu) tak jak flo rida
takie kawałki maja lecieć w radiu dla rozluźnienia a nie żeby nad nimi mieć rozkmine ;) nie rozumiem spiny chłopaków (przygarniał kocioł garnkowi )

lathiel,
bardzo się cieszę

se7en

2012-07-09, 14:32
Mnie tam hiphop nie kręci, według mnie jest to gówno dla ludzi którzy nie mają swojego zdania i muszą słuchać jakiś przekazów "ludzi ulicyi" w większości 20 - 30 lat ale znają się na życiu widzę bardziej niż mój dziadek i pradziadek tyle mają do powiedzenia w tych swoich rapach/hiphopach. Troche więcej samodzielnego myślenia a nie słuchać smutów popaprańców. A takie fajne debile nawet rozśmieszyć potrafią :)

DarkMar

2012-07-09, 20:13
Pomijając hejty nade mną- tak się składa, że mam akurat teraz praktyki w pewnym urzędzie i jedynym dozwolonym radiem jest wielce sławny RMF. Osiem godzin tego gówna i już szczerze RZYGAM tym, co oni tam leją ludziom w uszy. A jak się jeszcze włączyć umysłowo i posłuchać tych tekstów, to już jest generalnie jakaś MASAKRA... Quo Vadis, Narodzie...